Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hail!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Wicked Child
Така, здравейте. Слушам метъл от горе-долу година и половина. Не се смятам за голям разбирач. Предпочитам power метъла, по-конкретно групи като Iced Earth, Manowar, HammerFall, Blind Guardian, Edguy, Rhapsody. Освен тях харесвам и Мейдън, W.A.S.P. и малко класически хард рок, от време на време слушам и Металика. Не обичам по-екстремните подстилове като дет, блек, grindcore и тем подобни. Изключение правят може би Cradle Of Filth (не че мога да определя стила им), които и аз не знам защо ми допадат. Обичам да чета, насочил съм се към фентъзито, хоръра и криминалетата. Такива са и предпочитанията ми към филмите. Мразя поп музиката като цяло, особено поп фолка. Мразя и рапа, хип-хопа, електронната музика. Слушам само и единствено праведна музика. Не пуша, рядко пия и то само бира. Това е за мен- ако ви интересува нещо друго, питайте.
Warrior Of Ice
Добре дошъл! smile.gif
scion_of_storm
Съм найс стъфзорд wink.gif
Добре дошъл и приятно прекарване тук, наздраве за книжните предпочитания wink.gif
Wicked Child
Thanks for the welcoming!

Наздраве!
Wolfheart
Добре дошъл.
Chimera
Ар, велкъм абоърд drinks_drunk.gif

Весело пребиваване :Р
Twilightfall
Добре дошъл.
Забрави да споменеш как се казваш.
Ulair
Цитат(Wicked Child @ Apr 10 2008, 09:56 PM) *
Не обичам по-екстремните подстилове като дет, блек, grindcore и тем подобни.

Как тъй? Това трябва да се поправи!
Привет от дълбоките дебри на маниакалната депресия, все пак!
gadabout
Хейл! Така като чета представянето ти - ще прослушаш и по-тежко, въпрос на време. Но това е хубаво, споко. wink.gif
azoteccccc
Hammerfall icon_headbang[1].gif Здраво,баце!!
Wicked Child
Аз дета и блека ги търпя, нямам нищо против тях. предпочитам ги пред комерсиалната музика, но просто, ако съм си вкъщи, няма да си пусна Cannibal Corpse или Burzum.
gadabout
Пейшънс, йънг падауан. wink.gif
Aglarana
Здравей, слушай Helloween по дяволите...
usmif
Хей, приятно писане тук smile.gif
Ulair
Цитат(gadabout @ Apr 10 2008, 10:41 PM) *
Пейшънс, йънг падауан. wink.gif

The patience is for the weak! Join the Dark Side, once and for all! biggrin.gif
zelatorr
Здрасти здраст. Хайде към Ловеч следващия месец за W.A.S.P. Иначе повечето групи които си изброил ме радват. Приятно писане ти желая. headbang[1].gif
Ta' Zhal
Е, пробвай поне мелодичния дет. Има толкова красиви неща, че все някое ще ти хареса. Виж Eternal Tears Of Sorrow, Mithotyn, In Flames, Dark Tranquillity, Arch Enemy, Wintersun, Norther, CoB, Ensiferum, Amon Amarth.
prayer4eto
Здравей и от мене! Приятно прекарване тук bye.gif
Eddie_The_Beast
Здрастиии smile.gif
Wintersunset
Здрасти. :>
Пробвай Amorphis! whistle.gif
ludspamer
Здрасти първо wink.gif

Цитат(Wicked Child @ Apr 10 2008, 10:37 PM) *
Аз дета и блека ги търпя, нямам нищо против тях. предпочитам ги пред комерсиалната музика, но просто, ако съм си вкъщи, няма да си пусна Cannibal Corpse или Burzum.

А траш поне....
Wicked Child
Благодаря за приветсватнето на всички отново. Траш слушам- поне за мен голяма част от песните на Iced Earth с Мат Барлоу са повече към траша, отколкото към пауъра. И Металика слушам, както казах, Пантера също ме кефят. Слейър и Мегадет рядко, даже не знам имената на повечето им песни, но ги слушам с кеф.
Цитат
Здравей, слушай Helloween по дяволите...

А Helloween също много ги харесвам, просто забравих да ги спомена. От мелодичния дет съм слушал дискографията на November's Doom и наистина имаха някои много готини песни.
Aglarana
^ Добре тогава, значи всичко е окей drinks_drunk.gif
Battle Magic
Здрасти!! Приятно прекарване във форума!! Между другото... какво е праведна музика? dry.gif
Wicked Child
Църковни песнопения...
Така де, не си ли си купувал списание Про-рок? Исках да кажа, че не слушам нищо по-леко от хард рока. Само нагоре. smile.gif
P.S. Свалих си дискографията на Камелот! icon_headbang[1].gif
Battle Magic
Този боклук спрях да го купувам преди година още.. А и какво неправедно има в църковните песнопения? Лично аз много ги обичам.. Иначе браво за Камелот smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.