Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Joe Satriani - Professor Satchafunkilus
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
prayer4eto
Не мога да изтрая да го слушам още, затова директно на въпроса. Единствената песен тук, заслужаваша да носи марката "Joe Stariani", според мене, е последното парче - Andalusia. Аз ли не мога да го разбера или нещо гнило има в Дания ??? Много разхвърлян ми се струва, при все, че Diddle Ya Doo Dat не е лоша, а и на Asik Vaysel се забелязват интересни мотиви но ...

Musterion ??? suicide.gif
Overdriver ??? suicide.gif
Professor Satchafunkilus ??? suicide.gif suicide.gif suicide.gif

Най-малко съм очаквал заглавната песен да не я погледна повече от момента, в който свърши dry.gif .

Хора, да не би да се бъркам ? Да не съм изтеглил друг торент по грешка ??? Или пък не мога да оценя добре нещата, защото съм го прослушал само веднъж ? unsure.gif
Svetyl
Абе... съдиш малко прибързано. Албумът си има достойнства... Между другото, заплювам си ревю, ако няма други желаещи.
TerminalFrost
Изглежда, че най-после Сатриани намери стила си. Не правя никаква разлика в албумите му от "Strange Beautiful Music" насам. Все едно слушам една и съща песен в различно темпо. Лошото обаче е, че този негов стил не ми допада. Всъщност, както казах на Светъл, единствения албум, който мога да слушам винаги е Joe Satriani '95. Вероятно защото там не свири никой от постоянната му група, а барананиста - Ману Каче е един от великите джаз барабанисти.
Lanfear
^ За Сатриани'95 напълно те подкрепям..
След много слушане реших и аз да се разпиша относно последния му албум...
На мен пък този му стил ми допада - приятен ми е албумът и няма изгледи скоро да ми омръзне smile.gif. Като цяло си намирам по нещичко във всяко парче а това за проста душица като мен е напълно достатъчно. Има си грабващи мелодии, има си яка свирня..какво повече да искам...
Е, аз съм фен пристрастен и трудно би могло изпод моите пръсти точно да излезне нещо негативно за Джо.. но пък това си е моето мнение smile.gif

+ Svetyl е написал много хубавко ревю
Nimlot
На мен този албум на Джо много ми харесва. Доста е спокоен, няма го вече The Extremist и The Mystical Potato Head Groove Thing, но пак е готино.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.