Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Cavalera Conspiracy!11
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
sepulturatr
brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif

Албум напраели suicide.gif icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Чак сега ли разбра?
ludspamer
Сега остава и да открием топлата вода icon_headbang[1].gif
sepulturatr
^,^^ huh.gif

И да нещете че си кажа мнението щото требва да си излея мъката някъде.

Значи четох в замунда и тук-таме че албума бил смесица между Соулфлай и старата Сепултура brickwall.gif

Добре бе разбирачи кажете ми, че аз нещо не долавям, мегакъртещо-разцепващите рифове от Кеос ей ди brickwall.gif
Каде има брутална и супербърза трашърска техника като във Арайз(наистина незнам какво да по-точно трябва да напиша за най-великия албум на вселената, без стилови ограничения) ...
Каде е онова идиотско осещане и психарски поглед който вадя когато си пусна Труупс ъф дуум или Инър Селф или Антикрайст или р.и.п. или уориърс ъф дет или квото и да е !!!
Даже и от доста добрите и къртещи рифове в Руутс няма останало почти нищо ...
И понеже сега ми дойде на акъла да си кажа колко много по-добри са едни roorback или dante ph34r.gif

Да, това е най-добрия албум на Соулфлай ranting.gif

За текстове просто неми се приказва.Просто сигурно има едно 32846324765324 рапърски неща които хем не са толкова простовати хем имат 20 пъти повече смисъл в тях(puke).
И смисъла на текстовете нее да се получава няква жалка игра на думи и някаква си смешна рима !!!!!11
ludspamer
^Данте XXI е по-добър?Дори да беше така, новия албум на Соулфлай и Сепултура са от различен стил.
Пък аз не намирам почти нищо от Сепултура, но и СОулфлай си ме кефят, последния албум не мсиля, че е лош.Кефи ме рифът в The Doom of All Fires metal.gif
Rayniac
Sepultura за мен отдавна са умряли - под какво заглавие замесените в групата хора ще издават музика няма значение. Чудеса не стават.
ludspamer
^И аз съм на същото мнение.Жалките опити да застигнат славата на старите албуми с Макс, особено с тоя вокал, определено не вършат работа.
Magne
Цитат(sepulturatr @ Mar 22 2008, 11:52 PM) *
Каде има брутална и супербърза трашърска техника като във Арайз(наистина незнам какво да по-точно трябва да напиша за най-великия албум на вселената, без стилови ограничения)

Ако за теб Arise е символ на "брутална трашърска техника", по-добре се гръмни. Това пък за най-великия албум ме събори на пода от смях. Самите Sepultura имат по-силни неща.


Цитат(sepulturatr @ Mar 22 2008, 11:52 PM) *
И понеже сега ми дойде на акъла да си кажа колко много по-добри са едни roorback или dante

Roorback трудно може да е по-добър от каквото и да е, защото е най-големият провал на групата след Nation.
sepulturatr
Кажи ми албум по добър от Arise (не само на Сепултура разбира се, смешник такъв!!!1) ...кажи ми бе! А това за руурбек е такава простотия че неща и да ти говоря колко си прост, и се научете най накрая че шибаната музика НЕ СЕ ЧЕТЕ!!!! За Nation не споря, но Roorback е мога да кажа от душа и сърце че по свирене, смисъл, текстове и всичко общо взето е по добър от 99% от днешните албуми на пикливите ви групички!!!


Цитат(ludspamer @ Mar 23 2008, 12:33 AM) *
^И аз съм на същото мнение.Жалките опити да застигнат славата на старите албуми с Макс, особено с тоя вокал, определено не вършат работа.

Пич, сериозно, не се излагай!
Magne
Льольо, Arise е един тъп и посредствен албум. Sepultura се изчерпаха още с Beneath the Remains, който е с класи над всичките им останали неща. Който и траш албум от времето на Arise да хванеш, ще е по-добър. Нещата на Testament и Exodus са най-тривиалния пример. А Roorback е боклук, свиквай с мисълта. Аман от клоуни...
Aggressive Perfector
Цитат(Magne @ Mar 25 2008, 08:58 PM) *
Arise е един тъп и посредствен албум.

Ясно е колко си го слушал.
Magne
Много повече от теб, готов съм да се обзаложа. Това, че си кон с капаци, сляпо боготворяш "бащите на всичко модерно в метъла", си е само твой проблем.
Aggressive Perfector
Пфхахахахахахахахаа, "бащите на всичко модерно в метъла", ЛОЛ! Ако Сепултура са направили нещо за т.нар. "модерен метъл", то в никакъв случай не е с албумите до Arise. Chaos A.D. звучи модерно и "грууваджийски", а Roots е чистичък молкор. Arise е чисто и просто убийствен олдскуул ТРАШ!
А сега си пусни въпросният Arise пак и кажи, кое му е лошото: тоновете рифове или простичките и убийствени лирики на Макс или вероятно барабаненето на Игор?! Албумът е класика в траша и то по време, когато стилът умира.
Magne
Рифовете се повтарят до втръсване, с някакви минимални разлики. Въобще албумът е супер монотонен. Текстовете на Max винаги са били малоумни, и тук не правят изключение. Свиренето на Igor е единственото, което спасява албума.
Aggressive Perfector
Цитат(sepulturatr @ Mar 25 2008, 09:45 PM) *
сепултура са отгоре и то с много във всичките си периоди! Разбира се въпрос на мнение си е де

Е след Chaos A.D. се пооливат, ама въпрос на мнение, вярно...


