Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ManOwaR
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Svetyl
Хеви метъл, Меви хетъл smile.gif
Vermic
^^Май,май меви метал laugh.gif.

^Не виждаш ли какво пише под аватара ми.Не мога да гадая такива скрити знаци. laugh.gif biggrin.gif
Svetyl
Едно време в един друг форум и моя подпис беше такъв smile.gif
Mago De Oz
Цитат(Iron Maiden @ Feb 15 2007, 12:57 AM) *
Защо всички блек метъли толкова много мразите Меноуор ?

защото са глупави комплексари, няма друга причина, освен може би това, че са се сетели да пеят за викинги и разни други бабити, преди млекарите-блекарите.
Wolfheart
^Мразят ги заради текстове, като този, който и на мене ми е смешен. Не заради това, че са се сетили да пеят за викинги по-рано.
Това, че имат яки песни, спор няма.
sepulturatr
Цитат(magodeoz @ Feb 16 2007, 06:33 PM) *
защото са глупави комплексари, няма друга причина, освен може би това, че са се сетели да пеят за викинги и разни други бабити, преди млекарите-блекарите.

Ахъ ..Баш drinks_drunk.gif
Не че съм някав върл блекар, но е нормално човек, който слуша доста задълбочени и неповърхностни текстове (отречете ако можете, че блека е силно задълбочена музика) да се дразни на ...подобни малумщини!
А и не разбрах какво викаш, пич, че са направили Менoуор преди "млекарите-блекарите" suicide.gif ?!
Iron Maiden
^^ Песента е култова , не можеш да го отречеш....това че малко пресилват нещата с текстовете си , не ги прави по-малко значими музиканти нали , по дяволите музиката е на първо място , а Меноуор си я правят и то доста добре даже , и на мен ми е писнало да слушам в блека " О сатана ти си най великия , аз ще служа на теб цял живот и ще паля църкви наред" но въпреки това не мразя този стил нали , нека бъдем малко по толерантни да еба......
wqwrrr
Кингс ъф Метъл може да не е най-добрата им песен, но виж Brother of Metal да речем. Велик текст са извъдили. Или The Gods Made Heavy Metal. bowdown.gif
Iron Maiden
Ами Burning , Hail And Kill , Thor (The Powerhead) , Defender , The Power Of Thy Sword , Black Wind , Fire And Steel , Spirit Horse Of The Cherokee , Master Of The Wind , Heart Of Steel , I Believe , тия който толкова много мразят Manowar да прочетат първо тези текстове и да ми кажат кое е тъпото , малоумното или повърхностното в тях , а не само да се хващат за няколко песни от рода на Kings Of Metal , както винаги съм казвал , хората прочели текста на една песен и веднага почват да оплюват Меноуор без дори да са се запознали със цялостното им творчество , те тези които ги мразят съм сигурен че са слушали една или две песни и въобще не са си направили труда да осмислят цялостното им творчество една песен група не прави , така че могат и да имат песни като Kings Of Metal , но имат и ужасно много смислени песни като посочените от мен по горе , така че спрете да се хващате в текстовете на една или две песни а по добре погледнете тези които изброих и тогава коментирайте wink.gif

П.С Wolfheart , не визирам теб а говоря като цяло за хейтърите на Меноуор , но ти даде този пример с Kings Of Metal и затова се хванах за нея.....
Reign of Intolerance
Цитат(magodeoz @ Feb 16 2007, 06:33 PM) *
Цитат(Iron Maiden @ Feb 15 2007, 12:57 AM) *
Защо всички блек метъли толкова много мразите Меноуор ?

защото са глупави комплексари, няма друга причина, освен може би това, че са се сетели да пеят за викинги и разни други бабити, преди млекарите-блекарите.

хахахахах, ако действието се развиваше преди 10 години щях да кажа че си просиш боя, но вече сме в Евросъюза ахахахаххах laugh.gif
Iron Maiden
За комплексарството е прав човека.....
Reign of Intolerance
Хахахахахахах ;р лигавя се беееее ;р какво да ви се впрягам на вас тука ;р ахахахх laugh.gif веселба да става...
Mago De Oz
слушам Меноуор от 1986 и мога да кажа, че текстовете им, като цяло, без последният им албум са добри. Това може да се очертае като най-дългият ми пост, ама верно ми писна от глупаци, плюещи само за спорта!!!

