Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Музиката, създадена от нас
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Во Царствии Твоем
Благодаря Зерра smile.gif Идеята ми беше, че неща над които съм работил сериозно с дни, на повечето млади люде им се струват шумни и модерни, пък това, което не отнеме време - го лапнаха като сандвич със сьомга... Иначе да, Любовта е смърт - беше малко погрешно написана закачка за проекта на един приятел - неговото е Tod ist Weiss. Воплите на песен номер 2 са на някаква жена, която според описанието на семпъла не е добре със главата (www.freesound.org) а на песен номер едно, стържещите неща отдолу са (моята гордост) фийдбекната китара с микрофонии - просто и нарязах семплата да звучи накъсано като глас smile.gif

Ами с Фолън Арт първият ни концерт се очертава да е на 18/12 тук в родний град, с още 5-6 групи, за София много ми се свири, надявам се след нова година да се получи и това smile.gif
Во Царствии Твоем
Ето и още една от миналата нощ smile.gif
Die Liebe ist Tod III
prayer4eto
^ Все забравям да ги изслушам като се прибера от работа... А знам, че ги заформяте доста добри. bowdown.gif
Во Царствии Твоем
^ Благодаря, за високата оценка, но тези неща са доста минималистични smile.gif
Ghost
Цитат(Во Царствии Твоем @ Oct 8 2010, 01:59 PM) *
Ето и още една от миналата нощ smile.gif
Die Liebe ist Tod III

Много се кефя на такива атмосферични неща! Давай още ако има. smile.gif
Во Царствии Твоем
Fallen Art IX <- Това се роди днес докато тествах нов звук за китарите от един "нов" софт. Мисля, че ще замине по предназначение smile.gif
2+2=0
Много хубаво свири тоя софт. Амплитюб-ски ми звучи, уцелвам ли?

Хич не се понесохме с повечето софт, само ревалвъра на Peavey ми е на ти. В смисъл, една снимка на пресета може ли, ако не е проблем, или каквото може?

Иначе има един рок-орган, който доста палавее. Ако правилно го чувам и вярно е рок-орган.
Сега изслушвам другите неща. Обаче сега разбирам кой свири. Затова не е учудващо колко са добри парчетата.
Во Царствии Твоем
^ Благодаря smile.gif
Да, нацелил си! Софта е амплитюб 3.Китарите са леко моднатият пресет на Дими (Димитър Налбантов) а самият пресет го има ето ТУК: Аз просто му намалих питч шифта, всичко друго е 1:1. Поразгледай страничката му ако не си го правил има доста патчове за севъзможни китарни софтове smile.gif
Иначе органът е нещо ала рийд орган, но не съвсем,просто в Рийзън-а няма точно това, което търся, но за демо за сега май върши работа smile.gif
Благодаря отново за слушането bowdown.gif
RunningWild
http://www.4shared.com/audio/Z0dzFvur/shit..._aces_high.html

Не е авторско, но съм сигурен, че има много фенове на Iron Maiden!
Само барабаните са писани, останалото е свирено от мен!
Up The Irons!
Во Царствии Твоем
Още една аха готова песен от предстоящият Fallen Art - Recollection. Драснах примерните вокали, остава да се запише бас и да се направи по-добър микс. Ако има желаещи за културно мероприятие на 18/12 в Благоевград - чувствайте се поканени smile.gif
Во Царствии Твоем
Inspell - The art of murder - Песен номер две от предстоящият трети Inspell най-после се сдоби с текст и вокали! Бон апети ако на някой му се е прияло нещо "сготвено" от Saucy Jack smile.gif
prayer4eto
^ Cool. drinks_drunk.gif

Ако разбирах от стилове бих казал, че това е атмосфИричен блЯк, ама понеже не съм много наясно - жокер 50/50? wink.gif

Чудесно начало на новата година в тази тема! bowdown.gif
Во Царствии Твоем
^ Благодаря за слушането - снощи направо презаписах всичко, мисля, че така нещата са малко по-добре. Иначе за стила знам ли... джангър някакъв smile.gif
ZerraX
Много добре се е получило с вокалите. Btw, кой е вокала? Приличен симфоник блек, марак да не съм голям фен на симфоничните работи.
Сега погледнах как е тагната групата в ластфм biggrin.gif не мога да не споделя великите жанрови открития въртящи се около групата!
Blacker than the blackest black times infinity, Frostbitey grim truetrvetr00 kvlt blasturbation blaekk или още по-kvltното - The most frostbitten and grim music from the very very very very very very inverted mountains of kxziiiimfghhhblaghl!


