Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ManOwaR
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Atrocity
Истината е, че каквото и да направи една група рано или късно омръзва на аудиторията и почват яко да я псуват в една от двете насоки - защо не са се променили или защо изобщо са се променяли. Айде стига, млък. Меноуор си рулират и 20 концерта по 10 часа да направят, пак ще съм на всеки един до края.
Legionnaire
Цитат(ZerraX @ Nov 10 2008, 09:51 PM) *
@TNT мойто не е омраза ^^" групата не ми е направила нищо,че да ги мразя ^^",просто излагам мнение.Не знам какви са тенденциите вече,просто казвам като цяло,че е модерно да си hater(не става върпос само за метъл,а по принцип)От 1 напълно нормален пост ме накарахте да оспамя темата с разни нещо,от които няма нужда.Всеки има право да слуша каквото иска.

Мда, само че не разбрах ти power metal слушаш ли и ако да - кои групи?
ZerraX
Ти сега интерпретативно съчинение ли искаш да ти пиша?Твърде сериозно възприемаш нещата.Иначе ще ти отговоря:
Какво не ми харесва в лириките - винаги се възпява братството на метълите(явно само heavy metal-a съществува за тях) и силата на manowar(никога не съм харесвал групи,който се провъзгласяват за the best of the best(e добре де слушам една група,която прави същото ^^",но поне по-мелодия повече ми харесват).Това ми ги прави еднотипни. Но както споменах не съм ги слушал страшно много (едва ли ти слушаш една група,която не ти харесва по цял ден)Единствено ми харесват лириките насочени към Скандинавската митология. Не знам какво се хвана за моя коментар при положение, че има "по-недружелюбни" от моя ^^"


@Legionnaire извинявай, че съм ти игнопирал мнението.
Не съм от най-запалените power metal фенове,но и power metal съм слушал за кратък период.
Сега слушам единствено групи със смесено звучене като: Derdian, Elvenking, Falconer, Stormwarrior, Mago De Oz, Epiclore, Hammerfall (но вече почти не ги слушам), Sabaton. Може да има още, но в момента не мога да се сетя.
the_mess
Ееееми явно всеки си ги възприема по бая различен начин.Тва за братството и че се провъзгласявали за най-добрата група да не смяташ че го мислят,ебати!Тва е за надъхвация бе!
Ta' Zhal
Такам, ето, аз слушам пауър едно 60% от времето, когато слушам музика. И не харесвам Manowar. Сега, изглеждат ли като кечисти? Изглеждат. Има ли право човек да има мнение за тях, без да им е врътнал 20-30 пъти дискографията? Има. Както едни могат да ги харесват просто ей така, така и други имат правото да не ги харесват ей така. И какво, че мнението му повтаря 584930 други? Някой прави ли ви проблем, като всички се метнат да прехвалват новия Евъргрей (НЕ е обида към албума- това беше просто първото положително нещо, за което се сетих, за което мнозинството да е единодушно)?
Aglarana
Напълно съгласна съм с Наско. Като не искате да четете, не отваряйте темата, бе. Нали затова са създадени тези опции и ако поне новите съфорумци не пишат в тях, то какъв е смисълът въобще да се регистрират тук? И без това членове като Mort, например, се изказват веднъж на седмица. И другите ли да последват примера му? Тогава няма да има особена нужна да се поддържа metal-world.
А няма да коментирам дежурните нападки, егати, то вече става трагично.
Legionnaire
Понеже не ми се спори излишно ще бъда лаконичен:
За всички, които не харесват Manowar, Спрайт има да ви каже нещо icon_headbang[1].gif
Пъг
Цитат(scion_of_storm @ Jul 8 2008, 04:43 PM) *
Никога не съм им бил особен фен, но в Каварна наистина ме разочароваха. Излизах веднъж, после реших да вляза пак, да не би да е станало нещо по-интересно, но не би.

smile.gif

The same, разочаровах се, но изслушах половината концерт, преди да заспя..
Nikola Bathory
Цитат(Mago De Oz @ Nov 10 2008, 10:04 PM) *
^ И какво не ти харесва в лириките им и от кой албум, коя песен? Кое точно?

