Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Мис Форум
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Twilightfall
Идеята за жури е тъпа (който ми я подвхърли да знае :Д).

С гласуване сякаш ще е по-добре, щото всеки ще може да си изкаже мнението.

В анкатата сложих всички по-редовни (и не чак толкова редовни, но пък достойни за анкетата) потребителки, със снимка в профила (кажете, ако съм пропуснал някоя).

ЕДИТ: Анкетата ми изчезна. :О :О :О

Бати тъпото...

Ето кои бяха иначе в нея:
MadHatter, Aglarana, ViolentBeauty, Pyjamka, Wrath_Child, Braindead, sharon, Arq, Ataegina, SharondenAdel, In Death's Embrace, Eddie_The_Beast, Lanfear, usmif, луда`калинка, Mwintersun, Morticia Dickinson, Mer De Noms, LordOfLight.
Ulair
^ Значи трябва да се оправи тая анкета! Пък аз подхвърлих на бъзик идеята за журито бе! dry.gif
Twilightfall
АХХАХАХА, цялата идея за журито беше бъзик! :Д
Както и тъпите правила, които измислих.

А иначе не знам как да я оправя тая анкета, по-добре всеки да си избере от списъка и да пише, пък накрая ще видим коя е с най-много. ;]
InsArtTure
Цялото нещо ще свърши страшно бързо, ако е само изброяване на гласове. Нека да има представление от страна на кандидатките. Повече снимки в различни аспекти - сама в естетична поза, с приятели, сред природата, по улиците.

Чак след като всяка демонстрира, тогава трявба да се гласува. Трявба да се определи и наградата. която ще бъде финансирана от всички участвали в гласуването. (някакъв аналог на лайнянаите смс-и по шоутата демек)
Ulair
^ Аз съм за!!! whistle.gif
Twilightfall
^^ Да, така е по-добре.

Кажете, харесва ли ви списъка, и желаете ли да се добави някоя девойка към него.
Eddie_The_Beast
Ulair, почвай със снимките laugh.gif
Ulair
^ laugh.gif Чакай де, първо Мис форум да изберем, пък после ще мислим и за останалото..
Ludnichar
Що така е изпуснато Helloweencheto?
Eddie_The_Beast
^^ Добре ама искам да качиш оная с картите wub.gif biggrin.gif
После тряа има и Мисър Форум excl.gif whistle.gif
Аз пък нещо никъф списък не виждам... аз ли съм недоскиф dry.gif
Twilightfall
Първият пост в темата, най-отдолу.

Едит: Анкетата е оправена. ;]
prayer4eto
И ся к'во? Само за един ли тря'а да гласувам dry.gif

Не може ли за половината? happy.gif whistle.gif
zelatorr
Кандидатките трябва да имат по-задълбочена музикална култура. Да слушат повече от десет групи. Да могат да правят Stage Diving, да готвят и подобни обичайни неща. Ако не покриват тези критерии ЧИБА!

ПС: Идеята за "МИС Форум" е мега куха!
stage
Снимки по бански bowdown.gif
Кире_Гръчата
Как мога да се запиша за участие?
RazorJack
земете съберете снимките в тая тема къде ще им търсим профилите сега...
Twilightfall
Е, аре някой да ги събере, че ме мързи. (:
onnellinen
А закво да ги събира някой друг, нека си ги постнат сами smile.gif
scion_of_storm
Хахаахаххахаха, РЕАЛИЗАЦИЯ!

Та...нещо SoulThief я не виждам, що така бре, момци (;?

Иначе трябва да уточним изискванията към кандидатките, ще има ли в крайна сметка отделни кръгове и т.н.? :Р
Twilightfall
ЩО МИ ДАВА, ЧЕ СЪМ ГЛАСУВАЛ, КАТО НЕ СЪМ!? :О
Pyjamka
Да давам ли голите снимки или още не е започнал този кръг от конкурса? happy.gif
Twilightfall
Бе ти ги дай, па кат започне ше ти кажем. :О
Refuse
И все пак няма да е лошо някой да ги качи снимки...
Arq
ауууу и аз съм в кандидатките...аре довечера ще постна снимка...laugh.gif
Pyjamka
Ха! Аз гласувах за себе си! (емотиконка на нарцис) rolleyes.gif По-късно може и снимки. wink.gif
Ludnichar
От избориените гласувах за Mer De Noms, щото и без това си е мой човек, пък и днес има РД!
SharondenAdel
Аууу не вярвах че ще се видя тук ;D Айде и аз по някое време ще постна снимки по бански biggrin.gif
scion_of_storm
SoulThief.

Макар че и Aglarana, In Death's Embrace, MadHatter и LordofLight също са ми фаворитки ^^

Аднете Chimera също, тя спада към горната графа. ;р

И + 1 за Щурма!!!! happy.gif
Danny47
Аз чакам да сложите Щурма, за да гласувам! whistle.gif
Slash
Това е малоумно. Не само че Stormrider си няма и на идея какви юзъри пропуска, а и всеки си има специфични разбирания за хубост. Така че за да няма сърдити нека да е големина на цици.
noel_f
Радвам се, че ме няма. Винаги съм стояла настрани от подобни конкурси, пък било то и форумни. laugh.gif Бягам от тях като дявол от тамян ... tooth.gif
Между другото идеята за подобен конкурс е супер глупава. Ами момичетата, които не са събрали нито глас? Знаете ли какъв удар по самочувствието им е това? Все едно ние жените да направим класация Мистър Форум, но не за това кой е най-красив, а затова кой е най-богат или преуспял. Как ще се почувствате тогава?
Винаги съм мразила подобни мероприятия, защото мисля, че красотата на една жена не би трябвало да бъде подлагана на съмнение. Защото ако вие градите самочувствието си на това колко сте богати, ние го градим на това колко сме красиви.
MadHatter
Това направо би съсипало представите ми за живота, вселената и всичко останало...

