Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Depeche Mode
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
LordZombie
Доколкото видях няма тема за групата.Мисля,че имат няколко хубави песнички.Драснете някой и друг ред за тях
gadabout
Флууда с теми за групи достига сюблимата си точка с такава за Depeche Mode... suicide.gif
*без думи*
abductor
Лошо няма, само че тая тема е за другия подфорум.
Vlad
Бате сопри се малко бе
Battle Magic
Усещам Nirvana част втора!!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Twilightfall
Винаги са ми били безразлични, честно казано.
Няма тяхна песен, за коята мога да кажа "харесва ми"...
scion_of_storm
Имат много хубави неща, но не съм изцяло запознат с творчеството им smile.gif

Темата е преместена вече, бтв.
Eddie_The_Beast
Объркал си подфорума smile.gif
lodborg
Дишайте спокойно, току що преместих темата в подходящия раздел.

Филипе, тука няма как да стане Nirvana част втора. Depeche все пак са наистина музиканти с талант.
prayer4eto
^ Талантът е много относително понятие, ша знаиш... Аз тея ги не признавам, обаче.
MadHatter
Лелеееее, ще пометнете ако темата не е в Общия laugh.gif
За групата...мога да кажа, че са ми една от първите стъпки в музиката въобще и досега съпровождат голяма част от часовете за релаксация. Вече са се превърнали в класика по мое мнение, а още по-хубавото е, че не ме разочароват с последните си неща. Малко са претенциозни, като че ли, но веднъж харесаш ли ги, спирка няма.
LordZombie
Еми,наистина мисля,че групата е класика в музиката.Песните им са перфектни за релаксация,но някои техни песни ме дразнят.Иначе като цяло харесвам групата.Поздрав за феновете с Depeche Mode - Martyr
Mwintersun
Цитат(MadHatter @ Jun 10 2008, 06:57 PM) *
Лелеееее, ще пометнете ако темата не е в Общия laugh.gif
За групата...мога да кажа, че са ми една от първите стъпки в музиката въобще и досега съпровождат голяма част от часовете за релаксация. Вече са се превърнали в класика по мое мнение, а още по-хубавото е, че не ме разочароват с последните си неща. Малко са претенциозни, като че ли, но веднъж харесаш ли ги, спирка няма.

eйй един здравомислещ човек...верно са класика и вярно са много добри музиканти
текстове по творбите на Йеронимус Бош (много силен художник в рисуване на кошмари ^^ )
успокояваща музика и не подхождайте към нея предубедени whistle.gif
pa®tci
Цитат(Vlad @ Jun 10 2008, 06:47 PM) *
Бате сопри се малко бе

Подписвам. Макар че ДЕПРЕС са Сила. Нещо много взе да идва и вече не е интересно. Ходи прасни една злобарка за успокое; толко ли нема с кой да си говориш за музика (въобще).
stage
Една от малкото не-метъл-групи, които харесвам.
Имат страхотни мелодии и песни. Като цяло, може да не са велики музиканти, но правят музиката от сърце.
Valle
Тъпи са.
ViolentBeauty
Страшно любима група са ми! Най-интирисно е, че ми трябваше време да ги разбера и харесам. Не стана от първия път като ги чух, факт е че не са всеки! И не може да се отрече, че са класика! happy.gif Сигурно тове е и причината, всяка трета група да им прави кавъри!
gadabout
Цитат(Valle @ Jun 11 2008, 12:14 PM) *
Тъпи са.

Много обичам такива градивни коментари. Ама като е за плюене по някой юзър ще се активизраш неимоверно, нали? dry.gif
Pyjamka
Страхотна група! Много ми харесва музиката, която правят, харесвам и по-старите, и по-новите им неща.
Поздрав от мен с: Depeche mode - In your room
RazorJack
Цитат(Valle @ Jun 11 2008, 09:14 AM) *
Тъпи са.

съгласен съм laugh.gif
Lanfear
Не обичам Депрес Моуд. По простата причина, че това е може би единствената група, която е в състояние да ме докара до депресия и истерия едновременно. Да, имат хубави парчета, които дори на мен ми харесват и трябва да съм малоумна за да не оценявам, че са велики. Не е моята музика просто /ама никак даже/.
Slash
Мадамите от Депеш поколението, около трийсетакът-такът, мамата си тракат-тракат... shifty.gif
wqwrrr
Много харесвам групата! И съм съгласен с Нели, че с тях не става веднага - харесах ги чак, когато ги видях на живо, въпреки, че ги бях слушал доста време преди това. Депеш винаги носят едно точно и характерно усещане и когато търся него, си ги пускам - за това толкова ги обичам!
MadHatter
^^ Indeed, my friend rolleyes.gif Макар че не мога да споделя твоя опит напълно laugh.gif
Честно казано на групата не харесвам много първите три-четири албума, най-вече защото ги прослушах с Violator и си създадох определена представа за групата, която не се връзва много с началото. Songs of Faith and Devotion май ми е също фаворит, пак поради сантименти.
Anyone else?
Megadeth
Никога не съм могъл да ги харесам, но кавъра на Лакуна Коил - Енджой дъ сайлънс е велик ;р
Refuse
А бе по принцип не ги слушам, но когато ми тръгне някоя тяхне песен в Уинампа не я сменям Depeche Mode - Precious поздрав whistle.gif
Night
Поздравявам всички с тази песен, която установих че ми е любимата на Depeche.
I'll be fine
I'll be waiting patiently
Till you see the signs
And come running to my open arms
When will you realize
Do we have to wait 'till our worlds collide
Open up your eyes
You can't turn back the tide