Цитат(Twilightfall @ Aug 6 2009, 02:51 PM) *
Zombie Girl (Barbie Girl cover)

Genre - 90's pop influenced death metal

Line-up:
gadabaut - китара, бас, барабани, вокали, беквокали, синт, оркестрации, програмиране и мастеринг
аз - текст


Цитат
Несъществуващ файл / папка


Во Царствии Твоем
Аммм врещениците са от мен, само дето не знам защо със същият геър, с който съм записвал и вокалите на Фолън Арт, тук отнякъде изскочиха едни такива дразнещи високи :/ Иначе хаха, нямах идеям че имаме профил в ласт.фм - таговете "рулират" хахаха smile.gif
Twilightfall
^^ Мога да ти я пратя ако имаш желание. ;р
ZerraX
^ Имам, имам biggrin.gif Скайпа ми е в профила и линкове приемам.
Во Царствии Твоем
Втората готова песен от промото за третият албум на Inspell - Murder tales: I confess. Ето и линка за песента Inspell - Shadows play Надявам се драмата в песента да не ви идва в повече, опитвам се да се вкарам във филма smile.gif Приятно слушане!

П.С. Ако ви дразни спама с песните-изцепки, моля кажете, понякога наистина не си знам мярката smile.gif
vile
Песента на Inspell е страшна!!! От години чакам да се завърне този проект, най-вече и на живо. Действайте ьмьбоиехйоидпаослбтебхербдалсдо!!!
Twilightfall
Цитат(ZerraX @ Jan 6 2011, 01:38 AM) *
^ Имам, имам biggrin.gif Скайпа ми е в профила и линкове приемам.

Цък. ;]
Во Царствии Твоем
Хайде още едно от мен. S един 16 годишен юнак започнахме да свирим разни неща, които ми звучат като трибют към Jon Nödtveidt. Дали така да не си кръстим групата smile.gif
Nödtveidt
prayer4eto
Wooo! drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif


П.П.(14:22) Не мога да устоя, ще си го пусна пак... happy.gif
Во Царствии Твоем
Колкото и абсурдно да звучи - решихме с юнака, с който свирим в това нещо (което още не може да се нарече група) наистина да го кръстим : Nцdtveidt - като едни луди фенки хаха. Ето го и второто предложение след 6 часа работа smile.gif
Nцdtveidt II
Во Царствии Твоем
Още едно, което започнах миналата нощ и попривърших преди минути. Започва малко странно, защото началото на файла е с края на песен номер две, идеята (за сега) е да бъдат свързани по подобен начин smile.gif Приятно слушане.
Nodtveidt III
Во Царствии Твоем
И още един спам от днес:
Nodtveidt IV
Во Царствии Твоем
Преди около две години ях поствал едни неща а проекта ни In Thy Kingdom. Тази вечер ме изненадаха с женски вокали (Пламена от Lake of Flames), така, че направих един бърз микс. Надявам се да ви хареса:
In Thy Kingdom - Ships to nowhere

