Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Айде и Деф Лепард у нас
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Ta' Zhal
Ами честито, дано се окаже вярно:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=91166
Crafter
Уха, каква интересна и приятна новина!
Деф Лепард тук ми звучи много добре.
Lanfear
Аз съм първа писта!!!
Вярно е май, билетите се пускат в петък доколкото знам...
Откога чакам..... не е истина!
wub.gif biggrin.gif
usmif
Мрън! И аз съм на работа и ще мога да ида за билети чак довечера sad.gif Ще се гръмна sad.gif
Mort
Промоционалните билети от 25лв. вече са свършили.
Anesthesia
Да. Само час след като бяха пуснати в продажба. И все пак успях да се сдобия с промоционален билет. Взех един от последните три happy.gif
usmif
Имам билет! Имам билет! Имам билет! w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Ulair
^Нямам билет ! Нямам пари за билет ! Няма да си взема билет ! dry.gif dry.gif dry.gif

(Съжалявам за ''иронията'' Usmif,но за жалост при мен е така whistle.gif)
Lanfear
Аз не бързам с билета - тези от 60лв няма да свършат бързо - тези дни ще намина и ще преценя къде са най-офертни /т.е къде ще мога да виждам нещо.../ guitar.gif
Aglarana
Съмнявам се и аз да се сдобия с билет, макар че групите имат някои страхотни песни. nea.gif
zelatorr
Колкото ида ми се ходи на всичките концерти не мога да отеделя 500лв за 10 концерта това лято. ФАК! Хубаво беше когато през годината имаше 2-3 концерта. tongue.gif
Lanfear
Да, ще се пооръсим но за сметка на това мисля, че не е имало по-разцепващо лято от това, което се очертава /откъм концерти със сигурност поне.../ . ДЗверско! Нямам търпение smile.gif . Специално Whitesnake все ми бягаха досега по тъча... но няма мърдане повече! А относно Def Leppard - никога не съм си мислела, че ще имам възможността да ги видя /че и в София?!/ !!
Купих си билетче иначе но от 30лв, всички мои приятели такива са купили и аз няма смисъл да вися сама еди къде си без тях - хубаво е да можеш да споделиш с някого емоцията от концерта....
Duh5
Голям смях - на стадиона има нет, но концерта ще се забави 3 часа:) поздрави от горния ред в дясно:)

Венц, поздрави от Иво, Нико и Зори. Че и от Борчи, и той тук:) Чакаме те некой ден:)
Vlad
Ебахти концерти.Всичко беше срещу хората.Мен чак яд ме фана за народа, дето си беше платил да гледа любими групи и накрая да ги навали дъжда и да не видят нищо.А имаше такива дето висяха на оградте от 3 dry.gif
InsArtTure
Абе не знам, но в 2 часа се чуваше, че концертът още продължава. МОже и още да е продължил след това... Защо се забави толкова, впрочем?
Vlad
На македонците им спрял тока и тировете с техниката закъсняха много
Lanfear
Въпреки закъснението, дъжда и гадния звук аз се накефих защото групите съм ги чакала от доста малка!
Малко съм разочарована, че Уайтснейк свириха по-малко от обявения сетлист и нямаше Cryin' In The Rain sad.gif
Иначе и те, и Деф Лепард си бяха на ниво smile.gif. Не съм и сънувала, че може да видя двете групи на един концерт и съм ужасно доволна!
Е, висяхме като идиоти от 17:30 пред загражденията защото беше предвидено, че ще ни пуснат в 18:00 но не би. Пуснаха ни в 19:30. С моята приятелка взехме много важното (както се оказа по-късно) стратегическо решение да останем под козирката вместо да слизаме на терена.
После започна голямото висене докато чакахме да пристигнат камионите с апаратурата, които били задържани на Македонската граница поради токов удар. Концертът започна в 23:00. Преди това пя Тома, който се дра малко повече от необходимото но ми беше приятно да го слушам.

