Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Kingdom Of Sorrow
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
scion_of_storm
...смачкан от живота, опръскан от калта, ставащ отново, за да се изправиш пред същото и същото.

Мнението ми е тук => http://www.metal-world.info/kos.php .

Вашето надявам се да застане тук, спомням си, че преди и по време на излизането на дебюта имаше доста позитивни очаквания/коментари, как са, след като нещата са се уталожили?

SO MANY EMOTIONS RUSH TO THE SURFACE
BUT I KEEP ASKING MYSELF WHY IT HAD TO END LIKE THIS?
IN YOUR HONOR I WILL LIVE MY LIFE TO THE BEST I CAN
AND IN YOUR MEMORY I WON'T TAKE THIS LIFE FOR GRANTED EVER AGAIN


Crowbar + Hatebreed = Kingdom of sorrow = емоционална музика, при това доста.

Вие сте, надявам се.
wqwrrr
Чух ги, когато ми ги препоръча, още като излезе албума. Докоснаха ме, имат силни моменти. Странно е само защо оттогава не си пуснах нито веднъж? Темата ти оказва влияние, пък да видим дали ще стигна до отговор на въпроса.
Има нещо необяснимо в музиката им, красиво, но може би трябва да слушам много повече, за да проумея какво провокира усещането. Не бих препоръчал тази група на всеки, което никак не означава, че не заслужават опит. Не мога и да кажа, че не са за всеки, нито защо е така. Може би просто са една от групите, за които ми е невъзможно да напиша нищо конкретно в тази форма, като поуст.
Музиката и стилът са силни, емоцията е вплетена дълбоко, надявам се групата да бъде чута и оценена!
scion_of_storm
Ами аз не си ги бях пускал поне от два месеца, немалко време също. Просто явно да ти дойде някакво особено настроение, което е хем смазано, хем борбено, не мога да го опиша.
Цветомир
Цитат
Просто явно да ти дойде някакво особено настроение, което е хем смазано, хем борбено...

Заинтригува ме, по-късно вечерта ще ги чуя и ще изкажа мнение.
scion_of_storm
Епа дано не съм те заинтригувал напразно, тогава smile.gif! В "Screaming into the sky" сякаш е най-отчетливо. В "Grieve a lifetime" също.
Ataegina
Хубаво ревиу (damn it не мога да намеря проклетата буква)... и мен ме заитригува - ще ги чуя.
нооо подзаглавието на темата ме накара да се смея с глас и аха да се разплача дори... biggrin.gif
Bleak
Аз, лично, смятам албума им за един от най-добрите за годината до момента. Плътна, тежка музика, хардкорски агресивна, слъджърски агонизираща, изключително грабващ хибрид.
Дано издадат втора тава някога...в близкото(далечно) бъдеще. guitar.gif
Цветомир
Изкефих им се, просто си трябва определено настроение, за да се усетят (както беше написал по-горе scion_of_storm).
scion_of_storm
^ Радвам се :Р

^^ И аз съм на това дередже, особено както тая година нещо няма грабващи неща за мен колкото предишните. smile.gif
SepulTeraHead
Мега як албум. Ще се сетите...
bittersweet
За мен Kingdom Of Sorrow са велика група както и Hatebreed ама да не ги намесвам и тях whistle.gif Албума според мен е страхотен icon_headbang[1].gif много е помагал в гадни периоди bowdown.gif
Aggressive Perfector
Цитат(scion_of_storm @ Jul 30 2008, 11:10 PM) *
...или как да плачеш със свити юмруци...

Блаблабла? blink.gif


Цитат
...смачкан от живота, опръскан от калта, ставащ отново, за да се изправиш пред същото и същото.

Бла???! blink.gif blink.gif blink.gif
scion_of_storm
^^ icon_headbang[1].gif
^ бля-бля-бля whistle.gif !
scion_of_storm
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1596710&vid=281533

дали бате Кирката не е як smile.gif

Джейми също.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.