хаха, говориш така, сякаш въпросните лирики се различават една от друга! Това са просто 100-150 думички, които Де Майо комбинира на случаен принцип - brothers, steel, fight, wind и още няколко такива - и хоп, ето ти велик текст!! хахаха
Мога и аз веднага да ти "напиша" такъв текст - няма да можеш да познаеш кой е автора - дали аз или деМайо. Все тая.
Желязна_Девица
Има ли нужда от коментар? Невероятни, неповторими, божествени! Божествен Ерик Адамс!
_Moonshield_
По-това си личат великите групи - или ги мразиш, или ги обичаш. Трудно се намира средно положение. Е, аз ги мразя puke.gif
Megadeth
^ Tokio Hotel са велика група
LordZombie
Знаем за пристрастията ти към Бил(ка)
_Moonshield_
^^Не точно в тая насока исках да се разбира мнението ми де biggrin.gif
metalwar
Абе пичове какво се карате на кого му харесвало на кого не. Винаги има различни хора аз като не харесвам корн или L.P. не се е свършил светът, премествам го във другия крачол. На мен ми стига само това което видях на концерта. Химн на България icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Megadeth
Цитат(LordZombie @ Nov 11 2008, 04:22 PM) *
Знаем за пристрастията ти към Бил(ка)

???
Ти определено ги знаеш повече biggrin.gif
Ludnichar
Цитат(metalwar @ Nov 11 2008, 07:35 PM) *
аз като не харесвам корн или L.P. не се е свършил светът

Сравняваш MANOWAR с тия сбирщини от педали?!? И токио хотел да беше употребил поне, че да е пълен цирка! suicide.gif
metalwar
Изобщо не ги сравнявам с MANOWAR давам ги като антипод за пример. А то за всеки влак си има пътници.
scorpion
Меноуор= puke.gif Освен това първата пауър метъл група са великите хелоуин.
Aglarana
^ Има вярна част в мнението ти, определено.
Beyond the Grave
Цитат(scorpion @ Nov 15 2008, 08:50 PM) *
Меноуор= puke.gif Освен това първата пауър метъл група са великите хелоуин.

Когато излиза официалния дебютен албум на Manowar, Homoween още не са били сформирани, така че STFU!
scion_of_storm
STFUUNABZ0RDHAXOMGFGFGIEBPHREEZ11
LordZombie
Цитат(Beyond the Grave @ Nov 16 2008, 01:12 AM) *
Цитат(scorpion @ Nov 15 2008, 08:50 PM) *
Меноуор= puke.gif Освен това първата пауър метъл група са великите хелоуин.

Когато излиза официалния дебютен албум на Manowar, Homoween още не са били сформирани, така че STFU!

Manowar - Battle Hymns 1982

Helloween is a German power/speed metal band founded in the early 1980 by members of Iron Fist and Powerfool...
Beyond the Grave
Създадени са през 1983. Първите им демота излизат през 1984. Ще повторя: STFU!
scion_of_storm
На оружие, стфу воини, мамата си трака тук!
abydos
Цитат(LordZombie @ Nov 15 2008, 11:32 PM) *
Цитат(Beyond the Grave @ Nov 16 2008, 01:12 AM) *
Цитат(scorpion @ Nov 15 2008, 08:50 PM) *
Меноуор= puke.gif Освен това първата пауър метъл група са великите хелоуин.

Когато излиза официалния дебютен албум на Manowar, Homoween още не са били сформирани, така че STFU!

Manowar - Battle Hymns 1982

Helloween is a German power/speed metal band founded in the early 1980 by members of Iron Fist and Powerfool...

Защо за Manowar даваш датата на първия албум, а за Helloween кога били формирани? Щото ако ще си говорим за формиране, то Manowar са от 1980та (точно), а не ранните 80s. Manowar издават албум 3 години преди Helloween да издадат LP. Не че има значение де. Кой бил първи, кой бил втори - детска работа.
LordZombie
Давам така, защото Beyond the Grave казва:

