Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: KISS LIVE IN SOFIA
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
madeoffire
http://www.eventim.bg/index.asp?page=event&IDevent=10195

WTF w00t.gif blackmetal.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Duh5
Хмммммммммммммм, тази работа не ми се вярва, ама никак! Някакви потвърждения от някъд? Класифицирам го като тесла засега...
ViolentBeauty
Няма го и в сайта на групата! Веротност явно има, защото на 15.05 са в Сърбия!
Ще видим тази работа dry.gif Нека се появи потвърждение то наша страна rolleyes.gif
Taceria
drinks_drunk.gif Не бих го пропуснала... Надявам се скоро да се появи, като официална информация в сайта им...
usmif
Ей това не е за изпускане smile.gif
Ulair
Ми ,дано да е реалност и да дочакаме поредната легендарна група у нас w00t.gif
SepulTeraHead
Чувал го бях като полу-потвърден слух от хора, които са вещи в тия среди. Като нищо да е съвсем наистина smile.gif
madeoffire
http://prikachi.com/files/88501R.jpg suicide.gif
Lanfear
Аз никога не съм била "фен най-страшен" на КИС - не съм изслушала дискографията им например. Но няма да ги пропусна защото от това, което съм слушала ми допадат и ще ми бъде интересно да ги видя. Да не говорим, че са си легенда направо smile.gif
Така че +1 - ха дано се потвърди официално drinks_drunk.gif
Insomnia_girl
Дано е истина rolleyes.gif
Duh5
Цитат(madeoffire @ Feb 12 2008, 10:33 PM) *

Мда, слуховете са сериозна тема за чесане на езици. Аз докато не си купя билет за Bon Jovi няма да го повярвам smile.gif
Aglarana
Elton John също е вписан wink.gif Малко нереално изглеждат нещата, но дано са истина!
ZawHeR
Кой е правил този *.jpg? И официален ли е той? Твърде много звезди са наблъскани, а никъде не е изтекло и грам инфо. Нито за Джоуви, нито за Клептън, да не говорим за Елтън Джон!

ПС: Ако Кис потвърдят и извадят сет-лист, в който присъства I Still Love You 100% отивам! Най-гениалното live изпълнение, което съм чувал е на това парче. 'ич не е за изпускане!


Ослушвайте се! rolleyes.gif
pa®tci
Toва и да стане, не се наемам да прогнозирам каква цифра ще е билета suicide.gif


И все пак KISS са Име guitar.gif
traektoriq
Ето информация
usmif
Йеееееееееееееее traektoriq openwidehug.gif Аууууу, почвам да спестявам вече w00t.gif
Svetyl
Kiss smile.gif Трябва да се уважат.
SepulTeraHead
Е, щом "Стандарт" казват wink.gif
Duh5
ммммм, душевен оргазъм изпитвам в момента:) Бон Джоуви... За втори път ще ми е, ама този път - най-отпред:)
pa®tci
Ммммдамм... дали само ще се намерят парички за туй чудо, бих отишЕл с кефТ sad.gif
Anesthesia
Днес отидох до билетния да си взема билет за KISS, но в крайна сметка не си взех. Излезе една жена, която заяви, че не са получили билети нито за KISS, нито за Metallica и че най-вероятно такива ще бъдат пуснати в продажба от следващата седмица. По-рано може да се закупят само от eventim.bg, който пък явно от многото посещения се е сбъгясал отвсякъде и изобщо не се зарежда. Няма що, българска му работа... dry.gif Обявяват едно, а в последствие се оказва друго. mad.gif
Alti
100% отивам на Kiss няма начин просто bowdown.gif Богове са и са ми и любимци happy.gif С тях започнах да слушам музика tongue.gif
no remorse
Продават се 4 билета за концерта на Kiss (40 лв. за билет). Билетите са във Варна. За контакти - 0888322334.
pa®tci
Аз ше хода happy.gif



... да късам билетчета на входа blink.gif metal.gif blackmetal.gif ph34r.gif
Ulair
^Муахаха, тамън ще доведа два-трима да ги пуснеш гратис biggrin.gif
Както и да е, аз имам билет, за ''мелето'' пред сцената, значи шъ ходА...
love_hunter
Ще го пропусна crying.gif
Eddie_The_Beast
Айде приятно прекаеване на всички довечера openwidehug.gif
pa®tci
Aй да не е "прекарване", а? fish.gif


И съм втора инстанция, ако минат на първа може и да ги огрее whistle.gif
Eddie_The_Beast
Хехе да
Иначе някой ще си пият биричката отпред laugh.gif
Duh5
Ето един сетлист, който допадна отнякъде. Някой знае ли нещо за подгряващи?

