Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: tema no72
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
beatlejuice
Здравейте,фенове! За разлика от вас,аз не съм чак такава METAL-ka,но пък затова не мога да живея без футбол!Не знам дали при вас има фенове на футбола,но бих се радвала да се включа във вашето общество.Ако ме питате за музика-слушам Coldplay,Rammstein,Depeche mode и др.Все пак ако има футболни фенове,нека кажат нещо по въпроса.Аз например съм фенка на Liverpool.Ще ви бъде скучно,ако започна да ви говоря относно налегналата клуба криза и последните мачове на тима например,така,че ако по някаква случайност някой прояви някакъв интерес,може да пише.
falio`
ami az kvo da ti kaja..... abe ne sum nekuv super zapalen fen na futbola, ama ako trqq da stava vupros za mene liverpool sa si nai-dobrite. obshto vzeto sleda nai-ve4e angliiski futbol. nai- me kefi. a i nacionalniq otbor mnogo me divi kak igrae sa. naposleduk ne sleda 4ak tolkova angliiskoto parvenstvo ama si e verno 4e liverpool sa v kriza i to ot otdavna kato gledam. abe are sha se opravat mom4etata:)). are jivi i zdravi wine.gif
Morbid Freak
Здравей и на теб.За разлика от вас твърде силно е да кажа мразя но е твърде слабо да кажа че не харесвам :)английски футбол но от това което гледам харесвам Манчестър и Арсенал punk.gif punk.gif punk.gif
xskacorex
Хихихихи... Футбол, не че съм някакъв специалист по тази тема, но нека и аз да кажа нещичко... Български футбол НЕ харесвам... Само като им гледам обноските - вземете лидера - Стоичков, всяка втора дума му е: "Да ти .... еди кво си!", българска работа, кво да ги правиш! Ако играят България - Англия, аз ще съм за Англия. Много мразя и италиански, испански и бразилски футбол, направо не ги понасям. Как може масово всички хаорица да се кефят на Зидан, Роналдо, Ривалдо, Роналдинио, то само имената като им чуеш и ти става смешно! Харесвам английските и германските тиймове. Liverpool и Bayern Munchen са ми любимите, не казвам, че съм наясно кои футболисти играят в тези отбори, но просто са ми favorites. Най-уважавам от футболистите Оливър Кан и Емил Хески. Иначе яко метъл да дъни... това е животът! | R.I.P. | Chuk | R.I.P. |
Jicata
Българският футбол не е за гледане, няма я красотата, динамиката, интригата... всичко само подкупи и т.н. И все пак това не се отнася за националният ни тим. Националите преди изобщо не ги гледах, ма напоследък започнаха да ми харесват (като изключим последния им мач - срещу Естония, където се поизложиха доста). Трябва да подкрепяме националите, все пак сме българи!!! Най-много ми харесва испанското първенство, после английското. Мразя италианското и германското. Любим футболен отбор - Реал Мадрид - наслаждавам им се на играта още от 96/97 година. Следя само тяхните мачове. Флипър, ако гледаш поне един-два мача в които играят изброените от теб футболисти ще разбереш защо всички им се кефят. Има техника, майсторство, талант, скорост и много други полезни качества. От футболистите най-много ми допада играта на Роберто Карлос, Раул и Зидан. За метъла съм съгласен punk.gif walkman.gif punk.gif
RAPTOR
Бе на нашия футбол наистина нещо му куца. От световния футбол има само два клуба, които уважавам - Real Madrid и Manchester Utd. Добри са, щото имат пари и са далече от нас laugh.gif
falio`
abe za nai- umrazni parvenstva s4itam italianskiq i nemskiq. e ima i tam izklu4eniq. suotvetno Parma i B.Dortmund. ina4e otbor kato real madrid ne me kefi. ne otri4am 4e igraqt super ama to4no tva e loshoto. s toq tim ve4e nqma intriga. az daje ne moga da go nare4a ispanski ve4e. to tva si e svetoven otbor. ot vsqka durjava vzeli nai-dobrite( e nqma bulgarin de laugh.gif ).
za bulgarskiq nacionalen otbor moga da kaja 4e vinagi sum go podkrepql ama si e verno 4e ne igraeme mnogo dobre. e sa naskoro po4nah da se kefa pove4ko shtoto po4nahme da igraeme po-dobre ama sum siguren 4e sa kato ve4e go nqma krasi balakov sha stane mnogo zle. nie nqmame mnogo dobre izqveni futbolisti. a do kolkoto nashto parvenstvo ...prosto nqmam dumi. kak moje da nare4eme toq bokluk - "vissha liga" . abe kvo mu e visshoto v tva. trqq da ima postoqnno otbori koito da pravat qki iznenadi a ne da sa palni amatiori, kato Dobrudja naprimer. abe teq hora ve4no ne mogat da igraqt. az sum siguren 4e ako se suberem tuka ot foruma 11 4oveka i nqkolko smeni sha gi razgromime dobrudjata smile.gif . a zabelejete v "visshata ni liga" ima 14 otbora. i mislime sa ot drugata godina da gi praime 16 otbora. abe prosto ne mi se govori. mnou sme si zle.
beatlejuice
Цитат([UHA)
FLIPER,Apr 14 2003, 03:07 PM]Хихихихи... Футбол, не че съм някакъв специалист по тази тема, но нека и аз да кажа нещичко... Български футбол НЕ харесвам... Само като им гледам обноските - вземете лидера - Стоичков, всяка втора дума му е: "Да ти .... еди кво си!", българска работа, кво да ги правиш! Ако играят България - Англия, аз ще съм за Англия. Много мразя и италиански, испански и бразилски футбол, направо не ги понасям. Как може масово всички хаорица да се кефят на Зидан, Роналдо, Ривалдо, Роналдинио, то само имената като им чуеш и ти става смешно! Харесвам английските и германските тиймове. Liverpool и Bayern Munchen са ми любимите, не казвам, че съм наясно кои футболисти играят в тези отбори, но просто са ми favorites. Най-уважавам от футболистите Оливър Кан и Емил Хески. Иначе яко метъл да дъни... това е животът! | R.I.P. | Chuk | R.I.P. |

