Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: От "Долината на Черните Рози"
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
WildFire
Здравейте!
На 22 години, родом от Казанлък. От три годинки живея из Варна. Истински запален фен съм от година и половина. То така си и пише под аватара "Непросветен". rolleyes.gif
Музиката за мен е начин на живот и винаги съм търсене на нови групи с як саунд icon_headbang[1].gif
Който иска да пита. Ще му бъде отговорено
Svetyl
Защо толкова късно си се запалил?
Twilightfall
Здравей, добре дошъл.
Любими стилове/групи, ала-бала? smile.gif

Едит: пише ти ги в профила, забравих.
WildFire
Ми... то това е малко лично, но... Винаги музиката е според настроението. От малък са ми допадали рока или баладите на Metallica. В последствие един приятел ме хвана в такъв период, че супер много ме зариби с големите рок групи(динозаврите) и така постепенно открих един съвсем нов свят, в който намирам всичко, което търся.
Така добре ли е? rolleyes.gif
gadabout
Зрасти и добре дошЕл! bye.gif
Wrath_Child
Светъл, аз също съм от "късно запалилите се". Просто в тийнейджърските години нямах около мен подходящи хора, които да ме открехнат за какво става дума, та си слушах рокчета разни;а и успешно ми бяха втълипили, че метълот е " наркоманска музика". Ся кат се сетя, ми е смешно.
Късното прослушване обаче има този плюс,че пропускаш пубертетския период. rolleyes.gif

Привет на новодошлия icon_headbang[1].gif
Човече,сега ти видях любимите.Съветът ми е:постой повече във форума,потърси повечко групи от тези,за които се пише тук-няма да сбъркаш! guitar.gif
WildFire
Наистина така е по-добре. В пубертета няма нищо постоянно. Вече изграден като личност, с утвърден характер намираш и музиката, която отговаря на твоята същност.
П.П. Искаш да кажеш, че не струват? Няма да се засегна ако е така smile.gif Това е само една малка част от групите, за които съм намерил място на харда и не подлежат на изтриване.
Megadeth
В пубертета да се стои в една заключена стаичка, клатейки се напред-назад ли бре? Пък и доколкото знам, той трае до 22-23 годишна възраст, най-късно.
Wrath_Child
^При мъжете трае цял живот. rolleyes.gif

WildFire, не съм аз човекът, който ще каже струват или не. Просто по-голямата част от тези групи са популярни, което ме води на мисълта, че не си имал време и възможност да навлезеш по-навътре, ако мога така да се изразя.
WildFire
Въпросът ми беше за твоето лично мнение относно групите. Иначе както казах съм все още непросветен, но отворен за нови предложения.
Всеки е започнал от някъде, но на къде ще продължи е друг въпрос.
Aglarana
Здравей, изглеждаш приятен smile.gif
Пробвай Helloween, Kamelot, Gamma Ray, Blind Guardian, Sabaton - групи, които творят страхотни неща. Сигурно си ги чувал, но все пак...
Lanfear
Здравей smile.gif!
В много хубав град живееш!
Добре си ни дошъл!
abydos
Dream Theater, не обратното :д Добре дошъл и приятен престой.
WildFire
Цитат(Aglarana @ May 22 2008, 08:35 PM) *
Здравей, изглеждаш приятен smile.gif
Пробвай Helloween, Kamelot, Gamma Ray, Blind Guardian, Sabaton - групи, които творят страхотни неща. Сигурно си ги чувал, но все пак...

blush.gif
На Kamelot много им се кефя, другите ще ги погледна още утре сутрин. Благодаря за препоръките.


Цитат(abydos @ May 22 2008, 09:12 PM) *
Dream Theater, не обратното :д Добре дошъл и приятен престой.

Моя грешка! Граматично погледнато и двете са верни!
azoteccccc
Hammerfall icon_headbang[1].gif
Здравей и от мен!
NimeriQ
Цитат(Lanfear @ May 22 2008, 09:02 PM) *
Здравей smile.gif!
В много хубав град живееш!
Добре си ни дошъл!

Варна е супер да smile.gif и е близо до Каварна... до концертите и прочие smile.gif
Офтопик: Ланфеар, аз се чудех, защо не мога да се регна с този ник, а ето кой го е взел преди мене... smile.gif Поздрави.
WildFire
Все забравям да благодаря за всички приветствия!
Wicked Child
Добре дошъл!
Vilja
Здравей и тук smile.gif и приятно прекарване из дебрите на форума!
Eddie_The_Beast
Хехе интересна дискусия biggrin.gif
Здравей sp_ike.gif
Ulair
Айде едно приветствие и от мен! Добре да си прекараш у тоз форум! viking.gif
Lanfear
Цитат(NimeriQ @ May 23 2008, 12:15 AM) *
Офтопик: Ланфеар, аз се чудех, защо не мога да се регна с този ник, а ето кой го е взел преди мене... smile.gif Поздрави.

whistle.gif кой превари.... biggrin.gif

А Wildfire подкрепям Агларана за Blind Guardian и Sabaton. Лично на мен най-много ми харесва Somewhere Far Beyond на Guardian. А що се отнася до Сабатон - ако си падаш по военно/историческа тематика - това е групата! Любими албуми са ми Primo Victoria и последния, който рути кочинки :E
После сподели впечатления, че ми е любопитно какво и дали изобщо ще ти допадне smile.gif
WildFire
В момента се теглят дискографиите на предложените от Агларана групи. Коментара след прослушването!


Направо се кефя на топлото посрещане, което става в тоя форум drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.