Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Civilization One
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
GoddesS


Ами понеже не видях тема за тях, рещих да пусна такава. Всеки който се кефи на бандата или на Ex бандите на членовете на бандата,или пък не, нека да изразят мнение smile.gif

П.С. Надявам се да не нарушавам никакви правила на форума...ако да моля да ме извините!
Blashyrkh
Мислех че за играта става дума.
Revenant
представяш ли си, онази от 95 досовската laugh.gif
Crafter
Всъщност първата Цивилизация е от дори по-далечната 91-а, макар че наистина втората беше истинският култ!
RazorJack
аааха и аз се сетих за играта laugh.gif тея сигурно са и големи фенове за да се кръстят така laugh.gif
GoddesS
rolleyes.gif И аз я знам...но моля Ви нека да не спамим вече темата! wub.gif
lodborg
Хубава банда, имат идеи, общо взето обаче претоплят вече поизстиващата пауър водица, вместо да откриват нова топла такава. "Revolution Rising" беше много качествен албум, спомням си, че го слушах с удоволствие като излезе. Беше ми направило впечатление, че хубавите песни бяха струпани в началото на тавата и с напредване на времето качеството започваше бавно да пада. Както и да е, добра група, надявам се с бъдеще.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.