Battle Hymns - 1982
1. Death Tone 04:51 - песен за метала и тази музика като цяло
2. Metal Daze 04:20 - песен за метала и тази музика като цяло
3. Fast Taker 03:57 - за свободният живот , без правила и ограния
4. Shell Shock 04:07 - за Виетнам
5. Manowar 03:38 - за групата
6. Dark Avenger 06:24 - фентази текст, древна легенда
7. William's Tale 01:54 - инструментал
8. Battle Hymn 06:57 - фентази бойна песен

Into Glory Ride - 1983
1.Warlord 04:15 - рокерско парче
2. Secret of Steel 05:50 - фентази текст
3. Gloves of Metal 05:25 - фентази текст
4. Gates of Valhalla 07:12 - вигински текст
5. Hatred 07:42 - песен за омразата към врага
6. Revelation (Death's Angel) 06:31 - за Апокалипсиса
7. March For Revenge (By the Soldiers of Death) 08:31 - фентази текст

Hail to England - 1984
1.Blood of My Enemies 04:13 - фентази текст
2. Each Dawn I Die 04:16 - фентази текст
3. Kill with Power 03:55 - вигински текст
4. Hail to England 04:24 - почит към феновете им в Англия
5. Army of Immortals 04:24 - почит към феновете им по света
6. Black Arrows 03:03 - насочена точно към заблудени хейтъри
7. Bridge of Death 08:58 - за човек продал душата си за богатсво и успех (четете Фауст, ако не сте)

Sign of the Hammer -1984
1.All Men Play on Ten 04:01 - за групата
2. Animals 03:34 - любовно парче smile.gif
3. Thor (The Powerhead) 05:24 - вигинската митология
4. Mountains 07:39 - за величето (това трябжва да се протече и чуе!)
5. Sign of the Hammer 04:19 - почит към феновете
6. The Oath 04:54 - фентази текст
7. Thunderpick (instrumental) 03:32
8. Guyana (Cult of the Damned) 07:10 - 1973 Гвения, масово самоубийство на хора, Джим Джоунс, няма да ви просвещавам, тука има достатъчно умни хора, като и тъпи такива

Fighting the World - 1987
1.Fighting the World 03:53 - за групата
2. Blow Your Speakers 03:43 - за групата
3. Carry On 04:19 - почит към феновете
4. Violence and Bloodshed 04:01 - за Виетнам
5. Defender 06:05 - фентази текст
6. Drums of Doom 01:16
7. Holy War 04:44 - песен за метала и тази музика като цяло (Metal's our religion we take it to the grave) bowdown.gif
8. Master of Revenge 01:34 - фентази текст
9. Black Wind, Fire and Steel 05:17 - фентази текст

Kings of Metal - 1988
1.Wheels of Fire 04:10 - за коли, свобода и т.н.
2. Kings of Metal 03:45 - за групата
3. Heart of Steel 05:11 - фентази текст
4. Sting of the Bumblebee (instrumental) 02:50
5. The Crown and the Ring (Lament of the Kings) 04:50 - фентази текст
6. Kingdom Come 03:56 - фентази текст
7. Hail and Kill 05:59 - фентази текст
8. The Warriors Prayer 04:20 - фентази текст
9. Blood of the Kings 07:30 - почит към феновете

The Triumph Of Steel - 1992

1.Achilles, Agony and Ecstasy in Eight Parts 28:37 - Троянската война
2. Metal Warriors 03:59 - почит към феновете
3. Ride the Dragon 04:30 - фентази текст
4. Spirit Horse of the Cherokee 06:00 - за избиването и поробването на индианците
5. Burning 05:08 - фентази текст
6. The Power of Thy Sword 07:49 - фентази текст
7. The Demon's Whip 07:44 - фентази текст
8. Master of the Wind 05:27 - фентази текст

до тук ще спра, защото според мен това е достатъчно и ако има още някой, който смята, че Manowar пеят само за това как да си помпаме мускулите, просто наистина е супер тъпо нещо (за мен не е човек)




Цитат(Reign of Intolerance @ Feb 16 2007, 10:42 PM) *
Цитат(magodeoz @ Feb 16 2007, 06:33 PM) *
Цитат(Iron Maiden @ Feb 15 2007, 12:57 AM) *
Защо всички блек метъли толкова много мразите Меноуор ?

