Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: А добър ден и от мен :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Sla-Mori
Щом е редно, хайде и аз да си отворя тема smile.gif

Аз съм Цветина от Ботевград. От метъл подстиловете най-често ми харесват хеви, пауър, симфоник, усещам, че и прогресив метълът от доста време се опитва да ми влезе под кожата. Харесвали са ми и отделни изпълнители и песни от още доста подстилове, но по на единично. И между другото, определено не съм чистокръвен метъл, слушам още доста стилове музика, но всички тук си знаем, че тръпката и енергията на рока и метъла рядко може да се докара от друг стил smile.gif
Twilightfall
Здравей и добре дошла. smile.gif
Приятно прекарване из форума.
zelatorr
Ха добре си ни дошла. drinks_drunk.gif
scion_of_storm
Добре си дошла smile.gif
lodborg
Здравей и приятно писане.
ludspamer
Здрасти и приятно постване, ще ти хареса тук.
Lanfear
Здрасти!
Наминавам към Ботевград отвреме навреме.. може да пийнем по бира с моите хора там wink.gif. Там си правите вечното парти май хехе smile.gif
drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Добре дошла! smile.gif
Sla-Mori
Благодаря на всички за посрещането smile.gif

Lanfear, кажи кои са, повечето обикновено се знаем-освен ако не са от старата генерация, те са малко по-скрити за моите очи tongue.gif
Aglarana
Здравей wink.gif
Eddie_The_Beast
smile.gif Здрасти,много искрено прозвуча тфа..добре дошла
TerminalFrost
Здравей и тук, и приятно прекарване във форума!
Lanfear
Sla-Mori Mай са от по-старата генерация wink.gif - само 1 е на моите години... но не пречи наистина някой път да се видим там smile.gif
Wolfheart
Добре дошла! Доста добри групи слушаш!
Sla-Mori
Lanfear, да, аз също мисля, че не пречи smile.gif

Wolfheart, чувствам се тъпа, но нещо не се сещам откъде си видял какво слушам... no.gif
Wolfheart
Цитат(Sla-Mori @ Mar 6 2008, 11:08 PM) *
Wolfheart, чувствам се тъпа, но нещо не се сещам откъде си видял какво слушам... no.gif

1. тук Представителна извадка от плейлистата ти на уинампа би дала част от необходимата информация.
2. тук Надяваме се да е вярно това в майспейс страницата.
Sla-Mori
Хах, е тя представителната ми извадка е убийствена-Мариус Куркински и какво още беше biggrin.gif

Иначе това в майспейс страницата ми е съвсем вярно, с тенденции скоро да добавя още някои групи, само да чуя още някой и друг албум, че аз много разпръснато слушам музика-пълна или почти пълна дискография на почти никого не съм изслушвала, защото не издържам да слушам само една група/стил достатъчно дълго, пък иначе се разсейвам и уж да свалям, пък свалям нещо съвсем друго... biggrin.gif

Поздрав за всички с Malmsteen-Tomorrow's Gone smile.gif
In Death's Embrace
Здравей, Цвети smile.gif
Sla-Mori
Здравей, Сис smile.gif
J'eor
Я, Цвети!
И не казваш, че си се регистрирала тук, а ;Р Ще има нарушение на спокойствието, докато решаваш задачи ;Р
Здрасти иначе biggrin.gif
Sla-Mori
Не си питала душко, не съм ти казала smile.gif
gadabout
Добре дошла и приятно прекарване!
По-малко говори за другото, което слушаш, освен метъла - съвет!
За друго се не кОси! metal.gif
InsArtTure
Мани го тоя съвет, казжи какво друго слушаш освен метъл, но гелдай все пак да е свестно, което прави съвета на гадабаоут не толквоа безполезен. whistle.gif

Добре дошла, много обичам Ботевград, вилата ми е наблизо и съм отраснал около Ботевград.
Night
С теб май сме се засичали някъде,Цвети smile.gif
Успех с кандидадстването и да влизаш повече във форума като се освободиш openwidehug.gif
J'eor
Цитат(Sla-Mori @ May 23 2008, 10:45 PM) *
Не си питала душко, не съм ти казала smile.gif

Мняя... май си права. biggrin.gif
telia
Здрасти! Всички тук сме прекрасни и отзивчиви млади хора tongue.gif
gadabout
^ Смееееееееееееееех! w00t.gif
Аз не съм поне де.
Аз съм зъл и коварен тип, с който не ти трябва да си имаш работа! blackmetal.gif
Аз съм... TRVE METALHEAD!!!
Ataegina
ух, тамън започнах да се шашкам от дежа-ву-то wacko.gif и гледам, че темата е от 3-ти март.
Ами здравей.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.