Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Евро 2008
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Svetyl
Да, има тема за футбол. Но, според мен, такова нещо като Европейско първенство по футбол, трябва да бъде изкарано отделно. В темата за футбол се джафкат както обикновено за някакви глупости.
Европейското заслужава отделна тема. Все пак ще е наистина интересно.
Та, кажете, фаворити, това-онова? Какво очаквате като цяло?
Аз съм за Германия като явен фаворит, въпреки че самите германски футболисти си казват, че ще им е трудно.
Също съм и за Русия заради Гуус Хидинк. Та, чакам мнения.
Моля, админи, оставете темата, после като мине първенството, я изтрийте...
Twilightfall
След като България (вечния ми фаворит ;р) и Англия (другия ми фаворит) няма да участват, съм за Германия. Иначе като цяло, европейското няма да е особено интересно...
Svetyl
Англия ги няма, да. И именно поради тази причина ще е по-интересно. Няма да има надървени коментатори, които само при докосване на топката от английски футболист да овикват света.
crazyfan_metal
Италия са фаворит според мене wink.gif. Също така Холандия могат да сътворят доста изненади smile.gif.
Mort
Аз по правило съм си за Швабите. Но има и други много силни отбори, пък може и отново да има някоя и друга изненада. Рано е да се правят категорични прогнози.
Ludnichar
Фен съм на националния отбор на Англия вече 12-13 години... Чувствам го адски любим и ми беше много шибано, че не се класира! Обаче и не заслужаваше! В мача срещу Хърватия единствения човек, който знаеше къде се намира, беше Джо Коул... Е не става така!
България както добре знаем, не се класира за пореден път и общо взето оставам без любим отбор...

Та вероятно ще подкрепям главно Германия, защото попринцип съм и фен като държава и най-вече като музика, освен това един от любимите ми футболисти, макар и в слаба форма , (Швайнщайгер) играе там! Също така смятам, че най-голям шанс за това Евро имат именно те!
Друг отбор, на който донякъде симпатизирам, но най-вече заради много любим играч е Испания! Играча е Давид Силва от Валенсия и наистина супер много му се кефя! Испанците имат със сигурност най-добрия отбор на хартия от към имена, обаче често е било така и винаги се провалят!
Франция са си фаворит попринцип, обаче още от групата почват срещу 2 от най-силните отбори в турнира, + още един доста корав и никак не се знае дали ще им се усмихне сътбата още там! Играчи и те имат в изобилите (а Насри ми е и любимец) , обаче нещо не ги виждам като Евро Шампиони!
Италия отстана без Канаваро... Неста също го няма! Мисля че приключват още в групата!
Остава Холандия от тая група! Те винаги са ми били симпатични и ще се радвам, ако стигнат по-напред в трурнира... РОМъния не искам да ги коментирам, да отпадат! devil.gif

За това Евро не мисля, че някой ще допусне по-малък отбор да спечели... След 2004, когато 2-та големи турнира се спечелиха от Порто и Гърция не сме виждали никакви изненади... Често и съдийската свирка влизаше в употреба, за да ги предотвратява (особено през 2006, когато барселона ги набутаха направо на върха в Европа)! Вероятно наистина Уефа е претърпяла големи загуби и са взели нещата в свори ръце... Така че по-малките отбори не виждам смисъл да се коментират!

Та остана може би един от фаворитите, на който искрено му желая да не спечели и да отпадне възможно най-рано! Не че не са ми симпатични, обаче при тях играе една смешна персона с мноооого гел в косата, симулираща само като има играч на 10 метра от нея, а когато няма такъв на повече от 20-30 - обичаща да прави всякакви смешни маймунджулъци с топката... rolleyes.gif
Pyjamka
Петлите ще изкукуригат още веднъж!
Vive la France! Vive la France!

scion_of_storm
Открай време си имам слабост към холандците tongue.gif

А пък англичаните със сигурност ще оставят празно място в това Евро, странно ще ми е. А дано видим красиви, изпълнение с голове мачове, не масовка от 0-0 равенства... dry.gif
_TNT_
От доста време не следя изобщо футбол и играта ми е доста скучна като цяло. Даже ми става весело като гледам в темата "Футбол" как се хранят хората, чак пък толкова на сериозно да се взимат... Но все пак като дойде европейско или световно някак си успяваше да ми привлече вниманието. Е, този път наистина ми е безразлично. Преди ме кефеха холандците, иначе. Сигурно пак съм за тях. tongue.gif Истерията по англичаните винаги ми е била непонятна. Далеч не играят най-красивия футбол. Само Шиърър рулираше. icon_headbang[1].gif
Refuse
Въпреки, че Англия и Бъглария ги няма пак ще е напечено и интересно. Като фаворит ми се очертава Холандия. Колко часът започва във неделя мача, някои знае ли?
scion_of_storm
Ееее, човече, Шиърър беше ВЕЛИК! Изключителен играч, просто, във всеки мач се раздаваше до края на силите си!
Svetyl
Англия, та Англия... ми заслужават да ги няма.
LordZombie
Аз съм за Франция !
crazyfan_metal
Да не се приема като нападка, но си мисля, че французите ще се провалят още в групите, особено щом не извикаха Трезеге suicide.gif . Все пак са в много тежка група.
Blashyrkh
Леле на румънците как ще им се ебе мамата.....

Предложиха ми билет за Португалия - Чехия, ама нямам излишни 100 евро....
scion_of_storm
Трезеге винаги ми е бил особен. Никога не ме е кефил като футболист, обаче има някакви егати феноменалните проявления от време на време. Французите като цяло не ги харесвам открай време :Р Само Еманюел Пти и Дидие Дешан бек ин дъ 98' biggrin.gif
Crafter
Нямам никаква идея кои играчи играят за националните си отбори и кои са силни и слаби. Винаги подкрепям немците, тъй че вероятно и сега ще съм за тях.

