Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Горещият стол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
scion_of_storm
...пък нека видим дали за потребителите във форума ще е интересно.

Идеята сигурно я знаете, но нека изложа нещата:

Даден потребител сяда на т.нар. "горещ стол" за даден период от време (най-добре според мен е седмица, но може и 2-3 дни), като през това време другите потребители му задават въпроси, на които той да отговаря.

1) Седналият на стола има правото да запази някои отговори на прекалено лични или неподходящи според него въпроси.
2) След като свърши "мандата" му, той става и посочва нов потребител, който да седне на "горещия стол".

Кажете сега какво мислите вие и дали ще е интересно smile.gif?
In Death's Embrace
Подкрепям! smile.gif
SoulThief
Аз съм "за", звучи весело w00t.gif
Ulair
^ Ще е подло и адски гадно, дори!...Мой ми харесва идеята, обаче не бих се пробвал засега
zelatorr
Сашо ти ли си първия седнал?
Eddie_The_Beast
Супер
scion_of_storm
Ми ако искате мога и да избера кой да седне smile.gif

Дайте да уточним все пак... 3, 4 дни...или седмица?

Понеже сме по-познаващи се донякъде хора нека да е 4 дни, а не седмица, да не се провлачва, а?
Warrior Of Ice
Идеята не е лоша. Ще помоля обаче към правилата на играта да се добави следното: да не се отправят провокативни, заядливи и прочие въпроси, предразполагащи към разгаряне на конфликти и оспамване на темата.
zelatorr
И по въпрос на ден от даден потребител. smile.gif

Сашо.. Кога започна да си режеш сам ноктите?
scion_of_storm
Ицо е прав, и аз затова бих апелирал.

Ако някой е разгонен, в менструален цикъл, изнервен, загубил патето на баба си в мивката - raus.

^ Може би по-скоро по два поуста от даден потребител - могат да съдържат колкото му е кеф въпроси. Не 100, естествено де.
conguestadors
Това е добро, ще бъде весело.
lodborg
^^ Тук съм склонен да разреша повече въпроси на ден, стига да са смислени и, както Ицо вече посочи, непровокативни. Може би не е необходимо да има каквото и да било ограничение за бройката.
Aggressive Perfector
OK, кой е първи?
Mago De Oz
Аз предлагам да се кажат няколко имена, към което има най-голям интерес да "сяда"...
Svetyl
Какво е собственото ти мнение за стиховете ти?
Не е въпрос, но... постни едно четиристишие от най-любимия.
И бтв, тоя дето е седял е редно да реши кой да е следващия, според мен.
^А, не е ли Сциона? Той, той, той пусна темата, той да сяда. Който предложи, той заложи, дето се казва.
SoulThief
Призовавам Сашо на стола, като провокатора той има честта да е първи. evil.gif

Та, какво последно те накара да се усмихнеш искрено?
Mago De Oz
Айде , Сашко, сядай...мандат 3 дена е ОК, повече доскучава...е ?
scion_of_storm
Така...по ред на номерата.

Хубаво, като създател съм аз.
Който е на стола, като му свърши 'мандата" призовава нов "сядащ", писах го по-горе.
Мандат = 3 дни.

В отделни теми за всеки юзър, или тук направо? Като го уточним това ще отговарям smile.gif
Aggressive Perfector
Направо тук, няма смисъл да се задръства форума.
Mago De Oz
За всеки отделно, така можем да проверяваме по-лесно кой какво е казал...абе Венци да каже...
scion_of_storm
Окей, изчакваме higher instance-те да кажат.

И двете си имат предимствата и недостатъците. smile.gif
Aggressive Perfector
Абе, закво не го направим във форума за представяне? А пък в тази тема само ще казваме кой е следващият...?
lodborg
Няма смисъл да се правят отделни теми, които след три дена трябва да се затварят. Всичко на едно.

^ Това също е идея. По-скоро в някой добър момент ще преместим темата във форума с представянията, стига да се окаже, че там й е мястото.
Mago De Oz
ОК, значи почваме:

Сашо, защо слушаш метъл ? какво ти дава или какво не....
zelatorr
Аз си чакам отговора на въпроса. whistle.gif
Crafter
И аз подкрепям.
Twilightfall
И аз съм "за".
Да започваме ли вече с въпросите?
scion_of_storm
Добре, започваме. Сядам днес и в събота вечерта слагам някой друг на Стола smile.gif

----------------------------

Какво е собственото ти мнение за стиховете ти?