Цитат(Magne)
Рифовете се повтарят до връсване, с някакви минимални разлики.

УИЪР ДЕД
ЕМБРИОНИК
СЕЛС!


Цитат(Magne)
Текстовете на Max винаги са били малоумни, и тук не правят изключение.

Че Макс трябва (най-сетне) да се изкъпе и да спре да пише глупости - да. Ама в Arise посланията са доста силни...
SepulTeraHead
На Cavalera Conspiracy албума ме накефи изненадващо много и си го въртях доста, въпреки че на практика е тотален Soulfly (последните 2).

Dante XXI е в пъти по-смислен албум.

Цитат(Magne @ Mar 25 2008, 08:58 PM) *
Arise е един тъп и посредствен албум.

LOL!

Отдавам малоумията, които пишете за Sepultura, на крехката ви възраст.
Aggressive Perfector
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 25 2008, 10:05 PM) *
Dante XXI е в пъти по-смислен албум.

Добър албум, наистина.
melhaer
Arise е як албум, ама при наличето на Season in the abyss, south of heaven и reign in blood да му казваш най-велик траш? дори ако приемем, че донякъде ранните металика са траш, техните от 84, 86 и 88 са класи над арайс...

Да не говорим за мегадет, тестамент и други банди от онова време...и то само за албумите им до 90 дори...
Aggressive Perfector
Най-велик траш са Dark Angel - Darkness Descends и Gammacide - Victims of Science tongue.gif . И тва е въпрос на лично мнение в крайна сметка. Това обаче не прави Arise по-малко як.
Warrior Of Ice
"Inflikted" не ме впечатли с нищо. Самите парчета не са кой знае какво, да не говорим, че тази музика вече сме я слушали многократно. От реюниъна на братята Cavalera очаквах нещо по-олдскуул и въобще по-силно...

P.S. Изказването, че "Arise" бил най-великият траш албум наистина е откровено смешно.
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 26 2008, 12:09 PM) *
P.S. Изказването, че "Arise" бил най-великият траш албум наистина е откровено смешно.

Що пък? Един от класическите е най-малкото.
Warrior Of Ice
Никой не казва, че не е класически, но един "Beneath the Remains" го превъзхожда в почти всяко отношение, а и както отбеляза melhaer, по времето на "Arise" вече се появяват доста по-съществени за стила албуми.
Airin Of Ancelot
Скука тотална. Кому беше нужен този шумен реюниън, при положение, че издадоха нещо съвсем идентично със Soulfly? Разбирам да бяха направили нещо в духа на старите Sepultura...
ludspamer
Пък и Кавалера Конспираси звучеше някак необмислено и прибързано.Едно име като Соулфлай си беше къде-къде по-смислено.
madeoffire
Мене пък албума ме кефи явно нищо не разбирам wink.gif icon_headbang[1].gif suicide.gif
ludspamer
и мен ме кефи.Просто не разбирам цялата работа с тоя реюниън, при положение, че Макс може да си го направи същия албум със Соулфлай. Даже доколкот помня, Инфликтед щеше да е албум на Соулфлай до последния момент.
Bleak
Че нахално ти навира "Soulfly, soulfly..." в лицето, през цялото си времетраене, прави го и не, че ще ми остане в глава с нещо друго освен, че Кавалера за пръв път блъскат заедно от маса години, но какво пък, с кеф подрусах глава известно време.
Valle
Бозава работа... puke.gif
Lanfear
А, бях забравила за тази тема...
Аз като фен и на Сепултура и на Соулфлай.... еми...тоя албум никак не ме израдва.
За да не се повтарям със Sepulteratr ще кажа само, че съм съгласна с това, което той е написал...
Определено с нищо не ме грабва /за жалост/ - може би защото имах огромни очаквания...
metalista_98
Слуша ли сте ги? Харесвате ли ги?
metalista_98
Албумат Blunt Force Trauma ще излезе на 29 март тази година!!!!
Нямам тарпение да го ислушам !!!
SepulTeraHead
Слушай една нова песен тук - http://www.cavaleraconspiracy.com/board_posts/killing-inside

Цицоресто е.
SepulTeraHead
И още една, заглавната. Тя вече е с epic cleavage:

http://katehizis.com/news/shNews.php?id=17893&
serem na vas
Не струва. thumbdown.gif
SepulTeraHead
Албумът, доста изненадващо за мен, е СУПЕР ЯК!
conguestadors
ДВД - то я много яко. Тези дни го въртя постоянно. Пък и свирят доста любими парчета от старите албуми на Сепултура.

http://psychocydd.co.uk/details.php?id=5d3...5d10de5874741ca
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.