Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За "музикалната помиарщина", тесногръдието и прочие...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Aggressive Perfector
^Ходи си мастурбирай на обложките на Manowar и мълчи.
gadabout
Виш'те к'во, пия боза и слушам Шабан Шаулич, така че не ме ядосвайте!
Оставете ме да си я пия... drinks_drunk.gif
Aglarana
^^^ Не можа да измислиш нещо смислено, ама все пак натисна "Нов отговор". Колко жалко...
Wicked Child
Цитат(Aggressive Perfector @ May 16 2008, 09:50 PM) *
^Ходи си мастурбирай на обложките на Manowar и мълчи.

Това излиза изпод пръстите на човек, който има 20GB снимки на Азис на хард диска си... Тъжно.
Metal-World с чалгари, рапъри, хаусъри, etc.
Наистина е тъжно. Толкова тъжно, че ще стана емо.
Ето, вече имате и емо. ;(

Цитат
Поздрав с нещо, което предполагам си слушал:
Massive Attack - Teardrop

Слушал съм го, да, това е използвано за начална тема на епизодите на House M.D.
Там е към десетина секунди и е готино. Но цялата версия, която е към четири минути е безбожно скучна.
Aggressive Perfector
^Малките деца е добре да не стоят до късно.

Време е да си лягаш.
gadabout
"Метъл Ворлд с чалгари, рапъри, хаусъри..."

Пич, живея близо до психиатрична клиника, може да уредим нещо wink.gif
Blashyrkh
Нещо се разслушах сега като Wicked Child ни позабавлява... Та да те питам - това не се ли води негърска музика? Щото поне за мен е много по-сериозно от не малка част от "извисения и философски" пауър.

http://www.youtube.com/watch?v=j6_Tqo44xI4
onnellinen
Преди половин час по бТВ даваха неописуемо малоумни индивиди. На концерт на KISS. Не бе знак-хеви метъл, не бе плезене, не бе кривене на очите, не бе кълчене, показване на цици и цялата тая сволоч, щом види камера, веднага се вре възможно най-близо до обектива да показва колко скоро е слязла от клоните... или избягала от гореспоменатата психиатрия - което сравнение ви е по душа.
И после обясняват кои фенове били най-интелигентни и прочее. Абсолютно няма значение дали ще мяташ гибеци или ще се търкаляш пред сцената - все си пиян, мазен, потен и се държиш като малоумен.
scion_of_storm
Цитат(Wicked Child @ May 16 2008, 09:46 PM) *
Дай ми един смислен негърски текст, в който да няма fuckin', nigga', bro, motherfucker, gangsta' и други простащини от тоя род и аз ще ти дам 5 яки текста на фентъзи пауър.

*gets a gun - shoots at non-random*

Не се излагай, изглеждаш ми свестно момче smile.gif

@Blashyrkh, ако това ти е уийкли топа в подписа, имаш много поздрави от мен. Страшни групи!
Blashyrkh
Благодаря.
Wicked Child
Цитат(Blashyrkh @ May 16 2008, 10:08 PM) *
Нещо се разслушах сега като Wicked Child ни позабавлява... Та да те питам - това не се ли води негърска музика? Щото поне за мен е много по-сериозно от не малка част от "извисения и философски" пауър.

http://www.youtube.com/watch?v=j6_Tqo44xI4

Най-педалското нещо, което съм чел.

Цитат
Преди половин час по бТВ даваха неописуемо малоумни индивиди. На концерт на KISS. Не бе знак-хеви метъл, не бе плезене, не бе кривене на очите, не бе кълчене, показване на цици и цялата тая сволоч, щом види камера, веднага се вре възможно най-близо до обектива да показва колко скоро е слязла от клоните... или избягала от гореспоменатата психиатрия - което сравнение ви е по душа.
И после обясняват кои фенове били най-интелигентни и прочее. Абсолютно няма значение дали ще мяташ гибеци или ще се търкаляш пред сцената - все си пиян, мазен, потен и се държиш като малоумен.

