Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: аэ
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
malleus
Вече от седмица се подвизавам въвъ форума,какато казвам "дойдох,видях,хареса ми",така че мисля е време да се представя официално на публиката.

Аз съм Веселина.
Занимавам се със себе си, предимно.
На 26 съм,както някои вече отбелязаха. laugh.gif
И ако някой очаква Антихриста,знайте че вече се роди.Само дето е от женски пол.Светско име-Женя.И ми е дъщеря. evil.gif
По принцип съм селянче(да се прави разлика със селяндурче),но откакто станах на 14 г. съм живяла на 100 различни места.Последно в Димитровград.
Пак от 14 годишна слушам icon_headbang[1].gif ,предимно HEAVY and POWER,но забивам и в други стилове ,стига да има кво да ми грабне слуха.

Те тва е вкратце.
Ще се навъртам наоколо и ши съ опознаваме.
zelatorr
Здрасти Веселина. Какво значи да се занимаваш със себе си? wub.gif
malleus
Както правилно си се досетил да wub.gif себе си tongue.gif biggrin.gif
gadabout
Ха добре дошла, официално вече.
Twilightfall
Добре дошла, и приятно писане. :Р

zelatorr
Искаме снимки!!! *скандира*
malleus
Неска нещо съм на работа до 8 brickwall.gif icon_axe.gif
Ма като се добера до къщи ще турна неква.
Само недейте с кошницата с големите очаквания,не ще да е кой знай кво. rolleyes.gif *праи се на скромна*
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване тук smile.gif bye.gif
noel_f
bye.gif

Ние вече се запознахме, приятно прекарване. happy.gif
MadHatter
И, бре, още скорпиони happy.gif Приятно писане beer.gif
Ataegina
ех, интересно звучи тоя уичкрафт... ама недостатъчна е информацията, засега само аналогии си правя - за тоя Бог на Светлината - дето под същия псевдоним из библейските лайфстайл магазинс се подвизава и Луциферчо.
malleus
Същия е да.Луциферчо.Те крисчъните от нас го изплагиатстваха.Ма и доста си поеукрасиха нещата.Мда........
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.