Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За БТВ и Сатанизма.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
_SiegfrieD_
Ето до какво водело прекаленото гледане на телевизия,особено на БТВ.И после се чудят защо сме сатанисти blink.gif Чудовищните разкрития
BTW wijte i twa TUK!
abe saita si zaslujawa otwsekyde!
alpha prime
smile.gif da we saita e kult ... smql sym se 3 4asa dokato pro4eta celiq smile.gif evil2.gif evil2.gif evil2.gif evil2.gif evil2.gif evil2.gif

satanistiii:P
Warrior Of Ice
Цитат
Само изродения и сатанизиран мозък на някой масон-дяволопоклонник може да каже какво точно символизира


Муахаха... Сайтът рулира! laugh.gif
Grishnackh
tongue.gif
Ебаси тъпизма. Чак не успях да го прочета до край.

Цитат
Картина с трима изрода. Този който е на раменете на другия, има силно издължени уши. Отново някаква дяволска сценка.


Цитат
Пентаграма със петолъчна звезда в центъра. Отляво рептилоидна глава. Пентаграма е любима символика на сатано-юдейте, неслучайно използвана както от сатанистите, така и от техните приятели комунисти.
_SiegfrieD_
Имам чувството,че тия самите много яко си противоречат.Как ще са праведни християни след като са "Воини на Тангра" blink.gif tongue.gif
Deicide
basi tupizma prosto ne e istina kolko bolnii mozuci ima na tozi swqt
f*ck you f*ck you f*ck you
anonimna_dx
За сега немога да отделя достатъчно време, но силно ме заинтересува.... blink.gif tongue.gif Довечера повече и цялото.... evil.gif headbang[1].gif
alpha prime
hahhahhaha ... w4era slu6ah edna pesen i imah jelanie da ida w ada tongue.gif mai sa propusnali nai sataninskata heavy metal pesen nqkoga koqto ne trqq da se puska tam na nqkwi sbozani i lainqni uredi .. ice dearth dante' inferno ... pu deea kat 56a pi6at gluposti da si wyr6at raotata kat orata tongue.gif

ocenkaz a saita .... 2/10
SepulTeraHead
Цитат
Sound Garden: "665"  [mp3 файл]
Съобщение: "Boy, you must have an awful lot of free time on your hands"
Превод: "Момче, ти сигурно имаш ужасно много свободно време в ръцете си?"
Коментар: N/A

Този пример дори мен уплаши с откровенния си и явен, неприкрит сатанизъм!
Иначе след като ги изчетох всичките тея глупости единственото което се сещам е...
WELCOME BACK ! ! ! ! !
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Jicata
Абе, ква е тая музика дето ти се пуска сама от сайта ебати като цъкнеш "сатанизъм в музиката" или там каквото беше. Според мен точно тея типове от сайта по-скоро искат да внушават разни неща. Те са лошите huh.gif
SepulTeraHead
Цитат
Пентаграма със петолъчна звезда в центъра. Отляво рептилоидна глава. Пентаграма е любима символика на сатано-юдейте, неслучайно използвана както от сатанистите, така и от техните приятели комунисти.

БУАХАХААХАХАХАААААА!!!!!!!!!
alpha prime
ami towa za slawi trifonow i "kur za levski "... saita ima efekt kato filmite za ernest da potypee6 malko i posle da s apita6 .. kak mojke da sa zanimawam s takiwa typizzmi
blood_freak
тез може ако искат да ми кажат че има и Православини - Сатанисти tongue.gif

