Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За "музикалната помиарщина", тесногръдието и прочие...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
scion_of_storm
Позамисли се малко за какво е тая песен, малчо smile.gif

Не на години, на мозък и възприятия, поне в тоя случай.
Лесно е да ги говориш тея, и да нямаш поне малко уважение. Ако не към живите, имай го към напусналите ни.
gadabout
Цитат(parcaleste @ May 18 2008, 10:32 PM) *
Темата се е изметнала на чалга vs метал vs Aglarana. Аре, нали...[/i]

Затова моля, МОЛЯ - заключете я!
Нека душата ми намери покой!
Wicked Child
Цитат(scion_of_storm @ May 18 2008, 09:33 PM) *
Позамисли се малко за какво е тая песен, малчо smile.gif

Не на години, на мозък и възприятия, поне в тоя случай.
Лесно е да ги говориш тея, и да нямаш поне малко уважение. Ако не към живите, имай го към напусналите ни.

2Pac е бил one ugly bastard, fucking, no good, worthless, shitty, nigga', poser gangster motherfucker.
Някакъв мизерен нещастник, който е имал късмет и е пробил с идиотските си песни, които дори и днес се слушат от философски настроени тийнове, търсещи под вола теле.
Черно, никому ненужно ИМОУ. Как ли е изглеждал с грим?
pa®tci
Цитат(Wicked Child @ May 18 2008, 10:39 PM) *
... one ugly bastard, fucking, no good, worthless, shitty, *nigga*', poser gangster motherfucker...

И това се отнася само за 2Рак, така ли? Щото тия определения може да ти ги лепна на Цифра метълски банди guitar.gif
scion_of_storm
bowdown.gif

Всъщност, такива като теб не заслужават особено внимание, просейки си го по малоумен начин.

Имам един форум за теб, където съм и аз хъхъ - www.teenproblem.net/f Мисля, че ще помогне да уравновесиш нестабилността и крехкостта в душата ти, които са разклатени от хормоните и изключително бързото умиране на мозъчни клетки, за жалост, в твоята светла персона sad.gif
Wicked Child
Сайъне, ако teenproblem ще ми помогне толкова, колкото е помогнал и на теб, нямам намерение да го посещавам. Може да се водиш метъл, ама като гледам клониш повече към emooooo.
Поздрави на вокалистката на Tokio Hotel.

П.П. Не се отчайвай- един ден, след като се самоубиеш, разбира се, твоите имоу стихчета ще бъдат публикувани някъде. Обещавам ти, че ще си купя една бройка от сборника и ще го изпозлвам като тоалетна хартия. А има и още- ще станеш имоу, рап, поза икона и множество подобни на теб, високопарно изказващи се дечица ще имат твоя снимка на вратите на тоалетните си.
Mago De Oz
Боби, и ти ли , Бруте...

Това, че "храня" една чалгарка, вие го направихте голям проблем, ами ОК и за мен е проблем, че в МЕТАL WORLD има хора слушащи чалга, що някой не направи нещо по въпроса...

Пак казвам, другите стилове не ме интересуват, но няма да ги "храня", защото разбирам, че е тъпо, ама чAлгарана да ми се прави на велика и в съшото време да обяснява колко харесва Ивана, Преслава, Азис и всякакви подобни лайна, ами няма как да стане wink.gif

И между впрочем, всеки който се интересува от мен за жива саморазправа, да пита как може да се срещнем, обещавам да няма разочаровани smile.gif
Ta' Zhal
Единият обяснява на човек, слушащ Аморфис, че е чалгар.
Другият обяснява на човек, слушащ Impaled Nazarene (не си и чувал за тях, нали?), че е емо.
Да ви имам впечатленията.
Досрамя ме чак, че съм флауърист.
pa®tci
Добре, що до ся не я "хранеше"? И защо трябва да я храниш, въобще? Нещо да се е изказала некомпетентно или-де-да-знам? Показва пет пъти повече акъл и зрялост в постовете си *постави (не)произволен ник тук*, че даже и от тебе на моменти (в случая - в момента tongue.gif ). Запази храненето за Тъпи Копелета, ебати icon_headbang[1].gif



Абе стига бе, жива саморазправа с теб laugh.gif Голям, Добър, ПуФкав Мечо biggrin.gif
Mago De Oz
^^Момче, на кой съм казал, че е емо...ти ме уби....Пък и явно, толкова четеш постовете на хората, щом не си видял досега защо пиша за всичко това...поне чети, бре, като не можеш друго!

^Боби, прочети ми постовете, там съм написал всичко точно и ясно...като изключим тези, в които псувам като хамалин.... whistle.gif
Aggressive Perfector
Цитат(Mago De Oz @ May 18 2008, 10:59 PM) *
^^Момче, на кой съм казал, че е емо...ти ме уби....Пък и явно, толкова четеш постовете на хората, щом не си видял досега защо пиша за всичко това...поне чети, бре, като не можеш друго!

