Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Подгряващи на Helloween?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Courage
Zdraveite na si4ki ot foruma ta kupih si az bilet za Helloween i posle im vlqzoh v site-a i se 4udeh dali 6te ima podgrqva6ti na koncerta im ili ne?
6toto nikade ne se suobshtava takova ne6to i zatova re6ih da se posuvetvam s vas w00t.gif
i da ima i da nqma se nadqvam 4e koncerta 6te si bude QK super.gif i da prebude metala icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
blood_freak
чи аз от де да знам дали ше има .. ама да ти кажа аз още не сам сигорен дали ще ходя на тоз концерт mat.gif
xskacorex
Ами все още нямаме официална информация дали ще има подгряващи, но щом на билета не е споменато... значи няма да има... междудругото не беше нужно да бързаш.. от днес стартира томбола с награди- билет за концерта на сайта ни! smile.gif
SepulTeraHead
Веселите Мечоци
SepulTeraHead
Хитрите Мечоци, извинявам се!
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 20 2003, 07:07 PM)
Хитрите Мечоци, извинявам се!

Мишо Шамара не щеш ли?Или Ванко 1 ще го пуснат специално от затвора:)Еми нз за подгряващи.И аз си купих билет,но на него нищо не пише така,както и на афишите.Може би няма да има,защото концертът е чак в 20:00.
Hansi
Докрая на ноември са Rage, а специално за нас без тях. wink.gif
jago
не са глупави Rage значи biggrin.gif
Warrior Of Ice
Язък... На Rage сигурно бих се изкефил повече и отколкото на Helloween. Най-добре би било Gamma Ray, но те нали са на нож с Helloween. biggrin.gif
Courage
abe tova s anketata ili pri mene e bugavo ili samo az taka si mislq!!!!!!!
6toto ne moga da otgovorq i na dvata vuprosa, samo na edin a gore pi6e 4e trqbva i na dvata mat.gif
SAXON
Rage sa mnogo po kupuvani ot helloween

Charts-surfer.de

i se ubedete sami smile.gif
_SiegfrieD_
Аз вчера чух слух,че Ахат щели да подгряват.Има ли наистина подобна мълва?
Dragonflame
eeee... are stiga s tiq Ahat be.. te se ulqha maina.. na vseki metal koncert - Ahat... a kude ostavat grupi kato Epizod pitam az????
jago
Цитат(Dragonflame @ Nov 29 2003, 09:11 PM)
. a kude ostavat grupi kato Epizod pitam az????

в публиката сигурно laugh.gif
Георги Първанов
МВР
Beoulf
някой да знае plsylist-a на HELLOWEEN за концерта у нас?
Warrior Of Ice
Предполагам че ще свирят, с минимални промени, следното:

Starlight
Murderer
Keeper Of The Seven Keys
Future World
Eagle Fly Free
Hey Lord!
Forever And One (Neverland)
Open Your Life
Dr. Stein
If I Could Fly
Back Against The Wall
Power
Sole Survivor
I Can
Where The Rain Grows

Бис:

Sun 4 The World
How Many Tears
Beoulf
хмм, тази не е ли доста стара playlist-a?
Warrior Of Ice
Стара е, но не са я променяли особено, доколкото знам. С малко късмет, може би ще видим (и чуем) на живо и Ride The Sky... icon_headbang[1].gif
Hansi
С повече късмет искам да чуя I Want Out. wink.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.