Това зависи от човека. Пък и аз не критикувам поведението на феновете на различните стилове, а самите стилове.
Аз отивам да си мятам косата на някоя песен на Азис, може ли да ми препоръчате нещо подходящо?
Aggressive Perfector
^Абе ти, дето толкоз мразиш негрите, някой казал ли ти е, че корените на метъла са в блуса, който е НЕГЪРСКА музика, м?

Тва на Alicia Keys е прекрасно, btw. smile.gif
scion_of_storm
^^Alicia като вокалистка >>>>>>>> огромна част от пауър, прогресив, сиренесяйца, говеждо и незнам си какъв си метъл вокалистките. Твоето не беше педалско, но беше най-меко казано странно изказване.

Погледни ми предишния пост отново.

Благодаря предварително.
onnellinen
Цитат(Wicked Child @ May 16 2008, 11:16 PM) *
Аз отивам да си мятам косата на някоя песен на Азис, може ли да ми препоръчате нещо подходящо?

Всъщност никой от нас, широко скроените, не говори за това. Но ако вие, истинските трюта, държите да веете коси на всяка музика, която слушате - не мога да помогна, аз просто слушам музиката, която ми харесва, не гледам задължително да е подходяща за споменатия акт smile.gif
Wicked Child
Цитат(Aggressive Perfector @ May 16 2008, 10:19 PM) *
^Абе ти, дето толкоз мразиш негрите, някой казал ли ти е, че корените на метъла са в блуса, който е НЕГЪРСКА музика, м?

Тва на Alicia Keys е прекрасно, btw. smile.gif

Там са корените, но после, за щастие, се появяват Judas Priest, които изчистват метъла от влиянията на блуса. Пък и не мразя негрите, нямам нищо против Sepultura. Мразя тъпите, малоумни негри, които се правят или са, не ми пука особено, гангстери.
Успех на вас, хора с разнообразен музикален, пък и не толкова музикален вкус, подвизаващи се под различни *агресивни* никове, докато си тананикат "Sometimes I love ya, sometimes you make me blue"...


Цитат
Всъщност никой от нас, широко скроените, не говори за това. Но ако вие, истинските трюта, държите да веете коси на всяка музика, която слушате - не мога да помогна, аз просто слушам музиката, която ми харесва, не гледам задължително да е подходяща за споменатия акт smile.gif

You are a genius! Или сарказмът ми мирише на сапун от цигани, или ти не го ЗАЦЕПВАШ, nigga'!
Аз бих заложил на първото, тъй като второто ми изглежда тоооооолкова невероятно и нетипично.
scion_of_storm
^ sad.gif

^^ Малко надуто с това "широкоскроени", но описва и моето мнение по въпроса.

Хм,
Nirvana - Come as you are, по случая.
Twilightfall
http://uk.youtube.com/watch?v=3n9hbYwZZqk

drinks_drunk.gif

Те това е... по случая.
InsArtTure
Ооооо, докъде сте я докарали. Жалко, че донякъде участвам в условията да се появи тази тема. Тя повтаря неща, казвани хиляди пъти само в тоя форум...
Ta' Zhal
АХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХ
АХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХААХХАХАХХАХАХХА
АХАХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХ
ХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХААХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХААХХАХАХХАХАХ
АХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХА


Така де, след всичко, изписано тук, това мнение надали ще се счете за спам.
onnellinen
'Широко скроени' трябваше да е леко саркастично всъщност.
Лека нощ на всички bye.gif
Aggressive Perfector
Цитат(Wicked Child @ May 16 2008, 11:28 PM) *
Цитат(Aggressive Perfector @ May 16 2008, 10:19 PM) *
^Абе ти, дето толкоз мразиш негрите, някой казал ли ти е, че корените на метъла са в блуса, който е НЕГЪРСКА музика, м?

