Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Колекция
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Dragontear
И така... значи стигнах до извод, че всеки човек има някаква мания и си колекционира разни неща или пък събира всичко свързано с едно нещо на което се кефи.

Нека в тази тема видим кой какво колекционира. Показвайте снимки на всичко. Дискове, марки, бутилки, човешки органи и каквото сърце ви желае.
Тъй като аз отварям темата явно ще е мой ред да се изфукам .
Както знаете аз имам фетиш към Iron Maiden, ето я и моята скромна колекция:

http://img28.picoodle.com/img/img28/3/8/6/...llm_ce683d3.jpg
pa®tci
Ми аз си колекционирам МР3-ки... пък!








gadabout
Колекционирам/ах фонокарти, ама сега не мога да ги снимам...
zelatorr
Събира по скоро бандероли от цигарени кутии и капачки от Туборг. bowdown.gif
Twilightfall
КолекЦИОНирам пощенски марки, но нямам с какво да ги снимам.
Vlad
Напоследък събирам бирени кутиики


За друго може да се каже че събирам всичко свързано с ЦСКА. Имам шалове, знамена, фанелки, значки, блузи, книги, мачове, календари, запалки, чаши, ключодържатели, списания, вестници и други джунджории. Парчета от седаликите на герена и 2 шала на лефски също си ги броя към тая колекция tooth.gif
В музикално отношение само на Exploited и Destruction имам повечко неща като доста фанелки, нашивки, значки, медалиони, дискове и касети.
Blashyrkh
Бирени бутилки от различни видове не-българска бира. Имам около 60 70. Разделени са на 2 части, но скоро ще измисля логистиката и ще ги събера над леглото ми biggrin.gif

Ще пусна и снимки скоро.
ViolentBeauty
Моите колекции са в наченки още, щото кенчетата и бутилките си ги раздавам happy.gif Иначе, събирам си магнитчета за хладилник ,"от по света и у нас" biggrin.gif и бирени чаши и халби tongue.gif
Билетите от концерти броят ли се?!
Blashyrkh


Ето една от сега с телефона. Много е зле, но се виждат ключовите елементи като например Judas и La Gilotine. И уникалния Skaldis......


Цитат(Stormrider @ Aug 7 2008, 01:51 PM) *
КолекЦИОНирам пощенски марки, но нямам с какво да ги снимам.

Дядо ми подари една специална кинжка за марки (не знам как се нарича) и има доста марки от 70-те. Супер добре запазени. Има даже с Георги Димитров и сърп и чук отзад. Пазя ги много и не съм ги докосвал даже. Имам и една със Словенски марки, но те са по-нови.
LordZombie
Събирам сякви кутийки,малки кашончета и сякви ненужни глупости
sgoh
^И прозренията на Къци tooth.gif
evil_ivo
Едно време бях като Плюшки, събирах каквото ми попадне- марки, цигарени кутии, бирени кутии, опаковки от шоколади, бонбони и т.н.Естествена както много хора и мнооооого картинки с коли от дъвки- Турбо, Бибип, ОтоМото, Мотор Шоу, Бомбибом (или нещо от сорта беше). Абе секви простотии. Сега мога да кажа, както parcaleste, че колекционирам мр3-ки, ДВД-та, клипове, концерти. Стига да ми харесва и записвам. Ама и това позанемарих. То вече не ми остава време за нищо suicide.gif
Мързи ме да снимам каквото и да е от тия неща, че да го покажа.....то от повечето съм се отървал де.
sharon
^ Недей така, картинките от Турбо бяха тотален култ! evil.gif Сходно положение иначе, въобще каквото можеше да се събере и изколекционира просто бе директно налазвано и експлоатирано до краен предел и степен на мания. Обаче към текущия момент при мен останаха единствено оригиналните CD-та, DVD-та и билетите от концерти, въобще занемарена история. dry.gif
Ghost
Пощенски марки събирам аз. rolleyes.gif Вече не ми е чак такава мания като преди няколко години, но не съм се отказала.
LordZombie
Баща ми преди събираше ваучери.Има над 300 в момента събрани в един шкаф 0.x
Vivi
Мразя да държа каквито и да било ненужни неща. Изхвърлям всичко.

Мъжо ми обаче събира всяка кутия цигари, която е изпушил. И не, той не пуши различни цигари всеки ден - пуши едни и същи. Ако не бях аз, за да ги събирам в един плик, щяха да са заринали стаята...
RazorJack
бе едно време събирах всякакви боклуци laugh.gif имаше некви вафли куку-руку, картинки турбо, цигарени и кибритени кутии, опаковки от бонбони, салфетки, пощенски марки, миришешти листчета .... и списание мики маус laugh.gif
от доста години всички са изхвърлени ... сега не че събирам нещо ама ако изпия нещо по екзотично така дето се среща рядко и му запазвам бутилката/кутийката.
Megadeth
Наскоро събирах колички, Fresh Metal мисля се казваха и като събрах доста ги подарих на едно детенце, което със сигурност му са по-полезни от колкото на мен : )
Void KD
Събирам черни неща с черепи и кръв по тях, защото съм зъл метъл blackmetal.gif (not)

В момента ми е кеф да събирам ПиСи Мании, мисля че имам всеки брой от 2004-та насам.

Освен това, събирам и монети. Смъсъл, не такива дето се използват сега а стари.
Blashyrkh
http://www.youtube.com/watch?v=0hKIt1r2FOI


Не е 100% по темата, но това началото на обяснението на причината поради която ще разкарам всичките си "събирани" неща, които не съм сложил така че да се виждат (снимки, плакати), или нямат монетарна стойност. Наскоро достигнах до тоя извод.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.