Deuce
Shout It Out Loud
C'mon And Love Me
Lick It Up
I Love It Loud
Calling Dr. Love
Shock Me (Tommy on vocals)
Let Me Go, Rock 'N' Roll
Firehouse
100,000 Years
God Of Thunder
Black Diamond (Eric on vocals)
Love Gun
Detroit Rock City
Shandi
I Was Made For Lovin' You
Rock And Roll All Night
Ulair
^ Мнем, за подгряващи нищо не знам, за жалост... dry.gif Инак сетът си го бива, има доста неща, които желаех да чуя на живо!
Надявам се яко шоу да направят днес!
Arq
Няма да се ходи явно...някой да има излишен билет? laugh.gif
Megadeth
^ Дам, да го даде на мен smile.gif
Arq
/офф/ ^нямаше нужда от тъпи добавки... /край на офф-а/
Battle Magic
Ще има подгряващи... Името им е CINDER ROAD и имат само един албум. Нова банда са, сигурно ще е интересно rolleyes.gif . Има някакви семпли в ласт.фм- http://www.last.fm/music/Cinder+Road, който се интересува, да погледне. Приятно изкарване желая на всички, ще има омазване punk.gif
mbdz
Ако търсите билети мисля , че мога да мнамеря 2 билета , но след 15 мин мога да ви кажа със сигорност!
Ulair
Такаам, аз след малко ще тръгвам. Който ме види нейде из мелето долу, да се обажда, да изпием по бира после! drinks_drunk.gif
ПП: Аз шъ съ мотая с едно рокерско яке с разни капси по него .
mbdz
От 30 мин ги гледам от балкона как се моткат долу пред сцената smile.gif
Нямам вече свободни билети! Arq надявам се да изкараш концерта чудесно , пазя ти билетчето:))))) Идвай!!!
Megadeth
Цитат(Arq @ May 16 2008, 01:06 PM) *
/офф/ ^нямаше нужда от тъпи добавки... /край на офф-а/

Болкоуспокояващи за мензис на пазара bowdown.gif
Duh5
Ебаси отвяващия концерт! Нещо страхотно се случи тази вечер, отивам да го осмислям!
Megadeth
^ Но разкажи де
Battle Magic
Ебаси и великото шоу icon_headbang[1].gif Подгряващите бяха пълни неадеквати, но Кис смазаха, насякоха и изядоха всичко след себе си icon_headbang[1].gif ВЕЛИКО!
Duh5
Няма достатъчно думи на този етап, трябва да узреят..smile.gif
Абе рядко срещано шоу, мисля, че концерта безапелационно застана на второ място в листата ми за най-добър лайв.. Невиждани ефекти, голяма сцена, страхотен звук, едни мааалко остарели, но ритащи задници Кис! Страшна работа ти казвам.. А и публиката беше не на 6, ами на 12! Взехме им акъла направо:) Имаше поне 10000 маймуни, много добре се получи:)
pa®tci
Концертче беше добринка! Много приятно изненадан останах. KISS >>> IRON MAIDEN. Ако им бях и фен, сигурно нямаше да мога да спя цяла нощ yawn.gif НО (!), публиката прееба шоуто.
Много заспало стадо dry.gif
Duh5
хаха, виж ти, напред си беше класическо меле и скачане, не знам за назад:)
pa®tci
Аз бях доволно напред. Нищо особено.
pa®tci
*the Morning After*

Ммдам, фактът, че се събудих с "Detroit Rock City" кънтяща в главата ми, ясно показва каква е била класата на изпълнението. bowdown.gif Поклон!


Сега следва тагадък-тагадък до Букарещи и МУУНСПЕЛЧИ happy.gif
Arq
АУУУУУ СТРАХОТНО БЕШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Абе мойта компания се садрахме от викане...аз бях на 5 метра от сцената...начииииииииииии лелеееееее...аз пък се сабудих с God Give Rock'n'Roll to you II...нищо че накрая докато излизахме я пуснаха...бяше грандиозно шоу! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif НО в момента когато изригнаха лисчетата аз незнаех къде се намирам... wub.gif


System of a down плоските ти ученически шеги не могат да помрачът впечаленията ми. Все пак ти си Полубог...
Ulair
Концертът беше КУЛТОВ! icon_headbang[1].gif Скъсах се да викам, чувствайки жегата от готините пироефекти и продължавах, когато затрупаха феновете със сняг от конфети... Изпълненията бяха уникални, шоуто определено беше размазващо, изкормящо, разрушително и т.н. Няма какво да споменавам идеалното озвучаване и характерната енергичност на ''великите старци'', просто не съм и очаквал друго, от легендарна група като KISS. Определено си струваше, надявам се скоро пак да ги видим в нашата скромна земя!
conguestadors
Този концерт вече е номер едно в класацията ми за БГ концерти. Още съм в абсолютна еуфория. Беше велико.



Тези от Про-Рок са абсолютни чекеджии.
http://www.pro-rock.net/cgi-bin/index.pl?o...w&news=1057
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.