Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hail
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
NimeriQ
Добър вечер, народе smile.gif Да се запиша и аз тук icon_headbang[1].gif
20 годишно девойче от Добрич (с временно пребиваване Свищов) Обичам рок музиката и всичките й разновидности. Харесвам музика от рода на Bruce Dickinson, Scorpions, Iron Maiden, Manowar, DIO, Deep Purpel, Black Sabbath, Guns'n'Roses иииии няма да ми стигне цяла вечер да ги напиша, а и без друго ще пропусна половината smile.gif Така, че здравейте и дано стават хубави дискусии тук smile.gif Поздрави.
Warrior Of Ice
Добре дошла!
Twilightfall
Добре дошла, indeed.
Приятно прекарване.
abydos
Стават кръчмарски спорове, но пак е интересно. Приятно прекарване :Д
NimeriQ
Е след някоя и друга бира, къде не стават? smile.gif
Благодаря на всички smile.gif
WildFire
Здравей и на теб, NimeriQ
Wicked Child
Hail!
NimeriQ
...and kill? tongue.gif
gadabout
Дробър дрен и дробре дрошла! bye.gif
Nikola Bathory
Цитат(NimeriQ @ May 22 2008, 11:52 PM) *
Обичам рок музиката и всичките й разновидности. Харесвам музика от рода на Bruce Dickinson, Scorpions, Iron Maiden, Manowar, DIO, Deep Purpel, Black Sabbath, Guns'n'Roses

Тук изброи толкова много "различни" "разновидности", че чак ми взе акъла! suicide.gif
Purpel - ?
Aglarana
Здравей smile.gif
Lanfear
Здравей Нимерия biggrin.gif
Sieg Hail? wink.gif
Twilightfall
^^^ "Purple" иска да каже.
NimeriQ
Цитат(Stormrider @ May 23 2008, 12:55 PM) *
^^^ "Purple" иска да каже.

Мерси, тъкмо щях да пиша, че това имам предвид smile.gif Малко късно беше снощи... а колкото до горния пост, не съм изброила никакви разновидности както сам виждаш, понеже трябваше да пиша до утре smile.gif
scion_of_storm
Нимерия...като вълчището от "Песента" ? tongue.gif

Добре дошла, хев ъ гууд тайм 'раунд!11
NimeriQ
Благодаря ти smile.gif и да от там е ника. Поздрави.
InsArtTure
Ха, добре дошла. Ако усетиш, че тук всички са срещу теб, да знаеш, че проблемът не е у теб. laugh.gif

Хубаво за онези групи, ами метъл слушаш ли?
prayer4eto
^ Ейиии, колко беше скучен форума без тебе laugh.gif

Здрасти и приятно прекарване тук bye.gif
NimeriQ
Цитат(InsArtTure @ May 23 2008, 01:31 PM) *
Ха, добре дошла. Ако усетиш, че тук всички са срещу теб, да знаеш, че проблемът не е у теб. laugh.gif Хубаво за онези групи, ами метъл слушаш ли?

Hypocrisy устройва ли те? smile.gif Pantera, Black Sabbath, cannibal corpse smile.gif


Цитат(prayer4eto @ May 23 2008, 01:37 PM) *
Ейиии, колко беше скучен форума без тебе laugh.gif Здрасти и приятно прекарване тук bye.gif

хаха, мен си чакал до сега нали smile.gif Поздрави.
InsArtTure
Не, не ме устройват тия банди. Как пък селектира най-комерсиалните изпълнения на сцената. Някакъв ъндърграунд не слушаш ли?
Twilightfall
CANNIBAL CORPSE!

Само така.
Остави ги к'во ти говорят. Слушай каквото ти харесва.
Все яки групи си изредила. (изключая Гънс, щото не ги харесвам)
NimeriQ
Цитат(InsArtTure @ May 23 2008, 01:48 PM) *
Не, не ме устройват тия банди. Как пък селектира най-комерсиалните изпълнения на сцената. Някакъв ъндърграунд не слушаш ли?

Не ми е попадал "някакъв ъндърграунд" Слушам това, което ми харесва без значение дали го окачествяваш като комерсиално. За мен е от значение музиката като стойност, а не дали и другите я харесват. Поздрави smile.gif
Eddie_The_Beast
Малко късно,но здравей и от мен smile.gif
InsArtTure
О, аз също харесвам горепосочените банди, а доста от тях и обичам. Но така или иначе ъндърграунд съществува.

Слушала ли си Tristania??
prayer4eto
Цитат(NimeriQ @ May 23 2008, 01:44 PM) *
Цитат(prayer4eto @ May 23 2008, 01:37 PM) *
^ Ейиии, колко беше скучен форума без тебе laugh.gif Здрасти и приятно прекарване тук bye.gif

хаха, мен си чакал до сега нали smile.gif Поздрави.

Щом видиш този (^) знак, обикновено се обръщаш към постналия преди тебе wink.gif А InsArtTure бе изгубил леко пътеката към дебрите форумни whistle.gif

А то нови елементи е хубаво да се срещат от време на време, щото става скучно, да drinks_drunk.gif
Svetyl
Какво следваш в Свищов?
А и между другото, Добрич е хубав град... имам много роднини там.
NimeriQ
Цитат(Svetyl @ May 23 2008, 03:08 PM) *
Какво следваш в Свищов?А и между другото, Добрич е хубав град... имам много роднини там.

Международни икономически отношения следвам smile.gif И мерси за одобрението на родния ми град и на мен си ми харесва Добрич, макар че напоследък стана твърде пренаселено и прекалено много се застрои smile.gif


Цитат(InsArtTure @ May 23 2008, 02:09 PM) *
О, аз също харесвам горепосочените банди, а доста от тях и обичам. Но така или иначе ъндърграунд същесвтува.Слушала ли си Tristania??

На Tristania имам ако не цялата дискография, то поне по-голямата част от нея. Просто не съм никак на ясно кое спада към "ъндърграунда." Казах ти, че ме интересува музиката, като музика smile.gif не как бива квалифицирана smile.gif Поздрави.
InsArtTure
smile.gif Поздрави.
zelatorr
Тука да не се завормя някаква война а? smile.gif Мисля че няма нужда от това. Здравей девойче. Добре си ни дошла.
NimeriQ
Цитат(InsArtTure @ May 23 2008, 04:32 PM) *
smile.gif Поздрави.

Война? smile.gif аз мислех, че просто обсъждахме предпочитания smile.gif Здравей и на тебе.
sharon
Настрана вече изписаното, комерсиалното в случая си е тотален култ, а изброените музикални предпочитания най-малкото поставят една доста солидна основа. Приятно прекарване тук! guitar.gif
lodborg
Оу, тук не съм казал здравей, сега се изложих като голямо дърво. Привет и приятно писане.

Между другото InsArtTure е много културно момче, просто има малко по-предизвикателен стил на писане, не му се ядосвай.
NimeriQ
^Здравей smile.gif Трудно би ме ядосало нещо виртуално smile.gif все пак целта е да се забавляваме и да споделяме мнение. Уважавам неговото и му се радвам, че си го отстоява drinks_drunk.gif
Свирациус до Побъркациус
Здравей, ти, фен на "Пътеводител на галактическия стопаджия" drinks_drunk.gif
NimeriQ
Здравей и на теб. 42. smile.gif Поздрави.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.