Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Sacrifice
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Кире_Гръчата
За канадците иде реч. От там слабо не съм чул, що се отнася до мръсен трашок (барбар със Slaughter, Razor, Piledriver...). Много, много добра група. Любими неща - първите 2 албума (Torment in Fire и Forward to Termination).
Който иска да чуе - в замундата наскоро качиха 4-те албума, потърсете там.
Има ли фенове?
SpiritCrusher
Ееее, Sacrifice са гиганти бре! Според мен са с класи над Slaughter и Razor. Любим запис - Soldiers Of Misfortune icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Discipline
Има една брутална траш група от Канада - Aggression - тотален култ! Sacrifice са железни, но чак пък с класи над Razor?
SpiritCrusher
Много по-добри инструменталисти и банда с по-голям идеен заряд са според мен. Razor са ми прекалено еднообразни, иначе са великани, няма спор. Имаш Aggression? Хммм, откога ги търся тези юнаци...
MetallicaAntiFan
^^Агрешън са страхотни, но самo първият албум ми харесва, този от 2004 не ми допада.
А за Sacrifice няма какво да кажа, личният ми фаворит е Torment In Fire - с каква омраза се свири този албум. Просто невероятни smile.gif
pungent_stench
Новият албум е шибан метълкор - нямам думи. И са имали наглостта да презапишат Burned at the stake. Работата е като при новия Pestilence кажи-речи... мамо, дръж ме!


Сега ще си пусна RE-ANIMATION, обаче, за зор заман :Д
MetallicaAntiFan
Работата е като при новия Pestilence кажи-речи... мамо, дръж ме!
/\Значи ще е много надут албум...
Dagon
Новият албум е ЗВЕРСКИ! Няма абсолютно нищо общо с метълкора. Ако сте фенове на старите SACRIFICE, задължително го чуйте - класически траш, с много тежки рифове и интересна структура на парчетата. Личи си специфичния почерк на бандата - не е шаблонно звучащ.

След Artillery - това е още едно много силно траш завръщане. icon_headbang[1].gif
pungent_stench
Ти у ред ли си бе, мой?!?!? Точно феновете на старите тупалки на Сакрифайс трябва да стоят далеч от тоя албум!
Рифовете може да са яки, ама тоя вокал просто не се трае.
pa®tci
Цитат(Dagon @ Jul 27 2009, 12:02 PM) *
... След Artillery - това е още едно много силно траш завръщане. icon_headbang[1].gif

Стига бе, човек, ARTILLERY-то е едно стъписващо разочарование. Звучат ми досущ HELLOWEEN. Трашът (музиката) тотално се губи из тия недъгави вокали.
Discipline
^
Ти слушал ли си Artillery? A By Inheritance? Вярно, че вокалът е друг, но музиката е много добра. Предпочитам такива завръщания отколкото на прехвалените и нищо не събуждащи като емоция нови Testament, Exodus, Exciter, ...

И на мен новия Sacrifice не ми се стори толкова лош, но няма нищо общо с метълкора.

Слушахте ли новия Булдозер? Много солиден според мен.

Чакам новите Whiplash и Heathen, за последния тая най-големи надежди.
pa®tci
А можеш да ме питаш дали съм слушал и "Show No Mercy" на SLAYER.

ТЕSTAMENT и EXODUS просто ИЗЯЖДАТ това подобие на албум на ARTILLERY, и то с всяка една от последвалите 2000-та творби.
Discipline
Говорех специално за новите им албуми (2007 и 2008) - скучни и сухи са. Плюс това Артилерията от мноого време не правят бърз и сурав траш.
pa®tci
Дааа бе, специално EXODUS единственият му проблем е, че има прекалено комерсиален звук, иначе е убийствен ТРАШ албум. ТЕSTAMENT-а е дори добър (не съм им особен фен), но и двата албума са с по класа отгоре на това... нещо.
Braindead
Цитат(pa®tci @ Jul 27 2009, 12:42 PM) *
ТЕSTAMENT-а е дори добър

Хаха, дори добър? В този албум има ВСИЧКО! icon_headbang[1].gif
pa®tci
^ Няма Lombardo.
Discipline
Локо, няма смисъл да продължаваме - нито ти ще ме убедиш в своето твърдение, нито аз теб в моето. beer.gif
pa®tci
Tъй, тъй, феновете на ANALCRUSIS отпадат първи. whistle.gif
MetallicaAntiFan
Цитат(Braindead @ Jul 27 2009, 03:46 PM) *
Цитат(pa®tci @ Jul 27 2009, 12:42 PM) *
ТЕSTAMENT-а е дори добър

Хаха, дори добър? В този албум има ВСИЧКО! icon_headbang[1].gif

...Няма бас китара. Грег седи в групата само за духовна подкрепа и това е нещото което адски много ме дразни. Просто защото или Грег се осакатил или миксирането е било тотално насрано.
Discipline
Хъ-хъ, с фенове, които осмиват или омаловажават банди като Дет или Анакрузис, не виждам да има за какво да се спори дори...
pa®tci
Правилно, още доста нива има да качиш докато стигнеш да можеш да говориш за музика с тях. wink.gif

По темата: къде някой видя в тая тава "кор" под какъвто и да бил вид, не разбрах. Типично (или по-скоро логично) SACRIFICE-че, с оглед на "Soldiers Of Misfortune" и "Apocalypse Inside" (според смътните ми спомени).

ARTILLERY-то ми е все тъй клечаво и глечаво, съжалявам, но тоя нов вокал им изяжда главите.
Braindead
Абе, чак за кор не знам, обаче и на мен ми дойде супер насечено на моменти. А вокалите са отвратителни. unsure.gif
MetallicaAntiFan
Какво го коментирате този албум мама му стара, истината е в Torment In Fire това е. Пък и сега сме 21 век, нима очаквате да извирят нещо, което са изсвирили преди 20 години. Не, сега ще свирят това което е модерно като ще го съчетят с олдскула.
pungent_stench
Грешката на 90% от днешните групи е, че гледат кво било модерно.

Добре, изказах се крайно, като споменах метълкор и SACRIFICE в едно изречение, но да бях написал лайно, вместо метълкор - същата работа :Д
Мисълта ми беше, че албума не струва за мене. Издразних се, такава здрава и любима група са, а пък...

Torment in Fire и Forward to Termination са ми любимите и ще ги слушам винаги, ако ще верно метълкор да тръгнат да правят :Р

-------------------

SORCERY THAT GIVES ME FORCE
TOWARDS THE CHURCH I FEEL NO REMORSE!
shogot
ЕБАСИ ДОБРИЯ АЛБУМ Е НОВИЯ SACRIFICE!!! Метълкор? ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА. Това ако е метълкор...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.