Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
KiddRock
Ем здраствайте smile.gif
Казвам се Цветко и съм на 18 години (точно). От Червен бряг съм (има ли още некой от Плевенска област?).. Слушам си предимно heavy metal, thrash metal и те така smile.gif Любими групи не мога да кажа, това е все едно да ме питате за любима манджа biggrin.gif


П.П: Но в подписа ми са сложени 2 сигнатури, на групите, които най-много слушам smile.gif
Eddie_The_Beast
The Trooper icon_headbang[1].gif
Здрастии ;]
LordZombie
Добре дошъл,аз и още едно момче сме от Плевенска област
WildFire
Честито пълнолетие и добре дошъл smile.gif icon_headbang[1].gif
gadabout
Здравей! Почни да слушаш музика! blackmetal.gif
Инак и това, дето спомена, може да мине с някои уговорки... rolleyes.gif
Приятно прекарване!
scion_of_storm
Хау уондърфул ^^

Прослушай и други групи от общоприетите класики, няма да съжаляваш ;]

Иииии...забавно да е!
Aglarana
Здравей smile.gif
Twilightfall
Ти ли ги правиш тия подписчета?

Приятен престой, иначе.
ludspamer
Здрасти фо стаа icon_headbang[1].gif
Я разкажи малко повече за траша icon_headbang[1].gif
KiddRock
Сигнатурите аз съм ги правил smile.gif
Иначе за траша.. Не мога да се нареча върл фен. Още съм бос (така да се каже), слушам го от 1 година някъде. Но много се кефя на Slayer, Megadeth, Metallica, Sodom, малко Overkill и Exodus и горе-долу това е.
maniac678
Здравей и приятно прекарване във форума.
Я кажи на Slayer ходи ли?
KiddRock
Удари болна тема crying.gif Това лято цялото ми е провалено sad.gif Не можах да ида на KISS, не можах да отида и на Калиакра Рок Фест, не ходих на Def Leppard и Whitesnake, 100% няма да ходя и на Metallica crying.gif suicide.gif
maniac678
Е тва е кофти. Аз снощи се прибрах от Каварна. Разбих се на Slayer. Но за сметка на това пък сигурно няма да мога да ида на Exodus, защото се пада Сряда пък на работа трябва да се ходи.
zelatorr
Слушаш ли MC Фараона??? Ако не значи не те уважаваме!!!!!!
Lanfear
Здравей smile.gif

Страшни подписи си си направил!
И аз съм фен на Мейдън (за Меноуар няма да сме на едно мнение явно whistle.gif). Освен траш и хеви какви други подстилове слушаш?


Ииии приятно писане тук!
Aggressive Perfector
Привет и приятно прекарване!

Пробвай Agoraphobic Nosebleed - чудесно хеви, в духа на Manowar. wink.gif

П.С. Траш >>> всичко.
KiddRock
Не съм фен на МС Фараона.. Въпреки, че по едно време в даскло ме бъзикаха с Цеко Сифоня.. boxed.gif

За други подстилове speed metal и power metal (ако се зачитат..). И това е придмно. Но най си тача хевито и траша smile.gif

Agoraphobic Nosebleed, сега ще ги чуя. Честно казано до сега не съм ги слушал hmm.gif
Aglarana
Направи някой хубав signature на Helloween и ще съм ти много благодарна whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.