happy.gif happy.gif happy.gif
Ataegina
и aз ги харесвам.

поздрав с: http://youtube.com/watch?v=RGB1t4MyX-s клипа е... wub.gif biggrin.gif
на тази песен In Flames правят кавър, но не мога да го намеря из тубите - явно са го махнали.
Pyjamka
Цитат(Lanfear @ Jun 11 2008, 03:36 PM) *
... По простата причина, че това е може би единствената група, която е в състояние да ме докара до депресия и истерия едновременно. ...

Сега прочетох това мнение. Мисля, че твоята причина да не ги харесваш е моята причина да ги обожавам. wub.gif
RazorJack
Цитат(Ataegina @ Jun 15 2008, 10:32 AM) *
поздрав с: http://youtube.com/watch?v=RGB1t4MyX-s клипа е... wub.gif biggrin.gif


wow
тая песен има удивителната способност да ми пили по нервите
не както бг-рапа просто да ме дразни, ами едно такова нежно бавно и методично пилене на нерви докато не напсуваш изпълнителя до девето коляно и не го спреш laugh.gif
Twilightfall
^ Много точно казано. :Д

Както и тази: http://uk.youtube.com/watch?v=Ea_fIRtRTDw
LoLi7a
Мии доста ме кефят общо взето.Имат много готини песни,въпреки че не са метъл.Слушам си ги с кеф,когато искам нещо да си отпочина,щото никак не са натоварващи wink.gif
Sadistic
puke.gif
Personal Jesus се ядва
zelatorr
Никога не съм ги харесвал. Прекалено лигави и скучни са.
Wintersunset
Обожавам ги. Обожавам всичко тяхно.
Никой, дори Соната не могат да направят кавър, който, дори и да е прекрасен, да надмине оригинала. Просто те имат това специално звучене, което те грабва..
Супер емоционални, леки, красиви.. а най-любимите ми албуми евър са Ultra и Violator. (=
И за протокола, Personal Jesus не е на депеш, а е кавър на Johnny Cash.

..All your stupid ideals
You've got your head in the clouds
You should see how it feels
With your feet on the ground..


п.с. : и не ми е ясно, защо давате клипове от преди милион години, за да изкарате колко са смешни депеш.. за бога, в Everything Counts са по на 20-22 години!
http://www.youtube.com/watch?v=40yeIIMbqDY ?
MadHatter
^Aн тъй! Ultra и Violator = wub.gif Аз не им харесвам началния диско период, включае и въпросния кавър. Според мен тая цялостната дарк вълна, дето влиза с въпросните албуми им отива много повече.
love_hunter
^^ Но пък песничката е страшна. smile.gif
Харесвам ги..много. rolleyes.gif
Майчето ме зариби в началото на 2006-та и още си ги слушам с кеф. ;D
Както и още ме е яд, че не им бях на концерта..
http://ca.youtube.com/watch?v=UGs6rkKf-lk поздрав! : ))
А от по-новите: http://ca.youtube.com/watch?v=VxTmglyhjAs&...feature=related wub.gif
LordZombie
http://www.youtube.com/watch?v=s1ls7Sar8CI - изклютилна приятна и отпускаща песен от последния албум...
Иначе dark wave периода наистина е по - як.Поздрав за всички със Martyr
sgoh
То по принцип Дарк Уейв не се ли водят старите им албуми? huh.gif
Питам щото не съм спец, пък и не съм много навътре из дискографията им. Просто с такова впечатление бях останал.


Иначе по едно време доста си въртях Music for the Masses. Последния също не им е лош. guitar.gif
Wintersunset
^^ Нямат такова нещо като даркуейв период. Депеш са синтпоп/ню уейв. А в първият им период т 81 до 84 го водят електропоп, пост пънк и алтърнатив денс. smile.gif
LordZombie
Dark wave имам предвид, че се носеха по "по различен" начин да го наречем.
Sile
Велики! Велики са! Но новият им албум не струва колкото старите, заради тъпата мода мн хора си развалят музиката....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.