Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: NES, SNES, SEGA, аркади...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Aggressive Perfector
Има ли тук хора, които още да разцъкват на старите пуцалки - независимо дали на емулатор или на телевизор? На мен лично компютърът ми е с 16 видео и просто новите игри няма как да ми тръгнат, та отскоро се зарибих (наново) и си припомних Mario, Donkey Kong, Tetris... Любими са ми Contra, Mortal Kombat и най-вече Sonic. bowdown.gif
scion_of_storm
SONIC!!!
GOLDEN AXE!
STREETS OF RAGE!
CONTRA!!

ААААААААА, БРАТООООООООООО! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
ludspamer
Mortal Combat 4-ката я разцъквах съвсем наскоро, може би преди 1месец.Много радва bowdown.gif

scion_of_storm
Момче, къде видя заяждане в изказването ми за любимите ми Сега игри о_O?
ludspamer
Еми, обикновено като пиша нещо за вовъ възкликваш по същия начин.Съжалявам, ако съм се объркал ще си редактирам горния коментар.
zelatorr
TMNT, CONTRA, BATMAN, MORTAL COMBAT!!!
scion_of_storm
^^ Ц, критиката ми не е към игрите, а към факта, че си живееш живота главно виртуално, а си във възраст, в която може да го практикуваш съвсем спокойно по 3-4 часа макс на ден, а не през почти цялото време smile.gif

Не си го редактирай, няма за какво smile.gif
Twilightfall
SEGA! bowdown.gif
Internatinal Soccer (мисля, че се казваше)
Mortal Combat (не помня коя част)
Indiana Jones (също)
Zero Tolerance
Dune

... и др.

Какъв циклаж беше, не е истина...
Никоя PC игра не може (и няма) да ги надмине.
zelatorr
Преди беше ненормален мултиплеър на един IBM 166MHz.
Arq
Mortal Combat
Aladin
Super Mario
Olimpic Games

понякога си цъкам. много има се радвам хахаха иначе от ме много малка играя. всичките ми приятелки имаха, а аз едвам се дореждах за да разбера за какво става дума laugh.gif
scion_of_storm


Дядката, мадафакъри!!! icon_headbang[1].gif
ludspamer
Мортал комбат 4-ката по някое време ще си я припомня пак icon_headbang[1].gif

Луй канг битчез icon_headbang[1].gif
crazyfan_metal
Мда още си пазя колекцията от нес+снес, ако искате мога да я метна нейде wink.gif. Иначе любими - Castlevania, Lost Viking, X-Men, Final Fantasy, CHRONO TRIGGER - едно уникално рпг, който не го е пробвал само може да съжалявам rolleyes.gif .
Ludnichar
http://zamunda.net/details.php?id=34762

Най-добрия торент, който някога съм качвал! smile.gif
Сега РУЛЗ! icon_headbang[1].gif
cunt
play on my console nintendo system fo sho...
Twilightfall
Цитат(Ludnichar @ Apr 20 2008, 10:07 PM) *
http://zamunda.net/details.php?id=34762

Най-добрия торент, който някога съм качвал! smile.gif
Сега РУЛЗ! icon_headbang[1].gif

HAIL LUDNICHAR! icon_headbang[1].gif
Тегли се.
Lanfear
Mortal Kombat
Duke Nukem
Fallout
bowdown.gif
Колко съм циклила на тези игрички! Сега няма време за такива забавления но с удоволствие бих ги поразцъкала отново!
sharon
^+1. Mortal Kombat си е класика в жанра, а за тези тук...

Цитат(scion_of_storm @ Apr 20 2008, 05:39 PM) *
GOLDEN AXE!
CONTRA!!

...да не говоря bowdown.gif
Vaskes
Breath of Fire 1 и 2 и Final Fantasy разцъквах по едно време, но напоследък нямам много време за игри, особено за rpg-та за (S)NES, които имат бая часове геймплей.
crazyfan_metal
А някой да е играл GBA игри? Например Golden Sun - една от най-великите рпг игри въобще bowdown.gif .
А тез боф игричките един приятел много ги цъкаше, били много яки, но така и не ме хванаха. Пробвах и боф4 за псх, но е мнооого бавна и пълна с ненужни мини-игри dry.gif .
Ludnichar
Mortal Combat си е класика в жанра! С часове сме седели пред Сегата да правим турнири по Mortal Combat 3 Ultimаte! По едно време знаех всички фатали! devilsmiley.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.