Противоречиво - според мен имам доста добри попадения, но и такива, които може да са МНОГО по-добре.


Не е въпрос, но... постни едно четиристишие от най-любимия.

Много са... но нека пробваме засега с това smile.gif


Скъсаха се струните, бардке, нали?
Така и очаквах, така бе винаги.
Остави ме тогава в тъмното с теб да попея
Да си спомня преди да изчезна за що така милея.


Та, какво последно те накара да се усмихнеш искрено?

Мисли за близки хора и няколко песни. Плюс още ред неща smile.gif

Сашо ти ли си първия седнал?

Кой от нас четиримата, мухъхъъх icon_headbang[1].gif

Сашо, защо слушаш метъл ? какво ти дава или какво не....

Защото явно е музиката, която може да утоли най-много "глада" ми за емоции, преживявания, символика, визии и настроения. Дава ми ужасно много, понякога повече, отколкото мога да побера даже. Какво не ми дава...не знам, може би като ми помага го прави "призрачно", не е като физическа опора. Но няма и как smile.gif

Сашо.. Кога започна да си режеш сам ноктите?

Човече, не помня laugh.gif
thrash_girl
Тази идея си я бива!
Aggressive Perfector
Какви са религиозните ти убеждения?

(тоест - в какво вярваш)
gadabout
Бате Енчо: Имаш ли си гадже?

(Бате Енчо е педофил)
Alti
Ще се жениш ли?!
wqwrrr
За идеята вече си казах мнението. Но да пробваме, не боли. =)

Би ли се почувствал по-различно, ако те обидя аз, от колкото всеки друг? Значение за какво няма.
За какво си мислиш сутрин, когато се събудиш?
Смяташ ли, че получаваш желаното разбиране от околните? От кого желаеш разбиране?
Какво търсиш?
Със всичкия си ли съм?!
_TNT_
Чудесна тема! Тъкмо може да разсее негативната енергия от някои други теми. wink.gif

Какво ти е мнението за "днешната младеж"? laugh.gif
Eddie_The_Beast
И аз имам върпос ако мога да се уредя от господата. Кои са качествата, които искаш да притежаваш в бъдеще?
Mwintersun
Бръм въпросът ми е за какво се бориш (ала-бала цели)..защо се бориш, а въобще бориш ли се за нещо и срещу нещо whistle.gif
scion_of_storm
Какви са религиозните ти убеждения?
(тоест - в какво вярваш)


От много по малко, от нищо по много. Събирам си късчета от различни религии/поверия/вярвания/митологии ако щеш дори...не мога да се причисля към една религия просто. Неестествено ми е. Както искаш го наречи, обаче съм имал моменти, в които съм едва ли не псувал Дядото отгоре, пък после съм му се молил. smile.gif Проблемът е, че ужасно много хора са прекалено крайни във вярванията си...и стават Кръстоносните походи и подобни неприятни неща.

Бате Енчо: Имаш ли си гадже?
(Бате Енчо е педофил)

Скипваме въпроса. Напрежението е хубаво нещо :Р Може би да, може би не.

Ще се жениш ли?!

Днес или утре - не. Има още време...чакай го да дойде, ако слушаш ще ти метна букета в ръцете laugh.gif

Би ли се почувствал по-различно, ако те обидя аз, от колкото всеки друг? Значение за какво няма.

Твърдо да. Но зависи и от обидата и от причината за нея.

За какво си мислиш сутрин, когато се събудиш?

Walk with me in hell ;p Но пък съм твърде емоционален човек, всяка сутрин започва едва ли не напълно различно.

Смяташ ли, че получаваш желаното разбиране от околните? От кого желаеш разбиране?

До голяма степен да, и в същото време до голяма степен не. Но не изисквам пълно разбиране...а от когото съм искал...ми го е давал до немалка степен. Което само може да ме прави щастлив smile.gif

Какво търсиш?

Смисъла.

Със всичкия си ли съм?!

Колкото и аз wink.gif

Какво ти е мнението за "днешната младеж"?

Малко отрицателно. Губят ми се светулките сред множеството търтеи и мухи. Силно се надявам това да се пооправи, макар че прогнозите не са от добрите...за жалост.

Кои са качествата ,които искаш да притежаваш в бъдеще?

Трайност откъм чувства. И още по-силна воля и духовна сила.

