Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Alice Cooper - 2008 - Along Came A Spider
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
LordZombie
Download




Tracklist:
01. Prologue / I Know Where You Live - 4:21
02. Vengeance Is Mine (Featuring Slash) - 4:26
03. Wake The Dead (Featuring Ozzy Osbourne) - 3:53
04. Catch Me If You Can - 3:15
05. (In Touch With) Your Feminine Side - 3:16
06. Wrapped In Silk - 4:17
07. Killed By Love - 3:34
08. I'm Hungry - 3:58
09. The One That Got Away" - 3:21
10. Salvation - 4:36
11. I Am The Spider / Epilogue - 5:21



Идеята изглежда интересна,но да чуем какво е сътворил дядо Alice Cooper...

Перфектен албум бих казал,след първо слушане,всичките песни ми харесват особенно Wake the Dead,I'm Hungry и Vengeance is Mine,може би само баладата Killed by Love не ми харесва особенно.Определено,обаче не очаквах толкова добър албум от дядо Cooper.Това е може би най - приятната изненада за тази година:)
sharon
Чух го след концерта му в Каварна и също ми хареса доста, поне на първо слушане. Определено ще трябва да го въртя още, но като за начални впечатления - тавата съдържа по малко от всичко, което Alice демонстрира през годините, както се казва - "за всекиго по нещо". Най-вече ме впечатли "Vengeance Is Mine", която по последни наблюдения се изкачва в класациите въобще; "Your Feminine Side" и "Wrapped In Silk" също са много добри, издържани в добрият му стар стил. Браво, че след толкова години поддържа такова ниво, като цяло, което и аз не очаквах. happy.gif
Helloween
Съжалявам, но нито една песен не ме грабна. Сигурно ще обидя много хора от форума, но албума за мен е абсолютно посредствен hmm.gif А иначе съм голям фен на дядо Alice
Refuse
Хич не е лош, става за отбиване на времето...
LordZombie
След многобройни слушания на албума ще кажа, че е определено добър албум, вярно не е класика, но е доста приятен.
zelatorr
Много е приятен албума. Никога не ми е бил от любимите изпълнители но доста често си го пускам в работата.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.