Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво ще кажете.....??????
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
anonimna_dx
А? Какво ви е мнението за този тест???????И смятате ли ,че някакъв си тест може да каже нещо повече за вас???Доволни ли сте от резултатите ??????blink.gif evil.gif headbang[1].gif
Beerzebub
Мене ме изкара True Metalhead icon_headbang[1].gif !
Иначе си е почти забавна времегубка... smile.gif
Дали може да каже нещо повече... Не вярвам че с 10-ина въпроса и майтапчийски тон, може да бъде съставен психологичен профил, на когото и да било!
_SiegfrieD_
Цитат(Beelzebub @ Nov 23 2003, 05:33 PM)
Мене ме изкара True Metalhead icon_headbang[1].gif !
Иначе си е почти забавна времегубка... smile.gif
Дали може да каже нещо повече... Не вярвам че с 10-ина въпроса и майтапчийски тон, може да бъде съставен психологичен профил, на когото и да било!

Тука си абсолютно прав.Не,че не ми хареса факта,че ме изкара абсолютен блекар,какъвто май и всъщност съм:)
anonimna_dx
Точно така!!! Прав си!( и във всички смисъли предполагам;) tongue.gif ) wub.gif evil.gif
Beerzebub
ПолЪскан съм!
Ми аз винаги съм прав, btw ph34r.gif !
anonimna_dx
Това е много добре wink.gif tongue.gif Кефиш ме ще ти пиша;) tongue.gif w00t.gif Малко стар лаф, но верен:))))) w00t.gif evil.gif
_SiegfrieD_
Цитат(anonimna_dx @ Nov 23 2003, 06:46 PM)
Това е много добре wink.gif tongue.gif Кефиш ме ще ти пиша;) tongue.gif w00t.gif Малко стар лаф, но верен:))))) w00t.gif evil.gif

Ш`ти звънна също става wink.gif
Grishnackh
ъхъхъх...къф тест.
Jicata
Абе.... нямаше никакъв смисал от тази тема. Я пишете в темата на самия тест!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.