Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За или Против гей парадите в София/България?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
zelatorr
Това че сме в Европа не означавач че и тук трябва да има такива паради. Аз съм категорично против. Нека гейовете и лесбийките да ги има. Да не се показват по такъв начин, и да не ангажират обществото със себе си!!!!
gadabout
Защо да не го правят?
scion_of_storm
Оф, същата тема я бистрихме в тийна.. laugh.gif

Парадът е ламерска работа, но някакви силни мъжаги да ми разправят как ще отидат да покажат на гейовете какво е мъж, като ги претрепат и им строшат главите, е двойно по-ламерска работа.

Че ангажират прекалено е факт, едва ли на повече хора ще им е приятно. Що не си направим пък ние един парад на хетеросексуалните, в такъв случай, а :Р?
zelatorr
Нека да се затвори едната тема. Беше грешка. unsure.gif
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Jun 22 2008, 10:36 PM) *
... Що не си направим пък ние един парад на хетеросексуалните, в такъв случай, а :Р?

И в центъра му ша ва снимаме как се цАлувате с ЩурмЪт е така, да им е гадно icon_headbang[1].gif
LordZombie
Хубаво ли ще ти е да гледаш полуголи мъже да се целуват преди всички ?
scion_of_storm
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
pa®tci
А ако са полу-облечени? unsure.gif
In Death's Embrace
Като цяло не обичам парадирането със сексуалността на даден индивид или група индивиди, така че може би ми идват в повече подобни изяви.Каква им е каузата? За какво се борят, че излизат по улиците на града? Или само така, да симулират действие...
cunt
Ще си имаме военен парад последван от гей парад. На каква мисъл навежда това?
Неподправената реакция при научаването на тази новина е, че не ми пука. Нека бъдат щастливи във възможността си да се излагат на показ.
zelatorr
Працалесте престани с глупавите си и детински постове. Говори смислено по темата. За или против.
conguestadors
Ами приемам ги нормално. Обаче това парадиране ме дразни, явно не приемат равнодушието на хората към тях и затова се опитват да се изтъкнат по някакъв начин.
Абе хубаво е да има педали за да има повече жени за нас, ама е кофти, че има много лезбийки.
Chimera
Цитат(conguestadors @ Jun 22 2008, 10:54 PM) *
явно не приемат равнодушието на хората към тях и затова се опитват да се изтъкнат по някакъв начин.

Там е работата, че 90% от teh str8 не са равнодушни, и може би затова :р
Инак на мен ми е все тая. Всеки има право на публични изяви, били те паради, стачки, ала-бала. И пак всеки решава за себе си, на другите просто не им влиза в работата smile.gif
lodborg
Нямам нищо против гейовете, за съжаление повечето от тях се държат като педерасти. laugh.gif

A някой ще ми обясни ли за чий чеп (в пряк и преносен смисъл) правят парада? Какво и защо парадират? Колкото да се покажат, че ги има? Смешници.
Mwintersun
за мен това са излишни демострации
не ме вълнуват много, но чак ПАРАДИ..прекалено ангажиращо е както се спомена по-горе
Megadeth
Не ми пречат, не ме кефят - затова няма и да ги гледам.
Mago De Oz
Абе да мрат, шибаните педали! Не ме интересуват, ама много ме дразнят като почнат да парадират с това, че си пръскат взаимно гъзовете, затова да мрат! Това е все едно, всеки нормален да почне да вдига краката на жена си където и когато поиска, за да покажем че сме хетеросексуални... помиярска работа или по-точно, педалска работа!
Pyjamka
Не може в една държава, в която официалната религия е християнство, да се позволяват подобни УНИЗИТЕЛНИ за мнозинството хора ГЕЙ ДЕФИЛЕТА!!! Да си се бутат по дупетата в къщите си, на тъмно. Как изобщо могат да се понасят самите те такива!?!? censored2.gif
t0xIc
OMG чак сега разбирам icon_headbang[1].gif

Ще се ходи да се гледа сеир. Ако убедя някое момиче, че и аз съм гей и искам само да си говоря, докато и наливам водка в устата ще е есктра whistle.gif
Megadeth
Цитат(Pyjamka @ Jun 22 2008, 11:09 PM) *
Не може в една държава, в която официалната религия е християнство, да се позволяват подобни УНИЗИТЕЛНИ за мнозинството хора ГЕЙ ДЕФИЛЕТА!!! Да си се бутат по дупетата в къщите си, на тъмно. Как изобщо могат да се понасят самите те такива!?!? censored2.gif

