Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Лоша тенденция плюс предложение
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Svetyl
Това е форум, който не е от вчера. И поради тази причина не мога да разбера тенденцията да влизат хора, които ни в клин, ни в ръкав започват да пишат и да се правят на някакви големи гъзета. И така един вид инкогнито, без да са си написали тема в "представете се". И се изкарват големи разбирачи. Имена няма да споменавам, само вижте последните постове в някои теми. Ми, като са разбирачи, да се представят... Не знам дали сте съгласни с мен, но мен наистина много ме дразни.

Затова апелирам пускането на тема в "Представете се" да стане задължително.
Warrior Of Ice
Светльо, не можем да накараме хората да споделят неща за себе си, ако не желаят. Иначе и на мен ми е интересно кои са някои лица... Хубаво, лесно ще се направи задължително пускането на представяне. И каква файда, ако всеки започне да пише някакви измишльотини?
Svetyl
Еми, Ицо, ти поне не си поплюваш. Ако наистина иска да пише, да се представи. Иначе-бан.
Warrior Of Ice
Това никъде го няма, момче. И в далеч по-големи форуми от този, които са пълни с навлеци, го няма. Нямаме чак толкова много нови регистрации, че да можем да си позволим допълнително да пресяваме. Ако някой нарушава системно правилата, така или иначе ще си отнесе бана.
Svetyl
Еми, тогава остава игнор листата и тн...
А колкото до новите регистрации, достатъчно са smile.gif
gadabout
Тъй като съм от новите, да си кажа:
Аз преди да почна да се правя на гъзе, се представих cool.gif
Поне от тая гледна точка съм чист. Иначе ако дразня с нещо - казвайте о време.
Svetyl
Което ми напомня да кажа, че нямам за цел да обидя никой от новите... освен тия, за които е темата.
Megadeth
Смятам, че всеки има право на мнение ;р
usmif
Ъъъъ, малко гузен - негонен бяга, ама ... аз не съм от много новите, но нямам тема ... Трябва ли да се представя? rolleyes.gif
Twilightfall
Светъл, кого имаш в предвид?

Иначе и аз съм "ЗА" всеки да се представи преди почне да пише.

И да използвам възможността да попитам некой от шефовете:
Възможно ли е да ограничите размера на аватарите поне до 130х130, не виждам проблем да са по толкова? ;]
Svetyl
Knut, Fish...
Warrior Of Ice
Цитат(Stormrider @ Apr 7 2008, 12:53 PM) *
Възможно ли е да ограничите размера на аватарите поне до 130х130

Не.
scion_of_storm
Е в крайна сметка всеки си решава дали да се представя в отделна тема или другите да си градят мнение за него според поустовете и профила му. Няма как да се накарат всички потребители, пък и ако не искат, защо да ги караме насила?
evil_ivo
Цитат(Svetyl @ Apr 6 2008, 11:40 PM) *
И поради тази причина не мога да разбера тенденцията да влизат хора, които ни в клин, ни в ръкав започват да пишат и да се правят на някакви големи гъзета......

Друже навсякъде ги им такива smile.gif И аз се дразня понякога... затуй и пиша много рядко smile.gif


Цитат(usmif @ Apr 7 2008, 08:18 AM) *
Ъъъъ, малко гузен - негонен бяга, ама ... аз не съм от много новите, но нямам тема ... Трябва ли да се представя? rolleyes.gif

Тебе те знаеме laugh.gif
Aglarana
Мисля, че е едно и също дали ще се предсатвят или не. В крайна сметка след година, да речем, не отваряш темата с представянето на потребителя, за да си създадеш някакъв образ, а добиваш визия от неговите постове. Пък и малко или много се подразбира кой какъв е и явно ти (Svetyl) също си си изградил представа за тях, щом пускаш темата smile.gif
Svetyl
Абе, мен който трябва, ме разбра. А на въпроса защо трябва да ги караме да се представят, няма смисъл да отговарям.
Beerzebub
А ти, Светльо, защо се дразниш? Защо ти пука изобщо?
Svetyl
^Нямам обяснение, Сашо smile.gif
Anesthesia
Аз пък не съм пускала тема в 'Представете се'. Явно много съм съгрешила. Скоро ще поправя грешката си. wink.gif

Svetyl, не знам кои са тези гъзета, които визираш, но си мисля, че хората изказват мнение, а не се правят на разбирачи. Нали за това е форума. Много се впрягаш smile.gif
pa®tci
Аз предлагам вече да го закриваме тоя форум, че на нищо не прилича mad.gif

Отгоре на всичко, админите му са пияници и изпиха парите за ъп-ту-дейта mad.gif

Отгоре на всичкото пропиха и юзерите, вземаха им юзерките, и на същите най-ценното mad.gif
Svetyl
Цитат(Anesthesia @ Apr 13 2008, 12:25 AM) *
Svetyl, не знам кои са тези гъзета, които визираш, но си мисля, че хората изказват мнение, а не се правят на разбирачи. Нали за това е форума. Много се впрягаш smile.gif

О, правят се, вярвай ми.
telia
Цитат(parcaleste @ Apr 13 2008, 08:11 AM) *
Аз предлагам вече да го закриваме тоя форум, че на нищо не прилича mad.gif

Отгоре на всичко, админите му са пияници и изпиха парите за ъп-ту-дейта mad.gif

Отгоре на всичкото пропиха и юзерите, вземаха им юзерките, и на същите най-ценното mad.gif

Е, не мога да се сдържа laugh.gif rolleyes.gif

И аз забелязвам една отрицателна тенденция напоследък, не че съм от дълго тук, но поне четях и по-рано. Предствянето, Светъл, наистина няма как да стане задължително, поради ред причини. Но поне е препоръчително и откроява донякъде сериозните хора, и поне носи някакъв етикет в общуването като такова, па било и виртуално. Но, аз много говоря, като ме подчекне нещо, та ще замълча тактично whistle.gif И, за да изкажа позиция по темата - и аз се дразня. Защо - не знам. Лъха на "разбирачество". На някой аз па мога да му се сторя голяма "разбирачка". Общо взето в живота е така. И в частност - тук.
````````
Аз пък не чета представянията преди някой да ми направи впечатление. И то положително.. ако някой не ми харесва как и какво коментира защо ми е да се затормозявам с още нещо за него? Тъй че и по 2 представяния да правят всички.. това ще промени ли, че някой хора просто не те 'кефят'? - Не.
mre
Еми ако трябва ще се представя ама аз по принцип не обичам да говоря много за себе си. no.gif
ZerraX
Ем и аз не обичам да говоря за себе си, а повече да изслушвам хората, но щом е препорачително да се пусне тема за представяне едва ли ще е проблем. Въпреки че никога не съм харесвал някои хапливи коментари в подобни теми за introduction. Но съм съгласен с човека, че е досадно от нищото да ти се пръкнат банда "разбирачи" и да те заливат с простотии и да се опитват да ти наложат мнение/опити от други форуми >,</
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.