Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Загадка!
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Warrior Of Ice
Със съдействието на агенция Прима, .::Metal World::. провежда игра с награди два билета за предстоящия на 2-ри декември концерт на немските пауър гиганти Helloween. Въпросите са лесни, а победителите ще бъдат избрани произволно. За повече информация - вижте сайта (http://metal-world.kafence.com). Членове на екипа (тоест аз, Abbath, Jicata и Raptor) нямат право да участват.
PureEvil
Kakto gledam abat... (tam kak mu beshe nicka ne e promenil na4alniq na4in za galsuvane). Imate v moemnta nqkolko problema:
1. Ako nqkoi si pishe imeto na latinica, sled tova na kirilica i tovago napravqt mngoo hora 6te uspeteli da pregledate vsi4ko?
2. Ima programi za populvane na html formi, ako pyk nqkoi go myrzi da tyrsi takava moje da si napishe script i da populni formulqra nqkolko pyti.
3. <INPUT type=hidden value=2394123643 name=usernum> i tova kakvo 6te vi pomogne?
Prosto slojete edno pole za vreme i IP (pone az takvia en vidqh)
i ako za kratak period ot vreme ima mnogo popylneni formulqri ot edno IP triete gi ot DB-to ili ot faila kadeto se pazqt.
Blind_Guardian
Трябва да отбележа че се пише не 'MaTer of .......' а 'MaSTer of......'
изпуснали сте 'с'то smile.gif

Поправяйте бързо,че хората гледат smile.gif
Ed_Hun†eR
Aide we kvo stana s tiq rezultati. Qsno e 4e az pe4elq we4e moje da go obqvite oficialno smile.gif
xskacorex
Победителите:
Даниел Василев Веселинов - София
Иван Донев Игнатов - Шумен
Warrior Of Ice
Време е за следващата загадка, този път свързана с Cannibal Corpse и Enthrallment. Наградите са два диска от каталога на Butchery Music, действайте! .::Metal World::.
xskacorex
Очаквайте веднага след сегашната загадка нова такава, а наградите за нея ще са 2 броя на сп. TheOtherSide №02
Ed_Hun†eR
Yeee spe4elih yeeeeeee icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Az sum ebati kalitkoto, taq sedmica me kefi, sa ostawa samo i koncerta na Epizod da e qk drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Ti pyk Epizod-sledwa6tata sedmica w petyk e SODOM!:)smile.gifsmile.gif
Warrior Of Ice
Загадки, загадки... biggrin.gif В момента разиграваме новия сингъл на Cans - "Red Light"; който е фен, нека участва.
Hansi
Това пък откъде го изкопахте. wink.gif В събота в SMF не видях такова чудо, а аз никога не печеля каквото и да било. wink.gif
Warrior Of Ice
Точно от SMF е, но само за промоционални цели. cool.gif
Crafter
Цитат(Hansi @ Apr 14 2004, 01:14 PM)
Това пък откъде го изкопахте. wink.gif В събота в SMF не видях такова чудо, а аз никога не печеля каквото и да било. wink.gif

И аз.... щото не играя. хаха smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.