Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: От извънземната нация
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Nightfall
Айде да се представя и аз. Борислава се казвам mad.gif , на 17, пребивавам в село София. Слушам главно (но не само) пауър и хеви метъл, банди като Blind Guardian, Helloween, Edguy, Ion Maiden, HammerFall, Tarot, Sonata Arctica... имам някакви любими занимания, представляващи фотография, мързелуване, четене, куфеене... и сега не се сещам какво повече да пиша. Който има въпроси, нека ги дращи в таз тема. dry.gif
prayer4eto
^ 6о си сърдито ? whistle.gif

Иначе - здрасти bye.gif
Wintersunset
А така! openwidehug.gif
Добре дошла и хев фън. И да не вземеш да избягаш, амаха. ;Д
Nightfall
@prayer4eto, не съм сърдита, а си мразя името laugh.gif
тенкс за посрещането^
@Wintersunset, защо пък да не избягам :Р
LordZombie
Welcome to the Dark Side !
InsArtTure
Егаси нацията от клонинги. Как пък няма един, дето да се занимава с нещо различно, да говори различно, да има различно излъчване? Е, има 5-6 като цяло.

Иначе здрасти, Боби, how does it feel to be cloned!
Mago De Oz
BLIND GUARDIAN се пише smile.gif Здрасти, хлапе сърдито...поредното хахахахах smile.gif
gadabout
Здравей, №39248023490324023402 фенке на Maiden, Guardian, HammerFall, Hellowen, Sonata Arctica...
Аз съм хейтър, не ми обръщай внимание, ама InsArtTure е по-голям, така че на него хептен не му обръщай. Така престоят ти тук ще е приятен.
Приятно!
_Moonshield_
Ххаха здрасти, кво прайхте с Крис толкова време biggrin.gif Днес е спала цял ден, много си я морила happy.gif
scion_of_storm
Ахах, Киро, а уорм уелкъм, а?

Иначе действително леко доста слушани от всички тук групи, но пък няма лошо, допадат ми повечето.

ЕнджойХХХхХ!
Nightfall
Хич не ми пука от хейтъри, а и аз си знам отлично, че на пустите земляни им е писнало от Мейдън фенове и разни подобни, но както споменах, не ми дреме :Р... laugh.gif
@_Moonshield_, к'во съм я морила си е моя работа biggrin.gif
InsArtTure
Хей, увличаш се с тона си. Поуспокой малко младежките амбиции да се налагаш и кажи някаквъ аргумент срещу моя. Имаш ли, или нямаш достойнство да предположиш дори, че човекът срещу тебе може и да не е хейтър с капаци, м? И да си пожертваш малко от енергията на ценните си пръсти и да му напишеш аргументи?
Nightfall
Никога не се аргументирам, така че и сега няма да го направя :Р
И не съм споменала нищо за хейтър с капаци, нито се заяждам (;
Само казвам, че не ми пука, какво му е лошото да не се връзвам на недолюбващите една или друга банда? rolleyes.gif
InsArtTure
Ти за банди ли си мислиш, че си говориме? Слушай каквото си намериш, не ме касае. Но не ми разваляй вечерта с безочливи фрази.

Като никога не се аргументираш, сигурно очакваш всички друго да правят същото, потъваш в мътното....
Twilightfall
Добре дошла.
Warrior Of Ice
Добре дошла и приятно прекарване тук! smile.gif
Ta' Zhal
Такам, принципно в такива теми не пиша, но тук ще се намеся. Значи, момичето се регва в нов форум и в първия си пост пише:
Цитат(Nightfall @ Jul 11 2008, 09:48 PM) *
имам някакви любими занимания, представляващи фотография, мързелуване, четене, куфеене...

т.е. стандартните неща. И от това изведнъж следва, че тя е клонинг. Не знам какви са ви очакванията, че пъврият й пост ще разкрие нейната дълбока душевност или нейното юберразличие? Ами принципно всеки човек, който не взима нет пространството прекалено насериозно, прави такова представяне. Нищо де, чешете си крастата, повтаряйте си, колко различни и уникани сте. Дано доказването на това чрез онлайн нападки към нови потребители помага.
Warrior Of Ice
InsArtTure просто се изживява като форумен рибар. Само че е пропуснал вероятността някоя твърде голяма за него риба да излезе от водата и да му набута кукичките някъде, барабар с въдицата. wink.gif
Nightfall
Оставете го, на всеки се случва да не е на кеф :]

Пак благодаря за посрещането =)
Megadeth
Здрастиии ;р
Не се връзвай, да знаеш, че най-готиния тук съм аз ;р
Mago De Oz
^така е , така е sp_ike.gif sp_ike.gif sp_ike.gif
Crafter
Добре дошла!
От мен пък получаваш поздравления за групите, които харесваш. Приятно прекарване тук и се опитай да игнорираш странното си посрещане... обикновено сме по-мили и адекватни.
maniac678
Добре дошла и от мен. Приятно прекарване във форума.
TerminalFrost
Добре дошла!
ludspamer
Здрасти фо стаа icon_headbang[1].gif

Бтв колко нови членове са фенове на Мейдън, Хемърфоу, Блинd Гардиан, етц.? Смисъл нищо лошо, ама мноо станаха happy.gif
SharondenAdel
Цитат(Nightfall @ Jul 11 2008, 10:48 PM) *
имам някакви любими занимания, представляващи фотография, мързелуване, четене, куфеене...