защото са глупави комплексари, няма друга причина, освен може би това, че са се сетели да пеят за викинги и разни други бабити, преди млекарите-блекарите.

хахахахах, ако действието се развиваше преди 10 години щях да кажа че си просиш боя, но вече сме в Евросъюза ахахахаххах laugh.gif

ми заповядай, на подобни предложения не отказвам, човек трябва винаги да показва на момченца като теб, къде им е мястото, а то определено не е сред хората smile.gif бягай сега да се оплачеш на друго недорасло блекарче-млекарче, колко съм гаден и как ще ме утрепете от бой smile.gif
Reign of Intolerance
Хахахахах ;р Пауър метъл laugh.gif Защото толкова се натягаш бе смотан, това нали е форум;р Червейчетата не ми пречат, дори напротив, радват ме понякога ;р

Цитат
Metal's our religion we take it to the grave

хахахахахахх laugh.gif
ManOwaRadO
Добро мнение magodeoz, не съм се сещал да вадя такава статистика за пред хейтърите, ама то нали знаеш, че няма смисъл, никой няма да ти обърне внимание и да се замисли над думите ти, тоя над мене е прекрасен пример за това.
Reign of Intolerance
Цитат
1.Wheels of Fire 04:10 - за коли, свобода и т.н.

американската мечта ;р ахахахахах, браво, браво... защо непрекъснато се самозатапвате само не знам.
Мир да има ;р аз вече ще си трая ;р
RocknRollNigger
С по-малко правописни грешки сигурно щях да приема това маааалко повече на сериозно.
SharondenAdel
Има много хора които не вярват, но ManOwaR си заслужават, познавам поне 3-ма блек метали които са започнали от Manowar и все още години след това продължават да ги слушат. Добре, мразете ги, всеки с вкуса си! Само искам да напомня за Dark Avenger - един от най-великите хакери в света, посветил голяма част от творчеството си на Manowar и Iron Maiden! И песента Animals, с която Ерик Адъмс влиза в рекордите на гинес!
RocknRollNigger
Ти пък, кой тук ти говори за мразене.
SharondenAdel
Цитат
^Мразят ги заради текстове, като този, който и на мене ми е смешен. Не заради това, че са се сетили да пеят за викинги по-рано.



....
Vermic
Тука сме много фенове на тази велика група...
Iron Maiden
Кой е тоз дето говори против Pantera да го... ranting.gif
Vermic
Един не го познаваш...
SharondenAdel
Той ,мисля че е регистрирн тук, но не знам как се пише..

А и за последно казвам че MANOWAR винаги ще са велики и който не ги харесва значи няма вкус !
Nunslaughter
ерик адамс рулз !

МЕН ОВ АЙРЪН ! ШИТ, АЙ УАНА СЪК !
Nikola Bathory
Цитат(SharondenAdel @ Feb 17 2007, 05:44 PM) *
Той ,мисля че е регистрирн тук, но не знам как се пише..

А и за последно казвам че MANOWAR винаги ще са велики и който не ги харесва значи няма вкус !

хаха, тази група е един виц - но вече стар и изтъркан! Все пак винаги ще са ми смешни, ето вчера им гледах новата обложка и списъка с имената на песните и ми беше много смешно laugh.gif
Vermic
Всеки с мнението си...
Iron Maiden
Аз пък много се посмях на един нов клип на Cradle Of Filth , незнам точно от коя песен беше и не ме интересува, не слушам псевдо-блек/готик шитни.....
Vermic
На 23 този месец,излиза новият албум на менолар...
Iron Maiden
Ей пич не се научи значи , че се пише Меноуор - Мен (Мъж,човек) О - (о) Уор - (Война) tongue.gif

Иначе албума май ще се зема оригинален.....
Vlad
Мисля че значеше боен кораб whistle.gif
sepulturatr
Цитат(Vermic @ Feb 18 2007, 12:01 PM) *
Всеки с мнението си...

