Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Torture Killer
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Twilightfall


Ако Крис Барнс не беше напуснал, групата щеше да ми е още по-любима...

И помитащия дебют "For Maggots To Devour", и мачкащия втори албум "Swarm!" са тотални секти!

Е, има ли фенове?
gadabout
Не намирам нищо особено в групата. Крис Барнс беше единственото такова - и него като го няма, нищо не ме впечатлява. Мога да си намеря от същото с тонове.
Twilightfall
Да, но на фона на излизащите всеки ден метълкор/емокор/ХУЙкор (и прочее дамски превръзки) групенца (особено пък от Финландия), Torture Killer са нещо друго.
Здрава група като цяло, макар и да не са нещо уникално и нечувано.
Vlad
Е много ясно че не са нещо уникално, но са много здрава група. Пък и той Барнс май е нямал особено дейно участие, а си е записвал вокалите на пичка си клюн и ги е пращал. Без него групата вече си е група.
abductor
При всички положения ме кефят повече от Six Feet Under smile.gif
Twilightfall
Цитат
It`s been quiet over here for the past months, balancing between the most difficult part of the album writing for us (the lyrics) and our normal daily obligations has it`s challenges. However, things are in a good shape now and the new album is almost written. Tentative plans for studio to record the vocals is this fall and a release with a new label coming in the early 2009. Some tentative track titles at this point are:

Necronomicon
The art of impalement
Sewers
Crypts of leprosy
Scourging at the pillar
Coffins
Rats can sense the murder

Ако изобщо някой го интересува.
Bleak
Интересно ще e да видим как ще потръгнат нещата с трети нов глас.

Иначе бандата е доволно здрава. Фаворит ми е Swarm! (не, че има кой знае какъв избор, до момента). Албума е на един дъх и парчетата са резачка до резачка. Съжалявам обаче, че Барнс ги напусна. Добре се вписваше в групата, имайки предвид, че Six Feet Under поиздишат последно време.
Atrocity
Днес само торчър килър слушам. Незнам от кой албум, коя песен, но си изтеглих всичко, което им намерих (към 10-20 песни) и си ги слушам. Много здрав метъл, няма какво повече да добавя. icon_headbang[1].gif bowdown.gif icon_headbang[1].gif
Twilightfall
Вярвам, скоро ще качат песни в MySpace да чуем.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.