Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Cradle Of Filth в България!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
TellMeYourName
Cradle Of Filth Идват в България на 17 Август на Фестивала Spirit of Burgas
повече инфо тук: http://www.spiritofburgas.com/static/17/3
metal.gif metal.gif metal.gif metal.gif
Nikola Bathory
Готино! icon_headbang[1].gif
monolithe
Феновете на групата могат да са доволни. Аз лично няма да отида, защото никога не съм харесвал групата.
Braindead
Перфектно, тях тук не си ги представях! icon_headbang[1].gif
Tin4eto_kz
СУПЕРРРР


чаках ги smile.gif
gad
Ахаха да бе, и аз като видях щях да умра от кеф и смях едновременно - Крейдъл на фестивал за електронна музика, ще ги подгряват Kosheen, Bonono laugh.gif Има нещо извратено в цялата история biggrin.gif
Така или иначе щях да ходя за последните 2 дни ама вече е 100% сигурно.
Warrior Of Ice
Звучи твърде хубаво, за да е истина! Чакам датата да се появи в официалния им сайт или MySpace...
sharon
Непосредствено преди датата тук имат участие на два големи фестивала, дано и нас ни огрее. Ако стане и наистина дойдат, отсега имат един огромен поклон дори само за едната чисто физическа възможност. suicide.gif
Vlad
Аз пък ще ги гледам 2 дни преди това,ако не заспя естествено, щото компанията на групи като Sworn Enemy и All Shall Perish същия ден, ще са ми леко скучни.
scion_of_storm
хахахах, кой ги е набутал с Ол шел периш? biggrin.gif
Blashyrkh
^^ Аз бих си тръгнал след Sworn Enemy rolleyes.gif
Rolf
Няма начин, там съм. Cradle са велика банда, която не бих пропуснал да видя. Само не разбирам как е възможно софийските промоутъри да са толкова смотани, че да не ги докарат толкова години... но и Бургас не е проблем. smile.gif
gad
http://www.myspace.com/cradleoffilth

достатъчно достоверно потвърждение
Oro
"17 Aug 2008 10:00
Spirit of Burgas Burgas, Bulgaria"

А така! Таман за разсънване по капанчетата - там сме excl.gif smile.gif
Morticia Dickinson
wub.gif Е***и кефа разорих се тая година от концерти.Нема начин да прпоусна Данчо на моя земя wub.gif
Dragontear
^Защо има зловещото чувство че и аз ще трябва да ходя? smile.gif tongue.gif
prayer4eto
^ Ти, ся, като притурка, не се обаждай там laugh.gif Кот' ка'и жената - това devilsmiley.gif
zelatorr
^^ + ^^^ Ох каква семейна идилия. wub.gif
Dragontear
Всъщност .. така и така ще сме в Бургас по това време guitar.gif ... пък и кой би пропуснал възможността да прегази Никола Батори?
prayer4eto
^ Да ти услужа с валяк? blackmetal.gif
Dragontear
Не, не мерси ... ще го мачкам с лъжица whistle.gif
Mago De Oz
Абе, я кажете верно как изглежда това леге, че специално заради него смятам да посетя два концерта, да не си давам парите напразно...
Arq
^^ИСКАМ И АЗ ДА УЧАСТВАМ!

така де... и аз по това време съм в околноста, а й да не съм ще гледам да съм, та ще се гледат, няма накъде... отдавна ги чакам rolleyes.gif
winterstorms
Крайно време беше! Ще се посети задължително, Cradle са си легенди! bowdown.gif
Renegade
Явно ще се ходи до Бургас. icon_headbang[1].gif
pa®tci
Цитат(Dragontear @ Jul 28 2008, 11:45 AM) *
Не, не мерси ... ще го мачкам с лъжица whistle.gif

