Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Helloweencheto
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Helloweencheto
Ето ме и мен!Казвам се Илияна на 16 от София!Музиката е целият ми живот,дишам и живея чрез нея,тя е всичко! Любими групи Helloween, Iron Maiden, Rammstein, Manowar, Axel Rudi Pell, Godsmack... За мен те са не просто любими групи,а част от сърцето от живота ми,част от мен!Ако не са били те в най-трудните ми моменти не знам как бих изглеждала сега!Слушам метъл от около 4-5 години!Първата ми група беше Мейдън и до днес за мен те са една от най-великите и мой любими групи,нещо белязало целия ми живот,една огромна емблема!Никога няма да мога да им се отблагодаря!Ненормален Helloween маняк съм,имам пръстен,колан и потник по поръчка,просто съм болна на тази тема!Вобще музиката ми е страстта,няма какво да я описвам,тя е неуписуема,чувства се със сърцето,като любовта,само дето не наранява! rolleyes.gif
Интересувам се и от футбол,неприсъщо за момиче,но аз съм си луда!Член на фенклуба на Челси и Левскарче!
Пиша и стихове!Ами в момента за друго не се сещам,но има време да се опознаем! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif HEAVY METAL IS THE LAW!
traektoriq
Привет ! Радвам се на още един Мейдън фен! Приятно моткане и форума !
abydos
Ами добре дошла. Няма лошо, че имаш такава страст към любимата си музика, и аз едно време бях така...ех, хубаво беше :п Нека това не ти пречи да си отворена към безбройните други стилове и настроения в музиката.

Приятен престой тук :).
ludspamer
Здрасти!Ако имаш предвид Хеви Метъла е Закон-пише се LAW
MadHatter
Пронто bye.gif Приятен престой beer.gif
scion_of_storm
Добре дошла.
Балансирай умело и дано е хубаво за теб тук smile.gif
Battle Magic
Охо, фенка на Хелоуин rolleyes.gif Приятно прекарване ти желая ... а я кажи- кой ти е любимият албум на Тиквите, както и кой период... Лично аз съм фен на албумите с Дерис, маниак съм на тая тема! Хайде, приятно!
Helloweencheto
Любими албуми-THE TIME OF THE OATH 1996/THE DARK RIDE2000!Ненормална,болна,побъркана фенка на Дерис,макар че периода с него ми е любим,заради самите песни,а не заради това,че той ми е голямата страст! rolleyes.gif rolleyes.gif
abydos
Тук сме на едно много солидно мнение :Д
Battle Magic
^^ Ех, и на мен любим ми е THE TIME OF THE OATH , но втората ми любов е Better Than Raw-сега кажи, че MIssion Motherland ти е любима песен и направо ще откача laugh.gif
TerminalFrost
Здрасти и от мен!
Aglarana
Здравей happy.gif Нали се разбрахме, че ще го делкаме Дерис!
Twilightfall
Здравей, приятно писане из форума. smile.gif
Поздрав:
Iron Maiden - Seventh Son Of A Seventh Son
Helloweencheto
Ще го делим!На смени,ще се редуваме!
Мерси за поздрава,уникална песен от уникален албум на МЕЙДЪН!Та ме подсещаш да кажа,че и Гамата са ми любимци,особено Кай rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
А на HELLOWEEN любимата песен,много трудно бих си я избрала,но може би е IF I COULD FLY,защото тя не е просто песен,а нещо много повече! icon_headbang[1].gif
Twilightfall
Дам, определено. smile.gif Уникален албум, и мой най-любим на Мейдън. Е, може би след KILLERS. :Д
Helloweencheto
Е на мен любимия ми албумец на МЕЙДЪН е BRAVE NEW WORLD! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Ludnichar
Я, швестъра! Кой ли я е научил какво да слуша! cool.gif
sharon
Дерис го разделете направо на части, глава за теб, ръка за Battle Magic, някой и друг крайник за Aglarana... Доста хора няма да имаме нищо против cthulhu.gif

По същество - здравей, приятно писане тук, мятай по едно око на материалите на сайта http://www.metal-world.info/
Aglarana
Хихи, Дерис е корав - ще се раздаде и на мен, и на Илияна...и на Филип, щом държи happy.gif
Helloweencheto
Ааааа не само между жени го делим! rolleyes.gif rolleyes.gif
lodborg
^ В това изобщо не се съмнявам. biggrin.gif biggrin.gif

Майтапя се, здравей и приятно писане тук.
zelatorr
Драсте... drinks_drunk.gif
azoteccccc
Цитат(Helloweencheto @ Feb 14 2008, 07:51 PM) *
HEAVY METAL IS THE LAW!

И ти си от групата в зазз icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Здрастииии
ZawHeR
Към мъжкото съсловие - давайте и ние да ставаме музиканти, вижте как се трепят жените за звездите.

А иначе към Helloweencheto - take your time. И добре дошла!


yinyang.gif
Helloweencheto
Ставайте,ставайте!Чакаме!:)
Аз лично обичам вокали и китаристи rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Дам именно от там съм(групата в заз)smile.gif
Lanfear
Я, как съм пропуснала официално да ти кажа едно ЗДРАСТИ! smile.gif
drinks_drunk.gif
Wolfheart
Като гледам и аз съм пропуснал да кажа здрасти! drinks_drunk.gif
Soulburn
Мрън, мрън, мрън...изтриха ми мнението..пак се започва... hmm.gif
Eddie_The_Beast
"Музиката е целият ми живот,дишам и живея чрез нея,тя е всичко! "

laugh.gif
Здрасти хуху
RazorJack
май е трябвало да се кръстиш brucedickensoncheto whistle.gif
zelatorr
Има тук още една девойка която е вманиячена в мосю Брус. Може да направите някаква комбина и да го отвлечете. Да ви пее на уше а Вие да му свирите. tongue.gif
Helloweencheto
Благодаря ви за топлото посрещане!
А верно е добре идея това за БрусДикинсънчето;)!"Малко" съм болна на тая тема! rolleyes.gif rolleyes.gif
Ще го отвлечем та,колко му е!Ще мина и Анди Дерис да си взема и ще съм най-щастливата жена на света!
Megadeth
Днес като помолих девойката да се връща у форума, тя отговори... цитирам
"Не влизам там по една причина, много хора се заяждат и се правят на интересни, не уважават чуждото мнение и вкус"
Пък после гонете мене, че псувам некви кретенчета, дето си го просят. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.