Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Byzantine
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Кофти, че се разпаднаха и то точно след толкова убийствен албум като "Oblivion Beckons". Винаги са ме кефели доста. Супер свежа банда. И "The Fundamental Component" е мега як, и "..And They Shall Take Up Serpents", ама псоледния вече е наистина мега точен. Яко влияния от Meshuggah, Mastodon, но по-траш и на места с едни чисти вокали, котио звучат ептем като Burton C. Bell от Fear Factory.

Други запознати има ли тук?
lodborg
Чух "Oblivion Beckons" като лийкна. Много ми допадна, стабилна работа. Още не съм слушал нито един от по-старите им албуми, трябва да се наканя да ги дръпна.
Warrior Of Ice
Въобще не е лош "Oblivion Beckons", само вокалните партии и аранжименти не са ми особено по вкуса. Изключая това, пичовете свирят доста здраво. Иначе вторият албум си остава фаворит. Жалко, че се разпаднаха, и то точно в момент, когато интересните млади банди въобще не са много.
Fish
Жалко, наистина, имаха добри идеи. Новият албум не ме очарова, но предишните два бяха от класа.
Rodd1ck
Само And They Shall Take Up Serpents съм им слушал, не беше зле, трябва да си ги припомня и да чуя и другите неща.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.