Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Anaal Nathrakh
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Twilightfall


АХАХА, нямаше тема...

Иначе - от-до! Много любима група.

Вие?
gadabout
Приятна свищина, макар че песните от 2006 са още по-приятни.
Не са ми нумер уно, а и в интерес на истина съм слушал само последните два албума.

П.П. Сега видях и че Шейн Ембъри е свирил с тях. Което е показателно...
Despair
Тъкмо се зарадвах, че първото мнение ще е мое sp_ike.gif
Страшно любима група, такава лудница в най-положителния смисъл не може да се опише, а трябва да се чуе. Подобен звук според мен е нетипичен за британска група, което ги прави още по-ценни. Неслучайно известни имена участват в албумите им. Не са ми намбър уан, наистина, но за мен са една от най-интересните групи.

Едит: Е, а аз виждам едита ^ biggrin.gif
Revenant
луди са ...и Мистрес и те
а звука си е британски по дефоут smile.gif
Despair
Цитат(Revenant @ May 21 2008, 11:47 AM) *
а звука си е британски по дефоулт

Амиии... изказах това смело предположение с надеждата някой да спомене други подобни британски групи - освен Akercocke, този жанр не изглежда да е особено разпространен на Острова...
А за Mistress, определено, благодаря за припомнянето. В тази връзка, Benediction, anyone?
Revenant
говорих за индъстриал дет грайнд бла бла бла вълната започнала с групи като Напалм Дет и Годфлеш...но връзката е доста слаба вече
Цветомир
Уникални са си.Свинщина им е всичко.
Twilightfall
"The Codex Necro", EP-то "When Fire Rains Down..." & "Total Fucking Necro" са ми абсолютните фаворити. Не че последните 3 албума не ме кефят, но тези са доста над тях.

Който спомена Benediction по-нагоре - смазващи са. Нов албум вадят тая година май...
Трябва да чуя по-сериозно и Mistress, че съм слушал само последния албум и още няколко неща...
scion_of_storm
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Адските носители на Апокалипса! Страшен звук, страшна агресия, просто са ебати мощната банда.
gadabout
Пффф, Бенедикшън са ми стари любимци и една от най-обичаните от мен групи от "Пансиона" (Бастиона - веднъж чух един тъпак да го нарича така)

На 20г. Нюклиър Бласт забиха много здраво и най-мощното меле беше на тяхното изпълнение.
Кръвоизливите по дясната част на торса ми красноречиво говорят за това.
Battle Magic
Голям фен съм им, ей това е то бруталност!!! Писал съм им и биография, и ревю на новия? Бтв, какво мислите за "Hell Is Empty, And All The Devils Are Here"?
Mwintersun
Перфектно мощни
или иначе казано респект icon_headbang[1].gif
Twilightfall
^^ Тотален зверилник! Безкомпромисна сплав от висша форма на екстремизъм и демонични рифове и барабани, а за вокалите нямам думи... от всичко по много има. Ама то си е за слушане, не за коментиране. Всиякакви коментари по този албум (а и като цяло по творчестото на групата) са недостатъчни...

Трябва да ти прочета ревюто.
Battle Magic
^ Ок... и изкаже мнение в коментарите под него, моля! Не знам, всичко, което са издали МАЖЕ и ВЛАДЕЕ!! Висша форма на екстремизъм...
Twilightfall
Добре е, но дебютът на Anaal Nathrakh е "The Codex Necro", не "Total Fucking Necro" както си споменал в ревюто си. smile.gif
Второто е сборка от демо материали и неиздавани неща.

Едит: писах и коментарче отдоле.
Battle Magic
Опа, ще знам вече... Но и двете Некрота цепят icon_headbang[1].gif
Twilightfall
ЩЕ НИ ИЗКОРМЯТ ЛИ ТИЯ ИЗРОДИ БЕ, ПОМАЦИ !?



DIE, YOU FUCKER!
scion_of_storm
Ахяхяхяхя, човек, недей, че Lamb of God ми носят прекалена агресия, имайки предвид какво става 'тракха като ги пусна, по-добре да си трая до новийо.

Аз все пак си твърдя!

BETWEEN
SHIT
AND
PISS
WE
ARE BORN!111111111
Twilightfall
Хах, щом Лемб ъв Год ти носят агресия, представям си какво правиш на Anaal Nathrakh... :Д
scion_of_storm
biggrin.gif
Мноо' са силни, деба, като негативно и дистрой-евритинг-ю-фъкър чувство. Иначе Lamb-еца имат някои доста злобни песновки, макар и да са леко пуберски такива на моменти ;]
scion_of_storm
BELLUM
OMNIUM
CONTRA
OMNES!


ААААааааааааааааааааАААААААААААААААААААааааааааааааааааааааааааааааааа

.
scion_of_storm
пак ли ще ъпвам темата с некви писъци? :Д

SUBMISSION
IS
FOR
THE
/FUCKING/
WEAK!


metal.gif excl.gif metal.gif metal.gif
Twilightfall
Няма нужда от излишни приказки. ;р

TOTAL FOCKIN' NECRO!
Twilightfall
АЛООООООООО :

http://rs314.rapidshare.com/files/24026818...Black_Widow.rar

excl.gif excl.gif excl.gif
scion_of_storm
сваляме, сваляме.

гргхххХ!1!
scion_of_storm
Мелодичен, брутален, маниакален.

Продължава наложеното в Eschaton звучене с като че ли повече мелодии и по-осезаема олекотеност на моменти в сравнение с по-старите неща.

Отново държат ниво тея пичове, доволен съм. Доста хейт, мизантропия и ярост, побрани в рамките на малко над 30 минути.
scion_of_storm
And are you satisfied it's unto shit that you return?
Are you happy that it is in piss that you drown?


--

деба, колко съм писал в тая тема. чувствам се сатириконфенуонаби.
shogot
Новия албум на Anaal Nathrakh, 'Passion' излиза на 23 Май тази година. Вече имах възможността да чуя едно парче от него, 'Volenti Non Fit Iniuria' и както се очертава пичовете пак ще смелят много мощно.
shogot
От една седмица не мога да спра с 'Passion'. По-мрачен, експериментален, комплексен и епичен от предния. Не е рязък завой, но Anaal Nathrakh са успяли да раздвижат звученето си, без да губят от агресията. Не е толкова директен или лесен за осмисляне, но с малко упоритост ми влезе както си трябва и сега няма измъкване.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.