Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ето това е човекът!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Mago De Oz
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1665962236

айде, казвайте си мнението, аз лично яко се радвам на стареца !!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Chimera
Ахахах, monk-metal icon_headbang[1].gif
Wrath_Child
Хахаха!!!!!!!@11

Егати образа.

Много енергичен и нахъсан изглежда.А що не споменават имато на групата му?
Wintersunset
Хаха, преди няколко дни прочетох за този човечец в един друг сайт и по Тангра Мега Рок също го обсъждаха нещо. Бравос на монаха. Интересно ми е, особено щом е италианец дали папата го е отлъчил.. blackmetal.gif
Vlad
Евала на дядката. Интересно ми е само дали би излязал на една сцена с някоя блек група laugh.gif
Twilightfall
С Gorgoroth примерно, ахаха.
KiddRock
Някой знае ли от къде може да се свали некоя негова песен?

ЕДИТ: Групата на монаха се казва Fratello Metallo.
http://dnevnik.bg/show/?storyid=527918
gadabout
Ахаха, да, гледах я вече тая новина.
Мн е луд дядката, евала му правя.
LordZombie
Metal Grandpa icon_headbang[1].gif
Guardians of fate
Баси якия старец, искам да ми е дядо. wub.gif
azoteccccc
Стареца е култов!Дали не е яко да си монах и да свириш метъл. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Atrocity
Явно освен, че Господ е Българин, Господ е и МЕТАЛ! icon_headbang[1].gif
ludspamer
Цитат(azoteccccc @ Jul 21 2008, 01:08 PM) *
Стареца е култов!Дали не е яко да си монах и да свириш метъл. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Най-яко ще е да си монах и да свириш анти-христски метъл laugh.gif
луда`калинка
А, не! bowdown.gif За сефте виждам нещо подобно! Респект! punk.gif
scion_of_storm
Цитат(Atrocity @ Aug 15 2008, 02:10 PM) *
Явно освен, че Господ е Българин, Господ е и МЕТАЛ! icon_headbang[1].gif

And Fe (2+/3+) shall be your God... ^^
Ataegina
Зле! На мен ми е доста противен.
Или е изпаднал в екзистенциална криза или е доста умен чиляк и голям манипулатор - склонна съм да мисля, че е най-вече второто.

Абсолютен сатана biggrin.gif

Също така обаче силно се надявам по-скоро да усмива институцията към която принадлежи. Заслужава си.
Night
Цитат(Wintersunset @ Jul 20 2008, 01:37 PM) *
Интересно ми е, особено щом е италианец дали папата го е отлъчил.. blackmetal.gif

Не може да го отлъчи от църквата, стига да не използва сатанински послания-а така като гледам, е далеч от това wink.gif
SepulTeraHead
^ Напротив, Бенедикт XVI не много след като стана папа заклейми рока и метъла като зло само по себе си. Ако му се занимава, ще го отлъчи laugh.gif

Иначе имам спомен и в България, че имаше някакъв поп, който дънеше метъл, ама твърде бегло...
Dragontear
^ Единствено се сещам за бившия китарист на Ахат.. който е написал Черната овца.. и сега е свещенник
evil_ivo
Дядката кърти bowdown.gif Доста време търсих някакви mp3-ки из нета.

ПП
А някой може ли да намери албума с предната му група? Аз ще се поровя и ако намеря ще пиша.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.