A защо не с вилица? whistle.gif
Warrior Of Ice
Страхотно шоу направиха, много съм доволен. Единствено ми се ще да бяха свирили повече от този един час, но поне към качеството на изпълнението и сетлиста не мога да отправя особени критики. Cradle са много големи и на живо, доказаха го по категоричен начин вчера. Сега остава само да спретнат и един хедлайнерски концерт, защото наистина заслужават адекватен прием от своята собствена публика.
sharon
Cradle свириха страхотно, с много добрe подбран сетлист - не, че не исках да чуя и още други песни, но колкото - толкова. Важното е, че направиха избраните парчета като ясно показаха, че се раздават дори пред подобна публика от кол и въже, каквато имаше в следствие групите, които свириха преди самите тях. Сбъдна се и мечтата ми да видя и чуя Sarah на живо, уникална певица, по дяволите. А че са майстори на фрийкшоутата е пределно ясно, този път не беше изключение и едва ли някой съжалява. Въобще... bowdown.gif
scion_of_storm
Куко свириха бандата педали ^^?
Warrior Of Ice
Добре подбрани неща от всеки период в творчеството си. "Dirge Inferno", "Gilded Cunt", "Nymphetamine", "Dusk and Her Embrace", "Her Ghost In The Fog", "Cruelty Brought Thee Orchids" (може би единствената песен, от чието изпълнение не съм толкова доволен, при все че ми е невероятно любима), "The Principle Of Evil Made Flesh", "Born in a Burial Gown" и накрая "Under Huntress Moon". За бис избичиха "From The Cradle To Enslave" и "The Forest Whispers My Name". Жалко, че не чухме нищо от гениалния "Damnation and a Day", но нейсе... друг път. smile.gif
scion_of_storm
Хм, тя Круълти си е леко трудничка и иска доста писъци/смяна на тях и тем подобни, сигурно затова.

Може съвсем спокойно да си ме е яд тогава, макар че просто нямаше как да отида. Dusk, From the cradle, Nymphetamine, Her Ghost... избичили са доволно количество любими неща. smile.gif
Warrior Of Ice
Цитат(scion_of_storm @ Aug 18 2008, 02:16 PM) *
Хм, тя Круълти си е леко трудничка и иска доста писъци/смяна на тях и тем подобни, сигурно затова.