Той говореше за Wicked Child. wink.gif
Mago De Oz
^Ок, благодаря...абе аз да си питам.....че не си спомням за емо-та да съм говорил......
In Death's Embrace
Цитат(Wicked Child @ May 18 2008, 10:47 PM) *
Сайъне, ако teenproblem ще ми помогне толкова, колкото е помогнал и на теб, нямам намерение да го посещавам. Може да се водиш метъл, ама като гледам клониш повече към emooooo.
Поздрави на вокалистката на Tokio Hotel.

П.П. Не се отчайвай- един ден, след като се самоубиеш, разбира се, твоите имоу стихчета ще бъдат публикувани някъде. Обещавам ти, че ще си купя една бройка от сборника и ще го изпозлвам като тоалетна хартия. А има и още- ще станеш имоу, рап, поза икона и множество подобни на теб, високопарно изказващи се дечица ще имат твоя снимка на вратите на тоалетните си.

Момченце, не те знам къв си, на колко си, не съм си и мислела, че може да ме ядосаш, ама прекаяваш наистина. Познаваш ли хората, които обиждаш, имаш ли малка представа поне какво слушат? Ясно стана, че умствено може да се конкурираш само с амеба (Ботев=пауър метъл boxed.gif), обаче не ми е ясно админите защо си траят, след като има много потребители изяли банана за нищо, а той седи тук и само раздава присъди и лепи етикети без дори да се обосновава.
Svetyl
Wicked Child, или яко се ебаваш с всички, или наистина си много зле...
Прочее, накъде тръгна тая тема, че през час като го гледам форума и има по една нова страница smile.gif
Mago De Oz
Айде, оставете момчето, ако проследите цялата тема, почнаха първо него да хранят, разни отоворено псевдо-мъже тук...
Svetyl
^Обаче не мога да не забележа някои откровени глупости, които пише...
pa®tci
А той, горкичкия, една лоша дума не е обелил... и всеки трети пост не е негов. Ай моля ти се rolleyes.gif
Mago De Oz
Боби, той е 17, какво искаш, то аз се паля, дето съм два пъти колко него.....

Светльо, прав си и за това ......
Wicked Child
Цитат
Wicked Child, или яко се ебаваш с всички, или наистина си много зле...

Много съм зле, брадър.
Ама това е друг въпрос. Не променя факта, че така наречените "метъли" и "българи", обитаващи тоя форум слушат Tarkan, Ивана, Преслава (хубави български имена, между другото, жалко, че се свързват с тия ходещи и пеещи вагини), 2Pac, Avril Lavigne (хубавка е на вид, ама иначе- give me a break), Frank Zappa (He's So Gay) и тем подобни.
Svetyl
^^С него отстоявате една идея, но ти я отстояваш доста по-зряло и точно. ЕГН-то си е ЕГН...
А, откъде разбрахте, че Агларана слуша чалга? Че не схванах...

Цитат
Ама това е друг въпрос. Не променя факта, че така наречените "метъли" и "българи", обитаващи тоя форум слушат Tarkan, Ивана, Преслава (хубави български имена, между другото, жалко, че се свързват с тия ходещи и пеещи вагини), 2Pac, Avril Lavigne (хубавка е на вид, ама иначе- give me a break), Frank Zappa (He's So Gay) и тем подобни.

Деба, дрисака ти тъп, деба... Ако не е бил Франк Запа, е нямало да ги има доста от любимците ти. Лайнар.
Mago De Oz
Цитат(Aglarana @ May 14 2008, 10:18 PM) *
Слушам много неща - Преслава, Ивана, Michael Jackson, Helloween, Greek, Serbian, Tarkan, Blind Guardian.

Иначе е метъл, как да не е suicide.gif
Svetyl
Бахму, аз ако кажа какво друго слушам, значи ще ме разпнете...
pa®tci
Еее, слуша ГАРДИЪН бе, к'во rolleyes.gif
Mago De Oz
Цитат(Svetyl @ May 18 2008, 11:27 PM) *
Бахму, аз ако кажа какво друго слушам, значи ще ме разпнете...

Освен ако не кажеш Азис или някоя чалгичка, живей си спокойно... ама днес съм добър, мамка му! whistle.gif
Aglarana
Спрете, хора! smile.gif
^^^Светъл, слушам, да. Това обаче е малка част от всичко останало, което звучи от уинампа ми. Както и да е, хич не ми се коментираше отново, но е някак странно да седиш отстрани и да гледаш как те обиждат, защитават и т.н., без да се намесиш.
Aggressive Perfector
Цитат(Wicked Child @ May 18 2008, 11:24 PM) *
Frank Zappa (He's So Gay)

openwidehug.gif sp_ike.gif devil.gif devil.gif guitar.gif suicide.gif bowdown.gif icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Цитат(Wicked Child @ May 18 2008, 11:24 PM) *
Frank Zappa (He's So Gay)

Това показва колко си ограничен. Точка.
scion_of_storm


10 out of 8 Milka cows say:

End of first round, guys!!!
icon_headbang[1].gif
conguestadors
Егати, като ви чета постовете се оказва, че двама-трима приятели слушащи чалга ще трябва да ги обезкостя blackmetal.gif .