ХаХАХХААХАХахахАХаха ти си луда... сериозно!
Когато започнат всички вярващи да не лъжат, крадат, мамят и всичките милиарди грехове, нека тогава говори за морал тук и по този въпрос. Ахахаха...
Цветомир
Сексуалната ориентация е въпрос на вкус и на личен избор и не разбирам какъв е смисълът от подобни паради.
Blashyrkh
Цитат(Pyjamka @ Jun 22 2008, 10:09 PM) *
Не може в една държава, в която официалната религия е християнство, да се позволяват подобни УНИЗИТЕЛНИ за мнозинството хора ГЕЙ ДЕФИЛЕТА!!! Да си се бутат по дупетата в къщите си, на тъмно. Как изобщо могат да се понасят самите те такива!?!? censored2.gif

Много зле е тва мнение...
Pyjamka
Много зле са всички гнусни педалчета, които не се срамуват да се покажат като такива!
Защо трябва да има толерантност към някакво извращение?! Не е нормално, след като природата е създала мъжа и жената да бъдат заедно, те да се правят на много интересни, претенциозни и т.н. и да пренебрегват може би най-истинското чувство - привличането между половете.
А това, да се афишира по някакъв начин, че си педал, е върхът на простащината!

Аз ви казвам, човешкият род ще се заличи и не от войни и потопи, а от лиготии, от нераждане на деца, защото жените ще си лягат с жени, а мъжете - с мъже!
crazyfan_metal
За. Живеем в свободна държава и не виждам нищо лошо в това. Явно им е кофти нещо и искат да се покажат biggrin.gif. А дали ще има скоро парад на лесбийките? whistle.gif
Aggressive Perfector
^^Милиони (ако не и милиарди) хора по измират от глад по цял свят, ти ми говориш за раждане на ПОВЕЧЕ ДЕЦА! censored2.gif
lodborg
Цитат(Pyjamka @ Jun 22 2008, 10:54 PM) *
Аз ви казвам, човешкият род ще се заличи и не от войни и потопи, а от лиготии, от нераждане на деца

Всъщност Земята в момента е пренаселена, така че раждаемостта съвсем не ми изглежда застрашена.
Pyjamka
^^О, сега това ли ще ми изкарваш на яве!? Не мога да спася света! Но мога да гледам себе си, да раждам свои деца и да ги отглеждам, както мога! И ако детето ми обърне резбата, ще го изритам също тъй!

^Истината е, че ако всички добиви и ресурси се разпределят равномерно, за хората ще има достатъчно храна и няма да има гладуващи, пренаселването няма да е проблем. Но това е невъзможно да стане, защото се намират всякакви гейчета, които вместо да се занимават със сериозни проблеми, какъвто е гладът, протестират, демонстрират и т.н. Джемини ли, какви са там, ако вместо да си организирай парадчета, на които да си показват дупетата, направят една хуманитарна организация, биха били 100 пъти по-полезни!
Aggressive Perfector
Всъщност ще направиш най-голяма услуга ако имаш само едно дете или въобще нямаш. А тва последното - не го вярвам. Има хора, чиито синове са крадци, а в някои случаи - и убийци, и все пак си ги обичат. wink.gif

Истината е, че в момента ресурсите НАМАЛЯВАТ и след 20-30 години няма да достигат.
Ludnichar
Еми искали внимание казвате... И с такива теми го получават...
pa®tci
^ Следователно, авторът на темата е гей, организатор на гей-паради icon_headbang[1].gif
Braindead
Как така винаги взимаме само простотиите от ЕвропаТА...?!?
lodborg
@ Pyjamka: Ама аз не говоря за глад. Пренаселеността на Земята представлява липса на място, а не липса на храна или ресурси.

Като отворихме дума за раждането на деца, според мен точно тук идва един от проблемите на модерното общество - много деца, но възпитани отвратително. Съвременният човек се проваля като родител, а не като създател на поколение. Повечето деца израстват в проблемна среда, която не може да им осигури необходимото, за да се развият като нормални хора. Точно затова израстват с проблеми, комплекси, отклонения. Всеки може да подуе корема на гаджето си; да създаде с нея семейство и да отгледа потомство е предизвикателство, в което много хора се провалят. Да не говорим, че гейове съществуват още от римско време, но педерастите, които ни дразнят, са продукт на последните няколко десетилетия и следствие точно на грешното възпитание и на отвратителната среда в семейството. Не ме дразни изборът на партньор, дразнят ме парадирането с гейството, противното им държане и още много неща.