Доста изтощителното висене, гадния дъжд и кофти звук донякъде успяха да поубият ентусиазма ми но само докато Ковърдейл не ревна Best Years и веднага след това Fool For Your Lovin'
drinks_drunk.gif
wqwrrr
Впрочем, като заваля тоя дъжд си беше точно за Cryin' In The Rain.
Концерта ми хареса, въпреки отегчителното чакане. От двете групи, повече ми харесаха Деф Лепард, но останах доволен и от изключително краткия сет на Уайтснейк - на фона на пет часа чакане, един час музика си е малко.
Тома също ме изненада приятно, беше подбрал нелоши песни, само дето вместо за концерт, ни подгря за чакане. =)
usmif
^ Споделям! И мен повече ме зарадваха Def Leppard, но аз май съм пристрастна относно тях whistle.gif

Искам да ви кажа, че като се качиха на сцената - забравих и кибиченето преди това, и дъжда, който валеше, и факта че бях умряла от студ и глад. Страхотен концерт! Тия хора, които се разотидоха след Whitesnake могат само да съжаляват. Определено си струваше и чакане и всичко.

А колкото до Cryin In The Rain и аз се зачудих, защо не я вмъкнаха някак rolleyes.gif

Сега малко кихам, нямам глас (защо ли whistle.gif ), но определено се чувствам щастлива и с една мечта по-малко за реализация rolleyes.gif
LordZombie
Def Leppard принципно радват повече от Whitesnake whistle.gif
Warrior Of Ice
Като цяло се получи много хубав концерт, въпреки проливния дъжд и катастрофалната организация.

Whitesnake са си сила и както винаги се представиха на ниво. Е, можехме да чуем още някоя и друга класика, но като за първа група - толкова. Единствено не ме грабна изпълнението на Coverdale. Много ли беше пил, пазеше ли се, или просто годините вече му се отразяват - не знам, но по време на миналия концерт в София се представи доста по-добре.

За Def Leppard, които по принцип далеч не са ми любимци, мога да кажа само добри думи. Много емоционално шоу, технично, без изхвърляния. Група от класа. Ще взема да си припомня нещата им.
sharon
Вярно, че Whitesnake можеха да наблегнат на повече класики, но пак имаше доста бележити парчета. Организацията няма да я споменавам въобще, затова пък малко за Def Leppard - звукът беше доста по-добър, взеха, че изпълниха и точно любими песни. Справиха се невероятно, направи ми впечатление съвсем откровеното отношение на Joe Elliott, този човек има невероятен контакт с публиката, отделно перфектното вокално изпълнение. Китаристите явно шлифоват техниките си с напредване на времето, не съм очаквала чак такова представяне. Изсвириха сингъла "Nine Lives" към предстоящия албум, оказа се съвсем нелошо парче, много енергично и зареждащо. Накратко групата доказа, че си държи на нивото и до днес, както и че определено се радва да свири на наша земя.
Dragontear
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 8 2008, 02:56 PM) *
Единствено не ме грабна изпълнението на Coverdale. Много ли беше пил, пазеше ли се, или просто годините вече му се отразяват - не знам, но по време на миналия концерт в София се представи доста по-добре.

Миналия път просто май не пееше на плейбек... или със симбек (все тая)
Беше обида към феновете особено към тези който го гледахме в устата от предните редове и видяхме, че няма нищо общо с това което се чува... Лично видях как една 40-50 годишна двойка, които бяха дошли за него, седяха и гледаха като гръмнати и не можеха да повярват и съответно си тръгнаха след третата песен

Владо Wolfheart може да потвърди това защото заедно го видяхме!
Wolfheart
Като се замисля, може и китариста да е пял вместо него, което пак не е оправдание biggrin.gif

Поне дивите леопарди компенсираха останалото smile.gif
Airin Of Ancelot
Много силно хард рок събитие, въпреки огромното забавяне и дъжда. Колко са верни приказките за македонската граница ще си остане неясно, но поне концерт имаше - това е важното. Да, David Coverdale се поизложи, но останалите от бандата му компенсираха с добро представяне. Whitesnake са ми любима абнда и ме зарадваха с почти всички изсвирени песни; само тези от новия албум не ми се понравиха толкова. Def Leppard направиха много музикантско изпълнение, определено ме впечатлиха. Vivian Campbell е ненормален! Неслучайно е считан за един от най-култовите китаристи - този човек направо омагьосваше със солата си.
Arq
Иеее... аз не можах да видя Leppard... ако бях останала щях да умра от измръзване... защото ако някой се бяха скрили под навеса на скамейките, аз бях най-отпред laugh.gif
E Whitesnake не ме вчеталиха много, като изключим Burn, на която винаги полудявам...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.