тва майтап .. ам може и тва да го каже някои SPARK
Myrtviqt_zvqr
ЛЕЛЕЛЕ МАЛЕЛЕ МАЙЧИЦЕЕЕЕЕ!!! Аз много, ама много отдавна съм сатанистка. Признавам си го! Гледам само bTV, Боби Турбото ме кефи, слушам и Aerosmith, и Queen, и Beatles... А на всичкото отгоре показаните картинки ме кефят....
Не ме изгаряйте на кладата, моля ви! Признавам си, че съм сатанистка и се покланям на принца на мрака "Яхве" (от еврейски името= Господ Бог). Признавам си всичко, само не ме изгаряйте на кладата!
Peter
Maleiii... tiq se olqha... Ama ni6to, takiva sa si te Vonite na Tangra - bolni nacionalist4eta...
_SiegfrieD_
Абе това според мен не е национализъм ами чисто сектантство.
BTW Peter-много ти е голяма картинката на подписа.Набива се на очи.
Peter
Цитат(_SiegfrieD_ @ Dec 14 2003, 12:29 AM)
BTW Peter-много ти е голяма картинката на подписа.Набива се на очи.

Ami to4no tova e celta - da nakaram horata da se zamislqt za sveta, v koito jiveqt.
SepulTeraHead
Половината картинки ми приличат на обложки на албуми. Не ме плашат нещо.

Пешо - подписа ти наистина е огромен.
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 14 2003, 02:29 PM)
Пешо - подписа ти наистина е огромен.

Znam, no ne moga da go smalq, vse pak prosto go izpolzvam ot edin site: http://rancid.data.bg
_SiegfrieD_
Цитат(Peter @ Dec 14 2003, 12:07 PM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Dec 14 2003, 12:29 AM)
BTW Peter-много ти е голяма картинката на подписа.Набива се на очи.

Ami to4no tova e celta - da nakaram horata da se zamislqt za sveta, v koito jiveqt.

Това всеки случай не ме накара нито за минутка да се замисля за света всеки случай.Единственото,което ми дойде на ум беше това колко е голямо и го прочетох набързо само веднъж.Толкова ли съм гадна и безчовечна?
Peter
Цитат(_SiegfrieD_ @ Dec 14 2003, 08:54 PM)
Това всеки случай не ме накара нито за минутка да се замисля за света всеки случай.Единственото,което ми дойде на ум беше това колко е голямо и го прочетох набързо само веднъж.Толкова ли съм гадна и безчовечна?

Moje li da ne ti otgovorq? tongue.gif laugh.gif
stormbringer
М дааааа,определено Beatles,Queen,Eagles,Metallica и други такива сатанински групи много ме плашат,направо настръхвам.Ей сега предавам духа си на сатаната ph34r.gif

Вече ще слушаме само Софи Маринова puke.gif ,щото тя не е сътанинска.А и BTV няма да гледаме щото тия американци ни промиват мозъците:

А и като заговорихме за сатанинство,сигурно и тази снимчица:




много ви плаши,то си е направо сатанинство и може да гов идите след 25тия удар с иконата на Исус Христос по главата ви tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

А ето и един друг интересен материал за BTV:
http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...article&sid=743
alpha prime
Цитат
много ви плаши,то си е направо сатанинство и може да гов идите след 25тия удар с иконата на Исус Христос по главата ви   

А ето и един друг интересен материал за BTV:
http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...article&sid=743


Aaaaaaaaa.... taq statiq rulira ...
RAPTOR
Цитат(brave_new_world @ Dec 16 2003, 11:37 AM)
Цитат
много ви плаши,то си е направо сатанинство и може да гов идите след 25тия удар с иконата на Исус Христос по главата ви    

А ето и един друг интересен материал за BTV:
http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...article&sid=743


Aaaaaaaaa.... taq statiq rulira ...

e-bane.нещо си

това от е-бане ли идва?

В тангра наистина има много приятни историйки:

Цитат
Лице, тяло и неясни символи. Отново дяволски изчадия.

Цитат
Дърво и хора. Не се вижда много добре. Апокалипсистична картина.

Цитат
Митичен звяр. Само изродения и сатанизиран мозък на някой масон-дяволопоклонник може да каже какво точно символизира.


no.gif no.gif no.gif
Peter
Цитат(stormbringer @ Dec 15 2003, 09:22 AM)
А ето и един друг интересен материал за BTV:
http://www.e-bane.net/modules.php?name=New...article&sid=743

Eto kvo mi izliza:
Цитат
Sorry, пич, тоя модул не е активен!
f*ck you
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.