И за да се върна на темата. Едно нещо, което съм тотално против - в някои страни (за щастие все още единици), хомосексуалните двойки имат право да осиновяват и отглеждат деца. Ето това вече е върхът на гнусотията.
Blashyrkh
Цитат(Pyjamka @ Jun 22 2008, 10:54 PM) *
Аз ви казвам, човешкият род ще се заличи и не от войни и потопи, а от лиготии, от нераждане на деца, защото жените ще си лягат с жени, а мъжете - с мъже!

Подкрепи си мнението с някаква статистика или нещо от тоя род, защото факта че ТИ ни казваш не прави това мнение по-малко смешно smile.gif


Цитат(lodborg @ Jun 22 2008, 11:45 PM) *
И за да се върна на темата. Едно нещо, което съм тотално против - в някои страни (за щастие все още единици), хомосексуалните двойки имат право да осиновяват и отглеждат деца. Ето това вече е върхът на гнусотията.

Абсолютно!!! Тук вече не виждам как може да има 2 мнения. Къде ще му социалния контекст на това дете дето ще го отглеждат 2 майки или 2 бащи?
Slash
Lodborg, аз не мисля че Pyjamka имаше предвид челяд от 8-9 чавета. Може би тя не се изрази правилно, обръщам се и към Pyjamka, според мен трябва да оставим света на плещите на Боно, а ние да видим какво става в България - истината е че българското население е освен изпростяващо и застаряващо.

Пак пиша, една тема за "утробата като оръжие", тоест противоположността на нашите проблеми, няма да е никак зле, но щом ви се пише за хомосексуализъм... аз съм плътно зад вашите тези. biggrin.gif
lodborg
Аз също не говорих за многодетни семейства. Просто отбелязах, че някои хора не стават за родители и на едно дете, камо ли две. Това в глобален мащаб, защото все пак ставаше въпрос за света. Иначе в България се ражда предимно от мургавелки, което по абсолютно никакъв начин не помага на родината. За това, че у нас не се ражда, допринесоха предостатъчно годините на прехода, които се постараха да вгорчат допълнително и без това трудния живот на родителя. В България не се ражда не защото хората нямат желание и не се чу... и не правят любов, де, а защото за средностатистическия полов труженик изхранването на още едно гърло би било проблем. В това отношение политиката на държавата ни е за бой.
Ludnichar
То в кое ли отношение не е за бой, че и за бесенен направо... dry.gif
Alti
Всеки има правото да бъде какъвто си иска. Не може да им го отнемем. Признавам, че ако трябва да гласувам с ''+'' или ''-'' за този парад, ще гласувам с ''-''. Някак си не изгарям от желание да се разхождам и по улиците да виждам хомосексуалисти, които парадират с това какви са.
pa®tci
Лошото е, че както е тръгнало, май верно в скоро време и ние, хетеросексуалните ще трябва да с иправим паради, за да парадираме с което dry.gif
cunt
Демонстрации се правят с цел да се постигне нещо. В случая това може да е постигане намаляването на смешните твърде крайни реакции напълно отричащи хомосексуалността, която, пресвета дево, е част от този свят от толкова много време.
Тези паради ще да се обезсмислят, когато спрат да възмущават някого, освен възрастните хора, възмущаващи се от всичко и случването им ще замре.
gadabout
Всички пропускате нещо твърде важно - плюете ги, че се показват, но не се замисляте защо го правят.
Факт е, че една голяма част от тези гейове искат просто да си покажат готините пера, дето са си забучили в гъза.
По-важният факт обаче е, че още повече гейове наистина искат да кажат нещо и заради това е цялата парадност и показност. Кажете ми - дали щяха да го правят, ако 90% от хората, като видят "гей", биха се позамислили, преди да го оплюят/пребият/убият?

В крайна сметка те наистина никому не пречат. Поне това. Ако наистина не ви пречат, какъв ви проблема да излязат и на улицата? На тях също едва ли би им било приятно да видят огромна тълпа метъли, мразещи всичко и всички и най-вече гейове, но концерти по стадиони, зали и клубове има постоянно, нали? Само че те не са утвърдили общността си, както метълите, защото тяхната дразни в пъти повече. И метълите, и гейовете са различни от масата, нали? Факт е, че и до ден днешен за много хора метъл=наркоман/отрепка. Но пак не дразнят толкова, колкото гейове.
Замислете се малко, преди да се хвърлят в хейтърстване, нищо, че за повечето тук това е придобит рефлекс.
А за тези, дето ще ме обвинят в парадиране с опънмайнднесс, предварително казвам да го духат.
Twilightfall
Цитат(Mago De Oz @ Jun 22 2008, 11:08 PM) *
Абе да мрат, шибаните педали! Не ме интересуват, ама много ме дразнят като почнат да парадират с това, че си пръскат взаимно гъзовете, затова да мрат! Това е все едно, всеки нормален да почне да вдига краката на жена си където и когато поиска, за да покажем че сме хетеросексуални... помиярска работа или по-точно, педалска работа!