Е да де и аз това се опитвам да обясня ,ама мнения като това долу не са коректни ...
Ае отивам да чета правилата ,напрао ще ги наизустя грргргрг brickwall.gif


Цитат(magodeoz @ Feb 16 2007, 06:33 PM) *
защото са глупави комплексари, няма друга причина, освен може би това, че са се сетели да пеят за викинги и разни други бабити, преди млекарите-блекарите.



Цитат(Vermic @ Feb 17 2007, 07:28 PM) *
Тука сме много фенове на тази велика група...

На коя ?На Менолар ли wub.gif wub.gif
Iron Maiden
Цитат(Vlad @ Feb 19 2007, 07:12 PM) *
Мисля че значеше боен кораб whistle.gif

Дам , и това означава
Vermic
biggrin.gif Само не чух УРА за новия албум че ще излезе скоро...
Iron Maiden
Е много ясно че ще има ура , все пак това са Меноуор , ама ти се научи да ги пишеш правилно поне , след като си им фен smile.gif
blue_eyes_
Аз пък чух,че на 22 февруари (четвъртък) на този адрес http://www.manowar.com:16080/godsofwar/ от 00:59 до 03:00 ч. ще звучи непрекъснато онлайн целият нов албум на MANOWAR "Gods of War".
Iron Maiden
Честно ли бе w00t.gif

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
blue_eyes_
Да,но нали знаеш има само един начин да разберем!!!!!!!!!!! happy.gif
Iron Maiden
Досещам се какъв е начина..... openwidehug.gif
ManOwaRadO
Часът удари! - http://store3.data.bg/teodoriak/Manowar%20...ods%20of%20War/
wqwrrr
Да, дами и господа! Това беше! Чакането свърши! Днес ще го слушам до припадък!

Да живеят! bowdown.gif
Mago De Oz
за мен лично, заслужаваше си чакането ! bowdown.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Svetyl
За мен ЛИЧНО този албум е помия.
SharondenAdel
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Оставам без думи headbang[1].gif

П.П. Не мислех, че ще толкова добър metal.gif
Преди малко си го изтеглих и останах приятно очарована smile.gif
Vlad
Оставаше и да направят повечко песни,а не да го пълнят с разни рецитали и овертюрки.
Mago De Oz
Цитат(Svetyl @ Feb 23 2007, 04:21 PM) *
За мен ЛИЧНО този албум е помия.

Добре де,всички те разбрахме, ама стига вече smile.gif
Iron Maiden
Ква помия е , това е албумът на годината за мене
bowdown.gif
sepulturatr
Цитат(Vlad @ Feb 23 2007, 04:26 PM) *
Оставаше и да направят повечко песни,а не да го пълнят с разни рецитали и овертюрки.

Ем те винаги така правят laugh.gif
и не само те де ,но за мен е глупаво hmm.gif По добре е да правиш албум за 10 години ,но да не е запълнен с ...незнаат и те кво sp_ike.gif
Airin Of Ancelot
Няма какво да си кривя душата - колкото и да харесвам Manowar, албумът не ме грабна. В никакъв случай не е слаб, но просто не оправда очакванията ми. Надявах се за толкова години да са успели да напишат достатъчно силни песни, достойни за наследника на "Warriors Of The World". "Gods Of War" за цялото си времетраене предлага малко запомнящи се моменти. Малко са мощните, епични и завладяващи парчета, а пък е пълно с излишни интерлюдии. Но нищо, няма това да им е последният албум...
Slash
Цитат(Airin Of Ancelot @ Feb 23 2007, 08:30 PM) *
Но нищо, няма това да им е последният албум...

crying.gif crying.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.