Ами не - учудващо, но Dani изобщо не се затрудни с вокалите снощи. Работата е там, че лайв аранжиментите на Cradle доста се различават от студийните, по-китарни и въобще по-тежки са. Това определено е в плюс за по-агревсивните парчета, но когато дойде ред на нещо по-лирично от рода на "Cruelty", се получава малко неадекватно.
scion_of_storm
Аха, да, с изключение на Нимфетамин като се замислиш повечето неща действително са по-тресни, сигурно са го имали предвид това явление и са изкарали смислен за случая плейлист. Ама и те като Ин Флеймс - само час. Майната им, да дойдат с пълноценен концерт, ебаси.
Airin Of Ancelot
Чудесен лайв изнесоха. smile.gif Малко кратък, вярно, но като за такъв фест е разбираемо. Неприятно впечатление ми направи публиката - на първия ред, където се предполага, че трябва да са най-върлите фенове, владееше странна пасивност. Знам, че текстовете на Cradle не са най-лесните за запомняне, ама само да седиш и да се пулиш, чудейки се кое парче свирят, е някак... hmm.gif Иначе самата банда се представи на типичното високо ниво, познато ни от DVD-тата. Много концентрирано свирят, координирано. Особено добро впечатление ми направи Charles Hedger - страшен китарист, много интересно и технично соло вкара в "The Principle Of Evil Made Flesh", например. Dani изглежда още по-смешно с новата си къса прическа, но във вокално отношение се представи супер. Дано ги видим пак скоро!
Braindead
Точно и аз като се намърдах отпред успях да изгоня няколко човека "пеейки", хах, много обидно ми стана от факта, че някакви пичове с тениски на Cradle не знаеха една дума дори от припевите на класиките. Аз иначе си прекарах невероятно, концертът ми е сбъдната мечта, адски съм доволна, само на Нимфетамин направих кратка пауза от куфеенето, че не ми е особено любима, но пък тогава слушах кака Сара и й се възхищавах. Голям проблем беше и докато пообиколя на различни места и си намеря място с приличен саунд, главно това ми е критиката. Иначе добра организация, закъснението не ми направи чаааак такова впечатление, но пък за доста хора е дразнещо, разбираемо защо. Откъм сетлист сякаш по-доволна не можех да остана(за този му обем, разбира се)! С две думи - невероятен спомен! wub.gif
Nwarth
Невероятно, неповторимо, очаквах много по-малко... Когато започна Dirge Inferno си помислих, че това ще е поредният концерт провал и бях готов през цялото време да си остана със скръстени ръце, но щом за последният куплет пуснаха вокалите всичко си дойде на място... Да мрат озвучителите, за бандата нищо лошо не мога да кажа, те не отговарят за звука, а всичко друго, което видях от тях просто ме отнесе в Ада ;Р. И мога да кажа, че и там има светлина в края на тунела ; D. Иначе... Сара... извинете, ама тя ми развали цялото настроение, знам, че винаги се държи така, но просто да го видиш наживо на фона на цялата група и моментите, в които погледнеш към нея и я чакаш да вкара прекрасни вокали, а тя сякаш се прозява (е, за това са виновни пак озвучителите, ама на Nymphetamine тя дори не изпя Джезебел версията, е нещо тотално произволно). Тъпо ми стана, не разбирам защо я държат ;Р. И Дани си обърка текста в Under Huntress Moon ; DDD. Абе въобще брутално преживяване, най-доброто тази година за мен, а не вярвам Горгорот или Дайъри да ме развълнуват толкова (но така смятах и за CoF ; P).
sharon
^ Ти се радвай, че въобще отърва тениската си, човече! devil.gif На въпроса, при все това, че Liv въобще не ми е сред любимите вокалистки, наистина версията на Nymphetamine с нея звучи много по-добре. Докато Sarah изпълняваше нейната роля разбрах и защо точно - просто на местата, където Liv вкарва високите, дори специално в края, Sarah пее невъзможно ниско и някак провлачено. Както и да е, настроението на самото парче е по-важно, така че отминавам това по-скоро с лека ръка. Още повече, че другите й включвания бяха съвсем точни. Иначе това си говорихме след концерта, въобще нямаше да се разсърдя на повече наблягане на Midian, да кажем, но пак евала на бандата за концерта, какво повече...
ERLANDSONCRY
cradle of filth qko e bilo da eeeeeeeeeeeza sajalenie gi izspusnah koeto e nepriqtno no izliza nov album na cradle of filth shte go 4uq na 100 procenta icon_headbang[1].gif
gad
Аз съм разочарован. Сара пееше фалшиво, звука беше супер зле в сравнение с този на предните 2 групи. И някъде към края, когато Дани казваше "ехе ай да ръкопляскаме за организаторите, хвала" после като изтърси "applaude you miserable shits" просто се изстреля с глава надолу в ямата ми на неуважение. Спокойно може да ходи да яде лайна с водорасли по плажа, това беше момента в който спрях да аплодирам каквото и да е.

За сметка на това Bonobo ме покъртиха, супер красива музика happy.gif
winterstorms
Sarah си пя повече от прилично, според мен. Звукът беше чудесен, поне там, където аз се намирах. Ако пропуснем изчезването на китарите в един момент, което бързо оправиха, сериозни гафове нямаше. Самата банда заби почти перфектно, лайв състав от класа са. Въобще, нямам от какво да се оплача. Остава само да ги видим и на самостоятелен концерт...
pa®tci
Никой нищо не рече за Николайчо
Dragontear
Явно се беше дегизирал на 14 годишна пикла за да се слее с талпата, защото не успях да го видя.. или позная! guitar.gif
Mago De Oz
И аз не го видях никъде... brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif
scion_of_storm
Голям пропуск е било... sad.gif biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.