Не се притеснявай,има време,ше те научим!!!Кан и Хески са добри,ама Кан е по-добър,колкото и неприятно да ми е да го кажа.
Абе знаеш си,You'll never walk alone!!
beatlejuice
Абе,гледайте футбол,ходете по мачове,щотои там става пого!
beatlejuice
И още нещо...ако някой има некви материали за Пуул,може да пише.А някой има ли мнение за Аякс?
falio`
v dobroto staro vreme Aqks bqha veliki (ne 4e sum gi gledal togava) smile.gif obshto vzeto celiq holandski otbor. ama sa oshte se durjat leko.
Zombie
ammmmm
ot fudbol i ponqtie si nqmam
ama holandcite kfa treva gledat
leleeeeeeeeeeeee
az sm za holandcite
hahahaaaaaaa
Sw1tched
Цитат(RAPTOR @ Apr 14 2003, 06:30 PM)
Бе на нашия футбол наистина нещо му куца.

Raptora е пропрок laugh.gif biggrin.gif
Sunforger
Someone mentioned Bayern München? Фен съм на тези от вече 9-10 години.Думи нямам.
Sw1tched
Цитат(Knjaz Varggoth @ Jun 27 2004, 10:44 AM)
Фен съм на тези от вече 9-10 години.

О, ма ти си и бил роден biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(RAPTOR @ Apr 14 2003, 05:30 PM)
Бе на нашия футбол наистина нещо му куца.

Ама вярно ли?Не съм забелязала tongue.gif tongue.gif tongue.gif
SepulTeraHead
Да поствате в тая тема е като да ровите в стогодишен гроб. Оставете я да почива в мир! От пред година е , по дяволите!
Sw1tched
аз нарочно се върнах..от носталгия..след 10 години пак ще се сетим за нея хахах
Crafter
Е, да! След като Пхоебе го няма вече, няма кой да преебе форума и така и след 10 години ще я има тая тема wink.gif

А Байерн Мюнхен РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.