Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте и от мен
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
DarkRevenant
Ами здравейте на всички.
Аз уж съм нов тук (ама не точно) защото просто сега се регистрирах иначе форума го гледам от доста време. За себе си какво да кажа??? Ми.... смотано копеле китарист (то тва е съдбата на повечето като мен китаристи smile.gif). Та айде да не говора глупости - на 23 гАдини съм, с ученето приключих, че не ми се отдаваше, бачкам като гъз, че пари трябват и през свободното време свиря с бандата ми, за която вече споменахме в този форум и дадохме линк да се чуе първото ни демо парче. Та бандата е под името Winternity, но това е друга тема. В музикално отношение слушам общо взето само рок и метъл, като гледам да не се огриначавам само в 1 определен вид метъл. По принцип съм много голям фен на пауър метъла, но слушам и доста други неща. Банди на които много се кефа? ми.... - Helloween, Kamelot, Stratovarious, Sonata Arctica, Nightwish, Rhapsody, Labyrinth, Death, Arch Enemy, Blind Guardian, Mystic Prophecy, Nocturnal Rites, Visions Of Atlantis и още много много....

Ам... незнам к'во друго да кажа за себе си, понеже както казах съм си тъпо парче smile.gif
abydos
Приятно дочитане тогава във форума. Браво и за песента, макар и да не ми хареса (не съм почитател на самия жанр), добре е да има групи, които да пишат малко повече такава музика, че затънахме много здраво през последните години.
DarkRevenant
Благодаря за мнението, все пак всеки си има вкусове. А относно групите - ами има доста банди които правят страхотна музика, с повечето от тях се познавам, но незнам защо за момента не се опитват поне малко да се покажат на хората huh.gif . Някои от тях се знаят де, но все пак според мен недостатъчно, а заслужават внимание. Това вече е леко офтопик де... smile.gif
sharon
Здравей! От другия лагер съм, харесах песента, даже много, обичам такива изпълнения по принцип. Приятно прекарване тук, колкото до групата - продължавайте в този дух! bye.gif
TerminalFrost
Здрасти, Сашо. Честито регистриране тук. А фен ли си на Acid Martin? Шрееееееед!
Aglarana
Helloween на първо място happy.gif
Здравей и приятно писане!
Hellbound
Хубави групи слушаш. smile.gif
Добре дошъл във форума!
usmif
Здравей, Сашо smile.gif Приятно изкарване във форума и поздрави на Криси rolleyes.gif
Lanfear
Здрасти! smile.gif
Аз още не съм чула парчето Ви но задължително ще поправя този пропуск!
Нека да има китаристи! drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Добре дошъл, приятно прекарване тук!
Dragontear
Привет и от мен.. още не съм чул парчето.. нямам как в момента...
С женски вокал ли е?

ЕДИТ: aaa... ама тази група не се ли казваше по друг начин или съм в грешка? blink.gif
Twilightfall
Добре дошъл. smile.gif
Харесах песента ви, продължавайте в същия дух.
Приятно писане из форумите.
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване тук smile.gif drinks_drunk.gif

^^ Беше Fullmoon, ако не се лъжа, но после се прекръстиха (преди 1-2 месеца)
lodborg
Добре дошъл на борда и приятно писане.
stage
Привет наборе! bye.gif
DarkRevenant
Бау.... мерси за доброто посрещане....

Здрасти Лори , Марто ти е**м шреда bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif , а що се отнася до групата - да покръстихме се, така де прекръстихме се малко след Нова Година smile.gif, както Преърчето каза бяхме с колоритното и също така банално име Fullmoon smile.gif

Благодаря на всички са топлото посрещане



Поздрави
Алекс
GoddesS
Здравей...не съм сигурна но мисля че те познавам от някъде w00t.gif
MadHatter
Ей, събрахте се tongue.gif Приятно писане guitar.gif
Beerzebub
Опа, адаш. smile.gif
scion_of_storm
Усещам нахлуване тук ;Р
А добре дошъл!
_Moonshield_
Айде привет и от мене, не е нужно да питам от къде сте се вдъхновили за бившото ви име Fullmoon smile.gif Но сегашното е по-добро, а и песента е хубава. Отдавна не бях слушал български групи, които да не свирят дет/блек/класическо хеви biggrin.gif Keep rockin'!
DarkRevenant
Или хардкор.... smile.gif

Мерси за посрещането, тъй топло smile.gif..... ма не се заблуждавайте, аз съм просто момче от село аагахахахахахах
Ulair
^ Аз пък съм момче от горЪтЪ !!! blackmetal.gif Привет и от мен!
TerminalFrost
Аз пък съм провинциалист-селяк...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.