Аз слушам Лили Иванова, харесвам Хора на Червената Руска Армия, обичам много БГ естрада.

Наздраве на всички и поздрав с Катюша. drinks_drunk.gif
In Death's Embrace
Правила на форума

1. Забранява се употребата на вулгарни думи и цинизми - спазвайте добрия тон.
2. Забраняват се лични нападки, заплахи и обиди към участниците във форума.


Не си го измислям, така пише.
Ама накрая май на мен ще се карат. bye.gif
Mago De Oz
^^Наборе, аз пък ти връщам с Любе "Давай за"...да видиш сега wink.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif

Светльо, ти си виновен!
Blashyrkh
Цитат(Mago De Oz @ May 18 2008, 10:18 PM) *
Айде, оставете момчето, ако проследите цялата тема, почнаха първо него да хранят, разни отоворено псевдо-мъже тук...

за мен ли става дума biggrin.gif
Mago De Oz
^Не, човеко, ама ме мъзрзи сега да им ровя никовете...

А, Ники е дошъл...заповядай в нашата малка лудница...айде почвай да ме храниш и ти smile.gif само ти, Венци, Деси, Морт и Нели и Светльо досега не са ме нахранили, а и Боби, ама той ме попита дали искам да ям..образно ....хахахахах smile.gif
Aglarana
Цитат(conguestadors @ May 18 2008, 11:40 PM) *
Аз слушам Лили Иванова, харесвам Хора на Червената Руска Армия, обичам много БГ естрада.

Поздрави, за което. Скоро Лили Иванова ще има концерт в зала 1 на НДК (не много скоро - 12 ноември) и пак ще се посети. Любима певица, на която притежавам доста оригинални неща.
Хорът на Червената армия е величествен, няма спор. Имаше период, в който постоянно слушах "Свещена война" и пращах изпълнението на всеки втори човек, с когото си общувах!
За Любе - wub.gif Иска ми се и втори път да ги гледам и слушам.

Толкова по-ползотворно е да си говорим за такива неща, а още по- би било да се затвори темата.
Svetyl
^Неее... smile.gif Абе, душко, какво правиш в метъл форум когато 75% (приблизително) от любимата ти музика не е метъл?
Aglarana
laugh.gif Не, 75% от любимата ми музика е метъл, бих казала.
Svetyl
Хммм... щом казваш... очите ми и мозъка ми, които май могат да четат, друго виждат.
Mago De Oz
^^Някой да те е карал насила да пишеш чалгарски имена...щеше да е една спокойна, лека тема, ама да ми пишеш Ивана, сръбско и таркан (или като се пише там) до Blind Guardian и Helloween.....

ПП: Обърни внимание, че не казвам нищо за Майкълчо, това че ми гаден на мен, не значи че не прави добър музикален ПРОДУКТ
Ta' Zhal
Нали за тва е темата unsure.gif
Mago De Oz
Тя е за музика... АБЕ ТОЛКОВА ЛИ НЕ ВИ Е ЯСНО, ЧЕ ЧАЛГАТА ПРОСТО НЕ Е МУЗИКА!!!
Aglarana
Ако трябва да пиша и казвам неща, само за да са угодни някому, бих се чувствала трагично.
Който не желае да общува с мен, защото слушам музика, която не одобрява и мрази, да не го прави.
Ta' Zhal
Ми да, но нека мислим така: Не е нужно човек да слуша само/ предимно метъл, за да пише тук. За вас не знам, но, според мен, ако един човек слуша макар и 5% метъл, пак е добре дошъл да ги обсъди тук. Противното неизбежно води до спор "Аз съм по- чугунен от теб".
Wicked Child
Нещо невероятно със сравнително простичък текст. Когато 2Pac или Ивана направят толкова въздействаща песен, моля, пишете ми на лично.

Ууууууууууууупс, Тупак не е в състояние. Ама че съм глупав, да забравя такава подробност.
Mago De Oz
^Право е хлапето, няма какво да се каже повече !
conguestadors
Наборе, това дете Aglarana е на 15 години. Не мисля, че е редно да я нападаш чак толкова ожесточено.
Mago De Oz
^Виж, това не знаех.....ама много и знае устата за толкова малко девойче........
Blashyrkh
Wicked Child, ти наистина си плоско парче... bowdown.gif
Aglarana
Всъщност след няколко месеца правя 18, но няма голяма разлика, разбира се...
Wicked Child
Цитат(Blashyrkh @ May 18 2008, 11:22 PM) *
Wicked Child, ти наистина си плоско парче... bowdown.gif

А ти си недодялано, ама никой не го прави на въпрос, нали?
conguestadors
^^Заблудих се от темата за представянето ти. Съжалявам.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.