Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Медальон
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
KiddRock
Здравейте, от 1 седмица някъде си търся "висулка" за сребърна "верижка" (ланче, ако питате мене, ама..). Обиколих нявсякъде където се сетя из града ми, че и в Плевен ходих, но такова баш не намерих (а може да не съм търсил на правилното място..). Трябва ми "висулка" (медальон, ако питате мене, ама..), на "Железен Крсъст". Пруски медал, който се е връчвал на войници, борещи се срещу войската на Наполеон I-ви. Въпросният медал също се е раздавал през втората световна война, но върху него е имало изобразена свастиката, както и годината (1939). Та търся си въпросният медал, но в малки размери за "висулка" на сребръна "верижка".

Въпросният медал е този:
http://www.hermes-one.com/NaziIronCross2nd.jpg

Виждал съм такива "висулки", ама не знам от дека се купуват dry.gif hmm.gif
Та ако може някой по-запознат от мене да ми каже от къде може да се купи такова, ще се радвам ако сподели.
Благодаря Ви предварително! smile.gif
Aglarana
Малтийски кръст, така ли?
В София има из повечето Metal или Rock магазини, мисля.
LordZombie
Хм в София със сигурност трябва да има,иначе в Плевен няма ли такива на среброто ? unsure.gif
Eddie_The_Beast
Из Варна съм виждала .. от къде си?
LordZombie
Момъка е от Червен Бряг
KiddRock
Мда. От Червен бряг, и тука при мене няма никъде :| В Плевен обикалях, но така и не намерих :|
@LordZombie, понеже знам, че си от Плевен, имаш ли някаква представа къде мога да си намеря такова там?
Slash
http://jewelry.hit.bg/
Crafter
Хохо, добре дошъл като за начало! В София съм виждал 2-3 варианта подобни на това, което търсиш, но сравнително малки като размер (което всъщност е естетично). За съжаление не иде реч за нещо много качествено направено. Личният ми съвет е да помислиш дали има някой, който да го направи по поръчка от материал, който сам си избереш.
Twilightfall
Хехе, вече съм притежател на това (подобно, само т'ва дето се връзва е по-различно).
Взех го от един приятел, не съм виждал някъде да продават. Може и да има, ддз.

^ jewelry, ахах.
Crafter
На медальона или обецата? Или двете брадавици?!?
Twilightfall
На брадавица с форма на пречупен кръст, ахах.

На медальона бре.
KiddRock
Мда. Точно ей такова ми тряя кат на Леми smile.gif В тия пак ше ходя до Плевен да поразгледам, дано намеря.
@Slash, тоз сайт го разглеждах, ама такова дет ми тряя на мене не намерих..
Slash
Аз не ти го дадох защото има железен кръст, а защото можеш да се свържеш с Мирослав и да го питаш дали би могъл да ти го изработи...
Crafter
Той със сребро занимава ли се примерно?
Slash


smile.gif
Crafter
Искрено се извинявам за невниманието си! mellow.gif
KiddRock
Еми аз се свързах с момчето (Мирослав Панов), доста разбран е smile.gif И са сравнително евтини нещата, които прави smile.gif С него се разбрахме, че не съм с дълбок джоб, имам 27 лв (остатаци от джобни) и той каза, че ще види да нагоди "висулката", по такъв начин, че дори със доставката да ми излезе 27-30 лв. максимум. Прави ги от сребро тия неща, и честно казано по размер, ще си е нпълно нормална тая "висулка" (36мм на 36мм).
Slash
Готово значи fun.gif
LordZombie
А Честито salut.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.