Кога е първия мач, че да проуча поне малко дотогава?
Mort
В събота.
Braindead
В събота са: Швейцария - Чехия и Португалия - Турция
scion_of_storm
Смятам, че швейцарците и чехите ще спретнат нещо интересно. Някакво такова усещане, дано се окажа прав. smile.gif
А в мен напира садистичното желание Кристиано Роналдо да отнесе някоя хубава аркада да му видя лицето >:О >:О mat.gif
t0xIc
Аз съм за Испания или Холандия. Ако не те - Чехия , Хърватска или в краен случай Германия.
sgoh
Цитат(crazyfan_metal @ Jun 6 2008, 03:56 PM) *
мисля, че французите ще се провалят още в групите, особено щом не извикаха Трезеге suicide.gif . Все пак са в много тежка група.

На мен Вилтор ще ми липсва повече в състава на Франция. Иначе от Трезеге не виждам чак такава нужда, при положение че в отбора са Анелка, Бензема и най-вече Анри.
crazyfan_metal
Бензема играе, но Анелка поостаря вече и не е в добрата си форма от преди, същото може да се каже и за Анри smile.gif. Ако не се контузи де. Пък Трезеге е на 2-ро място в Италия по голове smile.gif.
sgoh
Анри направи слаб сезон в Барса, обаче в националния ми се струва, че ще се почувства на мястото си и ще направи силен шампионат. Общо взето имам големи очаквания от него, дано да се оправдаят. smile.gif
Crafter
Цитат(Mort @ Jun 6 2008, 06:29 PM) *
В събота.

И явно ще е от 7 часа, тъй че май няма да го гледаме. Но смятам, че е добра идея да се организираме за някои от другите мачове.
Погледнах набързо отборите и не видях много интересни неща. Немският изобщо не ми се струва силен, а защитата им се състои в частност от трима от най-доказалите се като некадърни защитници в немското първенство.
Duh5
Някой намерил ли е къде да го гледаме онлайн? Аз само 2 виетнамски канала намерих, ама връзката е ужас..
lodborg
zdf.de

Ти даже и немски знаеш. biggrin.gif
Lanfear
Хайдеее едните ми любимци записаха победа drinks_drunk.gif /Чехия/, сега дано Португалия овършее Турция icon_headbang[1].gif
Третият отбор, за който ще стискам палци е Италия.
Нямам прогнози за фаворит - ще се надявам моите любимци да стигнат възможно най-напред.
Slash


icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
prayer4eto
^ laugh.gif

"Каква поредна футболна драма, уважаеми зрители !"
bowdown.gif
scion_of_storm
ХАХАХАХХАХАХААХАХ, да

laugh.gif

Ама като ня'ям кабелна и не мога да ги гледам. sad.gif
Mwintersun
аа колко шанса имаха швейцарци да изравняят laugh.gif
Lanfear
^ Аз изобщо няма да зачеквам темата за това КОЛКО пропуски имаха Португалците с/у Турция.. whistle.gif

А толкова малко, включващи се в темата?? Къде спите деца, Европа е ФУТБОЛ този месец drinks_drunk.gif
smile.gif Довечера ще подкрепям Полша и Австрия
Refuse
И аз съм за Полша и Австрия днес! По въпроса за снощните мач, не очаквах Чехия да бие, нито пък от Португалия, но както коментатора каза "Във футбола няма логика".
Lanfear
Ама ти кой мач си гледал? smile.gif Снощи играха Чехия срещу Швейцария и Португалия срещу Турция ...
Днес Хърватска ще се пробва на Австрия, а пък дружина полска на Германия...

LordZombie
Да се опитам да дам прогнози

Хърватия - Австрия X
Полша - Германия 2 (колкото и да не ми се иска)
_Moonshield_
Хърватия - Австрия 1
Полша - Германия 2
Lanfear
Аз ще дам различни от вашите прогнози, осланящи се на моите предпочитания smile.gif
Хърватия - Австрия 2
Хърватска не трая отдавна.

Полша - Германия 1
Германия също не обичам.
_Moonshield_
http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=217040060
Групата на Славен Билич от Хърватска biggrin.gif
LordZombie
хах бе не са за изхвърляне
Blashyrkh
деба за hrvate съм, но кво само лежат по терена като ги напънат малко - все едно наш футбол.....
Vlad
Австрииците заслужаваха равен
Lanfear
^ Напълно съм съгласна. По едно време мачът доста затъпя но последните 20-25 мин, които гледах определено доста ми харесаха и ме е яд, че Австрия не успя да се докопа до равенство след толкова усилия...
Дано Полша омете Германия whistle.gif
Blashyrkh
аз съм за германците. Всичко свързано с Полша уважавам повече, но не и футбола smile.gif

(гледам го с полски коментар между другото..)
lodborg
То в момента Полша играе срещу Полша, общо взето. biggrin.gif В немския отбор немците се броят на пръстите на едната ми ръка. Да не говорим, че голмайсторът Подолски е роден в Полша. biggrin.gif
Ludnichar
Както и асистента Клозе... whistle.gif
t0xIc
Както и Боровски ...
LordZombie
Е,по - добрата Полша победи dry.gif
Eddie_The_Beast
Заспах на 56-тата минута ... brickwall.gif
sgoh
Цитат(t0xIc @ Jun 9 2008, 12:28 AM) *
Както и Боровски ...

Боровски си е роден в Германия. Пьотр Троховски е поляк. wink.gif
Иначе, след Асамоа, нищо в немския отбор не може да ме учуди. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.