Тва на Alicia Keys е прекрасно, btw. smile.gif

Там са корените, но после, за щастие, се появяват Judas Priest, които изчистват метъла от влиянията на блуса. Пък и не мразя негрите, нямам нищо против Sepultura. Мразя тъпите, малоумни негри, които се правят или са, не ми пука особено, гангстери.
Успех на вас, хора с разнообразен музикален, пък и не толкова музикален вкус, подвизаващи се под различни *агресивни* никове, докато си тананикат "Sometimes I love ya, sometimes you make me blue"...

ХААААААААХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХА!
В Kill 'em All на Metallica ли няма блус бе?!
У Motorhead и Venom ли няма блус?!?!?!?!?!
У Pantera ли няма блус?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!
Солата на една трета (да не кажем и повече) метъл китаристи на тоя свят ли не са базирани върху пентатониката?!
Iron Maiden ли нямат цяла една чиста блус песен в дебюта си?!
Wicked Child
^ Don't get blue on me, brother!
scion_of_storm
Пей ми за това, което ти остава, когато загубиш всичко друго. Пей ми за блуса.

Пей ми за страстта в джаза, за тъгата в дуум метъла, за живота на едно смачкано от обществото и отхвърлено от него чернолико дете, което може да поеме по пътя на наркотиците и елементаризма, за да преживее всичко и да се впише все някъде.

Пей ми за четирите сезона и за всяка тяхна нишка, всеки техен аспект на красотата.

Пей ми за умрелите, пей ми и за живите във всяка една музика.

Редувай Во скорбях с 2pac и Елтън Джон в дует на един Гето госпъл.


Можеш ли да пееш, Wicked child?
Svetyl
Хора... хора... хора... dry.gif
Eddie_The_Beast
Да,освен да се напсувате накрая нещо смислено ще излезе ли?
Пък пауъра е еднообразен ....да..
Wicked Child
^^^Горе-долу.
Чух Гето Госпъла. Частта с 2Pac е отвратителна. За това не се иска нито музикално образование, нито талант. Не е музика, а някакво малоумно нареждане на думи, в които той самият не вярва. Или ще кажеш, че повечето рапъри, които пеят против насилието и наркотиците, сами не са наркомани?

Току-що открих, че не съм тесногърд, защото харесвам Lord Of The Dance. О, трагедия, съсипан съм.
scion_of_storm
Не съм никакъв съдник,
но не можеш да пееш... smile.gif
Svetyl
Цитат(Wicked Child @ May 16 2008, 08:57 PM) *
^^^Горе-долу.
Чух Гето Госпъла. Частта с 2Pac е отвратителна. За това не се иска нито музикално образование, нито талант. Не е музика, а някакво малоумно нареждане на думи, в които той самият не вярва. Или ще кажеш, че повечето рапъри, които пеят против насилието и наркотиците, сами не са наркомани?

Току-що открих, че не съм тесногърд, защото харесвам Lord Of The Dance. О, трагедия, съсипан съм.

Защо когато човек не разбира нещо, го квалифицира като малоумно... Може би защото самият той е малоумен.
Wicked Child
Мммне. Ако рапът ти прилича на музика, значи си извънредно зле...
Сайъне, give me a break, you're starting to scare me.
Blashyrkh
Hatebreed кефят ли те?
Wicked Child
Не, защо?
Blashyrkh
питам
Aggressive Perfector
^^^^
Слушам 3 пауър метъл групи на кръст.
Казвам ти, че пауър метълът е възможно най-малоумната и еднообразна музика на този свят, с възможно най-смешните и бездарни текстове.

Ти си зле.
gadabout
Цитат(Wicked Child @ May 17 2008, 12:02 AM) *
Мммне. Ако рапът ти прилича на музика, значи си извънредно зле...

Добре, че си ти, та да кажеш кое е музика...
Eddie_The_Beast
^^Много ми е интересно как слушаш "3 пауър метъл групи на кръст", но в същото време знаеш че "пауър метълът е възможно най-малоумната и еднообразна музика на този свят, с възможно най-смешните и бездарни текстове"?
In Death's Embrace
O sancta simplicitas... bye.gif

Не си ли начесахте вече езиците, че спора нещо взе да се повтаря.

