Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Преобразяването на Sharon den Adel
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Distant Sun
Какво мислите за него?

http://www.youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8

rolleyes.gif
lodborg
Какво преобразяване?
Aresius
На мен песента ми харесва, а гласът на Шарън е перфектен, както винаги smile.gif
Warrior Of Ice
Подкрепям, много приятно парче. Пък и не мисля, че Sharon се е "преобразила" - жената открай време гостува успешно къде ли не...
Helloween
Хареса ми парчето, Шарън още повече biggrin.gif
sharon
Подкрепям напълно, разгледай един-два списъка с различните музикални стилове. Може преспокойно да пее в Ayreon, после при Aemen или в Avantasia, изведнъж да участва в Orphanage, след което да забие в тотално друга насока. Та...?
_Moonshield_
^Чак сега разбрах от къде идва ника ти happy.gif
sharon
^ Тъй, тъй. happy.gif
За въпросното участие, човекът е световно признат, не виждам причина да откаже, след като нещата със самата й банда вървят перфектно - разни сингли, скорошно DVD, предстоящ нов албум някъде около 2009-та.
lodborg
Аз честно казано не виждам никакво преобразяване. Ако вкарате китари във въпросното парче, то съвсем спокойно може да мине за песен на Within Temptation. И, да, харесва ми.
Aresius
Спред мен тук не е точно да се говори за преобразяване, тъй като това не е песен на Шарън или на Темптейшън, а гост участие. Виж, ако това бе песен на Шарън от неин бъдещ самостоятелен албум, тогава да - бихме могли да говорим за преобразяване, смяна на стила и т.н... Шарън има универсален глас и може да пее всичко. smile.gif
Midnightsun
И на мен ми харесва, пък и Armin van Buuren не е кой да е.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.