Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новият DEADBIRD!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
InsArtTure
Дойде като гръм от сахарско небе. Към тия хора имах особени пристрастия и с текущото си отроче направо ме вкара 2 метра под земята. Няма такава музика.

Атмосферичен слъдж с ужасно интровертни текстове. Страшно трогващи гласове и рифове, които всичките нашумели пауър, траш, блек и други медийни звезди биха слушали в захлас. Какво повече му трябва на човек?

Понякога се прекланям дълбоко пред това какво е създала американската култура.... толкова дълбока музика...

Има го в керази.
InsArtTure
Ебати интереса обаче. Поспрете Мадона и другите величия и чуйте малко музика. punk.gif
The wise
А защо ти не си завреш "великите" ъндърграунд музики някъде, след като на никой тук не му дреме за тях?
Megadeth
Дай даунлоуд линк smile.gif
Twilightfall
Чух няколко песни от новия им албум в MySpace и честно казано не ми се видяха нищо особено...
Vlad
Като реша да се самоубия ще си го пусна. Ебахти депресантската музика.
pa®tci
^ Виж, такъв коментар би ме заинтригОвал по бандата happy.gif



... обаче това ще стане, след като Венци чуе the EQUINOX ov the GODS fish.gif
InsArtTure
kerrazy-torrents.net. Не мисля, че има нужда от линк. smile.gif

The Wise некъв бот ли е? Или някой тийн от форума, който го е страх да се държи така с истинския си ник?

Vlad, интересно е, че е депресантстка, но за мен е силна и изваждаща колкото и трашът примерно.

Despair
Вече съм влюбена в музиката им. crying.gif
Lanfear
Цитат(The wise @ May 30 2008, 02:47 PM) *
А защо ти не си завреш "великите" ъндърграунд музики някъде, след като на никой тук не му дреме за тях?

И как така реши, че на никой не му дреме?
Албумът ще се поцикли и после ще се изкажа...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.