И пак нещата се сведоха до пауъра!!!! Как успявате да извъртите всичко към него о.О?
Aggressive Perfector
^^Казах го за да демонстрирам колко лесно е да обиждаш неща, които не разбираш. wink.gif
Battle Magic
Хаха... Ебаси якия спор, честно.

П.С- 90% от пауър групите са пълна ПРОДРИЩИНА!
gadabout
Цитат(In Death's Embrace @ May 17 2008, 12:14 AM) *
Спора нещо взе да се повтаря.

За съжаление точно това става...
Аз мисля да спра, докато не намеря някой, дето знае какво и защо говори.
In Death's Embrace
Хахахаха обаче смешно е, колко малко трябва да подаде човек, за да се разпалят форумните клади и да се почне масово анатемосване... и всички се вързват smile.gif .
Eddie_The_Beast
^^^^Извинявай тогава smile.gif
^^^Айде пак...старата песен на нов глас..тъпо изказване,няма да коментирам
Battle Magic
^^ Всеки има нужда да се отпусне... Не става само с пауър, в който има битки и мечове... Това е изморително... Друго си е малко форум файт, не мислиш ли? laugh.gif
Blashyrkh
Държа да отбележа, че това е първия спор в който участвам от началото. За пръв път от повече от година поствам толкова мнения в един ден.... Добре че има хора като викед чайлд icon_headbang[1].gif
pa®tci
Цитат(Wicked Child @ May 16 2008, 10:02 PM) *
... Единствената смислена рап песен е When I'm Gone на Eminem...

A да ти е известно, че Еминем е презиран в истинските рапърски среди. Пауър метъла имал най-възвишените лирики - палячо laugh.gif
Ето сега, според мен Милен не е ходил на KISS, щото ги смята за поп и не-trve.
Night
Цитат(scion_of_storm @ May 16 2008, 11:19 PM) *
^^Alicia като вокалистка >>>>>>>> огромна част от пауър, прогресив, сиренесяйца, говеждо и незнам си какъв си метъл вокалистките.

подписвам се под това изказване smile.gif
...и аз не ходих на КИС,не бих и отишла,дори и да ми свиреха в центъра на Варна.Те са си по-голям комерс без покритие от Еминемове,50 Центове и други обсъждани в тая тема елементи.
Mago De Oz
^^Боби, не съм ходил на Кис, защото просто не ги слушам, нямам им нито един албум и точно техният рок-ен-рол не ми е харесва, а не защото не са трю-брю или някаква подобна глупост.

И като гледам, темата се измести яко за рап и подобни неща, а на мен ми беше съвсем лесен въпроса : Нормално ли е през деня да си слушаш Евъргрей примерно, а вечерта да си ходиш на чалгичка, защото така подържаш социален статус на фейшън съществувание и после да се биеш в гърдите какъв си фен, ама фен на феновете направо.

И какво се се заяждате с Wicked Child, в крайна сметка това е ФОРУМ ЗА МЕТЪЛ МУЗИКА, а не за всякаква музика, ако искате толкова да плюете по МЕТЪЛА, направвете си форум АНТИ-МЕТЪЛ, отидете си дам и почвайте да "храните" . Тук е нормално да се събират хора с определен вкус, който има ПРЕДИМСТВО пред всички други стилове, разбрахте ли смешници такива.
Разни хлапета си избиват комплексите за непълноценна маструбация, изкарвайки се за супер-хипер-трипер-опен-майнед...абе вие сте по зле от хиените в саваната, скочихте на момчето , защото има МНЕНИЕ...що не ме викнете на една форумна среща на мен така да ми скочите, отворковци...щото не ви стиска, друго си е да се подиграваш с някой, като знаеш че нищо няма да се случи, ей това е "мъжка работа".
И акто сте толкова умни, защото още не съм получил отговр на въпроса си ?