/me медитира, опитвайки се да прогони ужаса: "Омммм....42....42...."
Twilightfall
^^ Глупости...

ако некоя се засегне баш от такава простотия, не знам ква трябва да е...
Aggressive Perfector
Ебати чекиджийският форум... openwidehug.gif
LordZombie
Що па требе да избираме само една dry.gif
noel_f
Цитат
ако некоя се засегне баш от такава простотия, не знам ква трябва да е...

Не е така. Простотия, простотия, но тези, които нямат гласове, да не мислиш, че не са се засегнали макар и малко. То в шегата понякога има най-много истина.
Все едно аз да направя анкета "Най-успял съфорумец" и половината да ви пропусна... И какво, другите, които не спечелят да не би да са нещо по-малко от спечелилия?
scion_of_storm
Цитат(noel_f @ Jun 9 2008, 03:43 PM) *
Радвам се, че ме няма. Винаги съм стояла настрани от подобни конкурси, пък било то и форумни. laugh.gif Бягам от тях като дявол от тамян ... tooth.gif
Между другото идеята за подобен конкурс е супер глупава. Ами момичетата, които не са събрали нито глас? Знаете ли какъв удар по самочувствието им е това? Все едно ние жените да направим класация Мистър Форум, но не за това кой е най-красив, а затова кой е най-богат или преуспял. Как ще се почувствате тогава?
Винаги съм мразила подобни мероприятия, защото мисля, че красотата на една жена не би трябвало да бъде подлагана на съмнение. Защото ако вие градите самочувствието си на това колко сте богати, ние го градим на това колко сме красиви.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif.


Цитат
Все едно ние жените да направим класация Мистър Форум, но не за това кой е най-красив, а затова кой е най-богат или преуспял. Как ще се почувствате тогава?

Пешо долу ще го бОли, грубо казано. Доста неадекватно сравнение, според мен. :Р

Стига бе, то по тая логика никъде никога да няма конкурси, за да няма разсърдили се в следствие от гласуването при тях. В листата са все красиви момичета, въопросът е на кой коя му допада повече - и като мнения тук, и като снимки, и всичко. Това, че дадена потребителка има повече гласове от друга не означава, че другите са грозни, ебати, хах.
noel_f
E, защо се смееш, така си е, супер обидно е. smile.gif

Уместно е, Scion_of Storm, защото самочувствието при жените се определя от това как изглеждат. Докато при вас - от това какво сте постигнали.

Една жена трябва да има самочувствието, че е най-красива, знаеш ли колко е обидно да кажеш на една жена, че някоя е по-красива от нея? Тя може изобщо да не е привлекателна, но на това не бива да се дава гласност. Защото красотата за една жена е най-важното.
Battle Magic
^^ Сашо, поне за себе си е права-виж как се обиди и засегна от самата идея, че я няма в анкетата rolleyes.gif
Twilightfall
Е, ако е така нека Уориър ъв Айс я добави. ;]
RazorJack
винаги има победители и победени и естественият подбор действа без да му пука за чувствата на някого, живота е жесток whistle.gif

дайте снимки по бански де кво чакате
победителката може да спечели бира гхъхъ ...
noel_f
Не съм се засегнала, просто винаги съм била против такива неща. Това е пълен фалш ...
Aggressive Perfector
ИС-КАМЕ-ПОР-НО! ИС-КАМЕ-ПОР-НО! wub.gif laugh.gif

Един глас за Braindead.
SoulThief
Хехе, чудех се кога ще се появи такава тема и в този форум happy.gif
Та, сега и снимки ще искате, нали tongue.gif

http://mail33.abv.bg/app/servlet/getwfsfil...mp;eid=33390086
http://mail33.abv.bg/app/servlet/getwfsfil...mp;eid=33390102
http://mail33.abv.bg/app/servlet/getwfsfil...mp;eid=31156229
тука със съфорумци wub.gif
http://mail33.abv.bg/app/servlet/getwfsfil...mp;eid=33390110

Стигат? (и да не стигат няма повече tongue.gif )
RazorJack
абе няма как да ти видим снимките директно от пощата бе моме smile.gif

ще трябва да ги качиш някъде на друго място ...
noel_f
Иве, (Eddie _the_ Beast) хайде пущам един глас за теб. smile.gif Съвсем обективно мисля, че най-много заслужаваш ...
winterstorms
Има доста хубави момичета във форума, нищо лошо не виждам в темата. Един глас от мен за sharon. blush.gif
abductor
Няма да гласувам преди да видя голи снимки! Големите цици се точкуват двойно.
Svetyl
За една не е достатъчно.
prayer4eto
Цитат(noel_f @ Jun 9 2008, 03:43 PM) *
Защото ако вие градите самочувствието си на това колко сте богати, ние го градим на това колко сме красиви.

?????????????

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.