Пламена Чевларова - вокали
К. (Tod ist Weiss) - вокали
Warrior Of Ice
Много ми допадна парчето, чудесни мелодии и атмосфера! Въобще, страшно е сполучливо, слушат ми се още такива неща. smile.gif
Twilightfall
Ето нещо от този следобед, че отдавна не бях разцъквал FL-a. ;р
sharon
^^ И аз да похваля песента на In Thy Kingdom, дано скоро ни зарадват с повече такива неща. Дали заради времето или настроението ми днес, но ми пасна страхотно. Красива клавишна мелодия, в началото вокалите ми напомниха на Empyrium, интересно. Пламена се справя страхотно, никаква критика нямам. Браво!
Svetyl
Готино парче, Во Царствии Твоем smile.gif А Пламито както обикновено пее прекрасно smile.gif
Во Царствии Твоем
Аааа... то имало писано по темата и песента! Благодаря много за слушането и за позитивните оценки. Покрай Пламз всех, че се ентусиазирах и аз. Миналат нощи ми изпрати още малко демо вокали (с уговорката, е че и мъжките ще се презаписват) и ще споделя с вас още една дандания.
In Thy Kingdom - Nammu...
Svetyl
Пак готино. И все пак, може ли една идея по-силни женски вокали?
Во Царствии Твоем
^ хей, да женсклите вокали са доста тихички, пламз ще ги препява с текст и чакам оригиналните и версии smile.gif

Иначе днес писхаме малко вокали с по-"екстремната" група и ето резултатите smile.gif
Winterfall
Во Царствии Твоем
Опитваме се да привършим албума с Winterfall. Ако ви се слуша нещо, което е нашият реверанс към любимата северна сцена клик ТУК
Во Царствии Твоем
За два дни свърших толкова работа по третия Inspell, колкото не ми се беше случвало в последните две години и половина да направя. Ето и закриващата песен за албума озаглавена The Final Cut . Приятно слушане със зимен повей от края 2008 година smile.gif
gadabout
С малко по-разнообразни вокали и по-"дебел" и плътен звук би звучало точно като Twiligh Ophera.

Това е комплимент, хахаха.

Искам да кажа, тези са от малкото "мелодични" банди, които още слушам. Макар и по навик, но са наистина добри, та този трак много ми напомни.
Thrashard
Академик беее biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Во Царствии Твоем
Гледам отдавна не съм спамил, пък тези три дни нахвърлях разни неща, които ще да споделя с вас smile.gif

Schadenfreude
RunningWild
^Във втората ти творба има доста зарибени мелодии. Поздравления! Китарата с какъв усилвател/ефекти е?
Во Царствии Твоем
Благодаря за слушането! Китарите са само амплитюб 3.5, чиста китара и директно в PC то. Не съм използвал импулси, просто 1:1 звукът на Амплито.
RunningWild
Мислех, че имам "тренирано" ухо, но изобщо не ми мина през ума, че ефектите са софтуерни. Явно доста си пипнал настройките, защото не знаеш колко акани амплитюб китари съм чувал. Още един път поздравления smile.gif
Sile
^^Шегуваш ли се? Супер яко е! Напомня ми Irоn Mаiden и тук таме Opeth .
Megadeth
СУпер зле е ;д
Во Царствии Твоем
Благодаря за коментарите ви smile.gif Ето и още една закачка от миналата нощ с малко довършителни неща от тоози следобед smile.gif

Schadenfreude IV
prayer4eto
Малко лаишки изпълнения от мене, че отдавна не съм се разписвал тук... whistle.gif
Во Царствии Твоем
@prayer4eto Завиждам ти за умението да свириш с пръсти!

И още едно уикендско от мен. Schadenfreude V
Thrashard
Цитат(Во Царствии Твоем @ Nov 13 2011, 05:10 PM) *
Благодаря за коментарите ви smile.gif Ето и още една закачка от миналата нощ с малко довършителни неща от тоози следобед smile.gif

Schadenfreude IV

Къде записваш ?
Во Царствии Твоем
^ В стаята, в която живея в момента на ПЦ то със софтуерни ефекти.
Во Царствии Твоем
Още малко спам от днес следобед.

Schadenfreude VI
Bleach
Пич,засега чух само четвъртата и последната част(първите три не ми ги отвори,не знам що така)и мога само да се кефя и да чакам още.Няма да е зле да се захванете малко по-сериозно,очевидно има хляб във вас. guitar.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.