И по темата - ДА, ЗА МЕН Е МУЗИКАЛНА ПОМИЯРЩИНА И ГАДОСТ, ИЗКАЗВАНИЯ "Слушам много неща - Преслава, Ивана, Michael Jackson, Helloween, Greek, Serbian, Tarkan, Blind Guardian" като това девойче Aglarana и това е достойно единственно за подигравка и презрение. Но за разлика от вас, аз мога да кажа на човек в очите, без значение какъв е и кой е, а вие само "храните" из форума.
abydos
С Wicked Child се "заяждаме" защото е сляка къртица, не знае друго и без да знае разправя дивотии, които нямат нищо, ама абсолютно нищо с реалността. Дава "мнение" колкото да го даде, без никакво покритие. И от това си "мнение" тръгва да съди хората, които са с различно такова и ги изкарва позьори (задължително щом слушаш друго освен метъл си и позьор), хора с липса на морал, с розови тениски, еднакво облекло и т.н. Той слуша някакъв там метъл (смислен разийш'ли) и всичко друго, което той не харесва е автоматично заклеймено като "не музика". Да, метъла и рока имат предимство, при него обаче просто няма друго.

Защо трябва да го прави само, за да се тупа в гърдите? Какво пречи през деня да се кефи на Evergrey, а вечер да отиде с компания на кръчма, бар или дискотека? Къде е забранено да разпуска човек, да танцува и да се весели? Самият аз не ги правя тези неща, но нищо лошо няма в това, ако наистина ти харесва и допада. А който прави нещо само защото уж било модерно - е, то този човек е достоен за съжаление и нищо друго. Това е все едно да ми кажеш, че харесваш само екшън филми и нищо друго и ако харесвам и комедии и драми значи съм позьор и гледам някакви пълни безсмислици.
Сутрин гледам Awakenings, това означава ли, че вечерта не мога да се скъсам от смях на Ace Ventura?!
А и на живо и на мъртво и както и да е, ако някой ми тръгне да изкарва тесногръдието като добродетел, а малко по-обширното гледане на нещата като знак за липса на характер, много ясно, че ще го направя за 2 стотинки и ще му се смея даже. А може и да не му обърна внимание, защото такива хора не го заслужават, сега обаче имам 5 минутки свободни и няма какво друго да ги правя.

Никой не ти напада метъла, просто защитаваме други стилове, защото има стойностна музика и тя е във всички стилове на този свят и този, който успее да го разбере и усети това, той само печели.

Това девойче Aglarana (и други като нея) е достойно за уважение, защото това показва, че в нея има нещо повече, чувства и емоции и мисли, които се простират извън обхвата на метъла и търси други начини да ги насити и изживее.

Иронията е, че сте на едно ниво с така омразните ви чалгари, които раждат титанични мисли като "метъла е за пропаднали хора, наркомани, престъпници, диваци, селяндури с дълги коси, които не се къпят с месеци и ходят с пирони в кубинките през лятото".

Това е от мен. Който не е съгласен - в правото си е, сам си решава и няма да се меся в личния избор на хората. Разни хора - разни идеали, но се опитайте да покажете същото уважение и към другия лагер.
Svetyl
Всичко е музика. И пауър метъла, и рапа, дори и попа...
Искрено се възхищавам на хора като Милен, които слушат само метъл, явно за някои, той е напълно достатъчен.
Искрено се смея на мнения като тези на Бойната Магия (женски род), Перфектора и Wicked Child, които толкова яростно се правят на разбирачи и плюят ли плюят...
Ако ще плюете, поне плюйте целия стил smile.gif Какво е това, 90%, 2-3 на кръст... нали сте много големи, кажете нещо, което е категорично... смешковци.
Aggressive Perfector
^Оффф, големите метъли. "Ми аз слушам само метъл, обаче блек метъла е помия, дет метъла е помия, еди кво си е помия. Само пауър и фолк!!!". И кой ти плюе бе?! Пауър почти не слушам, просто защото смятам, че в метъла има много по-смислени и стойностни неща, което си е ФАКТ.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.