Искам снимки or devil.gif Иначе добре дошла smile.gif
Nightfall
Ой, много посрещачи тука, паникьосвам се blink.gif

@SharondenAdel, галерията ми е невъобразимо тъпа и любителска, ама айде... цък
ще умра от срам... unsure.gif
Aglarana
Щом има Хелоуинско присъствие, си повече от добре дошла! happy.gif
пънчо
Охоооо... welcome!!!
E, Бо, юпитерианското ми съкровище ^^, събрахме се и у тоз форум, най-накрая biggrin.gif
Кака, тъй и тъй ти пиша- ае на едно курсче за Unix Fundamentals с мен (;
Nightfall
Даа, стара другарко, и тук се срещаме laugh.gif
Мда, приемаме предложението за курса happy.gif
Само да се доуточним =Р
sharon
Здравей, продължавай да не се връзваш на странните нападки, ще помогне за приятното пребиваване тук. Браво за групите, btw.
RazorJack
я некво достойно попълнение дето не успяха да го сдухат веднага icon_headbang[1].gif бравос може и да издържиш biggrin.gif
пънчо
Цитат(Nightfall @ Jul 12 2008, 09:55 PM) *
Мда, приемаме предложението за курса happy.gif
Само да се доуточним =Р

Остави се, тази сутрин ми пропадна идеята с гръм и трясък, благодарение на моите мили обични родителници...
След 1 месец увещания и не знам си какво, ако това-ако онова, намирам си аз работа, уговарям си интервюта и най-накрая, какво?!, за мене к*р, защото разбираш ли не съм можела да работя. Нямам думи относно тази нова измислица - да не съм на 14-15, че да не мога да работя?! Направо ми отидоха на ма**ата си мечтите да ходя на този курс, както и да се запиша на този за CCNA :/
E, в крайна сметка това не ти пречи да отидеш и на двата. Горещо ти ги препоръчвам, като знам към какво поприще си се ориентирала. Успех във начинанието, Бо! smile.gif smile.gif smile.gif

П.П. 2 симпатични девойки си търсят спонсори за курсове, хах... biggrin.gif
InsArtTure
Охаа, разсмяхте ме. Да не се връзвала на странните нападки. Била издържала на суровите атаки. laugh.gif laugh.gif Ще ме разплачете!

Борислава е клонинг и държах да го отбележа. На когото не му харесва, да ми намери един шибан аргумент. А на когото не му харесва държанието ми, е комплексар, това сме го уточнили преди време.
gadabout
Не съм сигурен кой е комплексар, съдейки по ролята, която си си избрал, но нека не започвам.
scion_of_storm
Тука се избихте, бе :Р Да си живее както иска момето, но пък да приема малко критика, макар и леко прекалено рязка wink.gif

Плюс това Киро е Ангел-хранител в един по-друг смисъл на думата, сещате се какъв laugh.gif

А това на мен ми беше странно:

Цитат
Никога не се аргументирам, така че и сега няма да го направя :Р


И как се води спор с теб, тогава?
Nightfall
Не се спори, що за въпрос laugh.gif
Аман от спорове, мухахаха... и то все за глупости. А според мен всичко е една огрооомна глупост rolleyes.gif
scion_of_storm
Не, съвсем сериозно, как се ГОВОРИ с теб, щом не предоставяш НИКОГА аргументи? Очакваш винаги другите да кажат като твоето, какво о_O Продънена комуникация smile.gif

Nightfall
Добре, ако ти кажа, че мразя да общувам изобщо, какво?
И избягвам да споря, 'щото винаги си знам моята (няма аргументи, че почвам да философствам, пък хич не обичам така!) и на другите просто не им се занимава с такова идиотско нещо като мен smile.gif
scion_of_storm
Ми ще кажа, че е странно, но явно всеки решава за себе си smile.gif

Туйто.
InsArtTure
Ти наистина ли си на 17?
Nightfall
Странно или не, това е положението.

---

@InsArtTure, на 17 съм, да, ама се държа като 5-годишно хлапе (;
InsArtTure
Е, да ама другите ме наплюха, задето се държа с теб като с 5 годишно! Какво да правя? smile.gif
Nightfall
Не обръщай внимание wink.gif
Придържам се към казаното от Ницше да не се тревожа за дреболии... а то всички неща са такива и си живея тъпия, нещастен животец на клонинг. Точка.
InsArtTure
Ей, значи си добър клонинг, клонинг на място! Това е хубаво! Да си различен е безсмилсено и често лошо. Браво за силата да надживееш себе си. rolleyes.gif
Mago De Oz
Цитат(gadabout @ Jul 13 2008, 05:34 PM) *
Не съм сигурен кой е комплексар, съдейки по ролята, която си си избрал, но нека не започвам.

Човеко, поне веднъж виж човека, преди да си вадиш заключения....

^Take me to the Gardens of the Sinner , bury me and let me rest in peace ....
Wintersunset
А на мен ми е много интересно как така определяте един човек като клонинг само от няколко написани реда. Нима всички, които слушат едни и същи групи и през свободното си време вършат неща, като повечето хора, са клонинги? huh.gif
Mago De Oz
А на мен ми е итересно, какво всичкото "мъж" скочи да защитава "невинна девица", все едно Киро е някакъв шибан дракон, а вие си мислите, че сте попаднали в песен на Рапсоди (ъф каквото-и-да-е)... Споко бре, момчурляци, няма да ви пусне на всички, стига сте се перчили... човека си казва мнението просто!
scion_of_storm
Милен току-що ме срути от стола. laugh.gif icon_headbang[1].gif
Nightfall
ти к'во мислиш, че мен не ме срути ли... сигурно 10 години няма да се събера от смях laugh.gif laugh.gif laugh.gif
абе, майтап да става... laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.