Бръм въпросът ми е за какво се бориш (ала-бала цели)..защо се бориш, а въобще бориш ли се за нещо и срещу нещо

Боря се защото трябва и се налага, както и ме прави жив.
За нещо...боря се, но пък съм още слаб за него. Ако ме питате, няма да ви отговоря, don't bother tongue.gif
...И се боря срещу времето. Всички го правим smile.gif И срещу себе си, не по-малко.
Battle Magic
Смяташ ли, че има СМИСЪЛ?
SharondenAdel
Кое те провокира да станеш такъв какъвто си? И ако имаше възможност в миналото да промениш нещо в живота си, какво би било то?
gadabout
Нещо сериозно:

Ако не пишеш, какво би правил?
scion_of_storm
Смяташ ли, че има СМИСЪЛ?

Човече...ако това няма, просто животът за какво е? Не само смятам, а се моля да има СМИСЪЛ.

Кое те провокира да станеш такъв какъвто си? И ако имаше възможност в миналото да промениш нещо в живота си, какво би било то?


Може би преживяванията, живота ми досега...Имам още да се шлайфам ли, шлайфам :Р
Мисля, че не бих променил нищо. Поел съм в единия крачол на времето, не ми се скита из другия (заемки от Пратчет малко тук :Р). Не бих си подменил живота и преживяванията досега, в никакъв случай. smile.gif

Ако не пишеш, какво би правил?

Хм...ще ми е трудно без да пиша, защото си изразявам душевното състояние и всичко. Преди година и половина не пишех, но тогава четях доста, макар и не толкова сериозна литература. Фентъзито много помага в дадени ситуации, в това се уверих. Ако не пишех...музика и книги може би, когато ми е тежко. И приятели, но зависи.. smile.gif
Battle Magic
Някога мразил ли си някого?
scion_of_storm
Някога мразил ли си някого?

Освен себе си - не.
Имаше едно време, в което мислех, че мразя един човек, но и това не можах. Мога да не одобрявам, да гледам отрицателно на някого и т.н. и т.н., но досега да мразя с все сила не съм могъл. smile.gif
Svetyl
Предлагам срокът на сядане на тоя стол да се намали до максимум ден-два. Така ще е някак по раздвижено.
Night
Видях в темата ти за страстта,че споменаваш "нормалните граници". Какво според теб е "нормалното"? Има ли такова понятие изобщо?
Коя е най-голямата движеща сила? /независимо дали положителна или не/
Twilightfall
Сетих се нещо...

Колко стихотворения си написал (като бройка)? Просто ми стана интересно.
И кои са любимите ти поети (български), или тези от които черпиш вдъхновение?
Megadeth
Кое е по-силно от любовта, от обичта? Кое чувство?
scion_of_storm
@Svetyl, хм, може, това означава утре вечерта да сложа някой друг на стола/или утре следобяд ;>

Видях в темата ти за страстта,че споменаваш "нормалните граници". Какво според теб е "нормалното"? Има ли такова понятие изобщо?
Коя е най-голямата движеща сила? /независимо дали положителна или не/


Нормалното принципно е това усещане, такава ситуация, в която все още можеш до някаква степен да обуздаеш порива, мислите си и действията си. При по-силно привличане...страст...омраза, каквото и да е надминало тея граници чувства, рамките се разширяват и "нормално" не се вписва вече като определение за тези неща...Унищожително е, но понякога е изключително разтърсващо и носещо жизненост...А като понятие си е строго индивидуално за всеки - важното е човек да открие кога надхвърля нормалното..и какво става след това smile.gif

Най-голяма движеща сила...обичта и омразата, като в редица случаи може би за жалост второто...Трудно е да се определи. По-склонен съм за второто, обаче.

Колко стихотворения си написал (като бройка)? Просто ми стана интересно.
И кои са любимите ти поети (български), или тези от които черпиш вдъхновение?


В тийна ме питаха същото biggrin.gif Ами...140 страници на уърд да речем, смяташ по 1-2 на страница...може би 230-240 някъде. smile.gif
От поети рядко се вдъхновявам, повечето си идва от мен, мои мисли и наблюдения, но безспорен фаворит ми е Яворов. И Славейков е силен, макар и "грубо" звучащ и леко неподреден като изложение/постройка на стиховете.

Кое е по-силно от любовта, от обичта? Кое чувство?

Обичта. Поне при мен е така...
prayer4eto
А защо не Дебелянов ?
gadabout
Дебелянов е твърде разреван. При него всичко е поза. Отива на фронта, че да видиш там белоцветни вишни, да видиш сиротни песни - тогава той става истински, поне според мен. А останалото преди това не може да ме накара да му повярвам, да ми внуши...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.