Ето това е мнение!

Няма "за" и "против", има само СМЪРТ!
cunt
^


both
lodborg
Цитат(gadabout @ Jun 23 2008, 08:06 AM) *
Кажете ми - дали щяха да го правят, ако 90% от хората, като видят "гей", биха се позамислили, преди да го оплюят/пребият/убият?

Кажи ми дали щяхме да плюем, ако в 90% от случаите, когато видим "гей", не бихме познали, че е такъв. Нямам нищо против самите гейове, изобщо не ми пука как се забавляват в свободното си време. Дразня се обаче, когато тръгнат да парадират с това, когато ми набиват в очите сексуалните си прищявки, когато тръгнат да говорят на муцка, да чупят китка или да се предвземат в изкуствена нежност. Тези прояви ме дразнят, а не изборът им на партньор.
Svetyl
Против. Но нас никой не ни пита. Понеже в парламента е пълно с меки китки и парада си е разрешен. И съм изключително съгласен с Пижамка и Бат Милен. Не е нормално да си гей, това не е физиологично, физическо или каквото и да е там състояние, това си е психическо отклонение. Човекът който си го носи не бива да парадира с това.
gadabout
^^ Често дори тези прояви - кършене на китка, обличане по женски (както парадите) - са начин сами да се утвърждават, точно както те биха ти се издразнили на веригите или корпспейнт-а (примерно, не казвам, че ги носиш) или на вечно мрачната ти физиономия, или на вечната бира в ръка (говорим за стереотипи, все пак, нали?!!!).

Погледни го дори и така - въпреки написаното на горните редове от мен, не е ли факт, че колкото и обществото да се дразни в повечето случаи на метълите, ние не се притесняваме да излезем навън както ни кефи - не ни дреме. Хората отдавна са свикнали с нас и толкоз. С един гей, на който му е трудно се прикрие (защото ако не го направи, ще му кажат, че парадира), излизането на улицата значи един истински ужас.

Странно ли е тогава, че на един парад те се чувстват повече и по-силни заедно, като по този начин, за разлика от това да ходят сами по улицата, имат смелостта да кажат "Тук сме и не ни дреме какво мислите!"?! При други обстоятелства не биха се осмелили и би било тъпо да ги обвиняваме. Точно нашата омраза ги изкривява в пъти повече!
Blashyrkh
Така е. Нямаше да има гей паради, ако нямаше хора които ги мразят и ги гледат като хора болни от чума. Парадоксално е, но всички тия хейтъри само предизвикват повече колизия. Като ония тъпаци от БНС - организират акция против гейовете и педофилите... Как може изобщо да слагат тези 2 заболявания под общ знаменател..... censored2.gif
Mago De Oz
^Разбира се, че са под общ знаменател!!! Природата (Бог) е създал/а мъжкото и женското начало в 99% процента от всеки жив организъм на земята, така че не ми говори че това не е заболяване, не по малко страшно от педофилията! Има малка разлика и тя е, че един педофил трябва да бъде умъртвен чрез ЖЕСТОКИ И НЕЧОВЕШКИ МЪЧЕНИЯ, където и когато бъде заловен, а педала може да се остави, само ако не парадира с това , че е педал!
Blashyrkh
Не ми четеш мнението. Да си обратен за мен Е заболяване, не твърдя обратното. Обаче по никакъв начин гейовете не са свързани с педофилите. Това са 2 напълно независими една от друга болести и е абсолютен стереотип да се твърди че гейовете имат предразположение да станат педофили, или обратното. Затова се дразня на тази кампания, поне да бяха прочели нещо преди да се бият в гърдите колко са плиткоумни.
LordZombie
Един от малкото гейове, които уважавам е Роб Халфорд (до скоро дори не знаех, че е такъв) не парадира с този факт, просто е съвсем обикновен човек.
Blashyrkh


неее, хич не парадира.... Или това е супер хеви метълско облекло?

cool.gif cool.gif cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.