Когато излиза официалния дебютен албум на Manowar, Homoween още не са били сформирани
abydos
Е пък ти на човек с такъв ник ли ще се връзваш? ;д
LordZombie
Ем, не ама все пак whistle.gif нали съм спамер, требе да трупам мнения wink.gif
Aglarana
Единственото, което разбрах, е, че Beyond the Grave е хомо.
Mago De Oz
Предлагам темата да се затвори, направо на човек да му писне от псевдо-разбирачи. Хелойин били първата пауър банда... ходи се обеси някъде и не говори повече глупости! Защото ако попитам, какво точно е ПАУЪР МЕТЪЛА като дефиниция, много малко хора биха могли да ми отговорят! Идват разни олигофренчета и първият им пост е тази тема, за да се покажат колко са "велики-музикални-всезнайковци", а иначе са чували 2 банди и половина, ама са разбрали че е "яко" да плюеш! Абе какво се занимавам с вас, мрете в лайна и това е!
scorpion
Само да ви кажа, че първия пауър метъл албум на меноуор е файтинг дъ уърлд - през 87 година. Докато Стените на Джерико (пауър/спийд) е издаден през 84 година.
Mago De Oz
^ suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif

Колко добре доказа думите ми!!!

A "In ROCK" на Пърпъл e първият мизантропо-блек-дет-емо-метъл албум, нали така?
Slash
Аз пък съм сигурен, че Beyond The Grave не е първия хомо в този форум.
Jerry_92
О добри са smile.gif
Rolf
Цитат(LordZombie @ Nov 16 2008, 12:56 AM) *
Давам така, защото Beyond the Grave казва:

Когато излиза официалния дебютен албум на Manowar, Homoween още не са били сформирани

Ами, не е невярно - Helloween / Manowar. Не че е от особено значение, де. И двете групи са велики.
sgoh
^Eвала ти бийм, бате. Липсваше ни 17-тият човек който да го каже. bowdown.gif
Ghost
Много качествена група, но от последната им издънка насам не си ги пускам често, а и предпочитам по-младите им ученици. В Каварна и двата пъти бяха блестящи, обаче.
Rolf
Цитат(sgoh @ Dec 3 2008, 02:33 AM) *
Eвала ти бийм, бате. Липсваше ни 17-тият човек който да го каже. bowdown.gif

А още повече липсваше поредната заядлива мижитурка без грам смислен принос към темата... bowdown.gif
sgoh
^ Че и оригинален... wub.gif
Michael
Цитат(Beyond the Grave @ Nov 15 2008, 11:12 PM) *
Цитат(scorpion @ Nov 15 2008, 08:50 PM) *
Меноуор= puke.gif Освен това първата пауър метъл група са великите хелоуин.

Когато излиза официалния дебютен албум на Manowar, Homoween още не са били сформирани, така че STFU!

ManOwar не са пауър метъл, а хеви метъл. suicide.gif
metalista_vt_97
aMi мНого ме кефят аз с тях тряагнах към правия път с МЕТЪЛА metal.gif metal.gif biggrin.gif . мНого готина група имат много яки песни и клипове.


Beyond the Grave
http://www.manowar.com/music_ep.html
MrsLinda
Kings of Metal ! Death to False Metal !
All Hail Manowar !!!




Night
Цитат(Mago De Oz @ Nov 16 2008, 03:17 PM) *
^ suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif suicide.gif


A "In ROCK" на Пърпъл e първият мизантропо-блек-дет-емо-метъл албум, нали така?

Естествено, я си спомни финала на Child in time! laugh.gif
Ta' Zhal
^^ Дори ботовете се уморяват да се повтарят, по дяволите, и като кажат едно нещо на 2-3 места, млъкват. Да, харесваш Меноуор. Да, зла мацка в латекс си. Спри се ма, коза, разбрахме, имаш средно 23 поста, посветени на всяка от тези теми.
И Меноуор може да са единствената група, която някога си чувала, но далеч не са апокрифни. С голяма сигурност можеш да предположиш, че няма човек в този форум, който не знае как изглеждат и да спреш да постваш снимки. И ако още веднъж чуя нещо, свързано със смърт на позьорите, тру метъл и не знам още какво, дето го повтаряш, все едно по време на BDSM секс те удрят в главата с тиган, ей Богу, обещавам ти блъд:лордзомби= аз:ти.
MrsLinda
затваряй си устата, и не смей да ме обсъждаш мен, или моите постове.
темата е за Маноуар, а не за бдсм или за моите латексови дрехи !

за твое сведение, имам син на 20 години, и когато аз съм слушала метъл, ти си бил в ташаците на баща си!

затова си налягай парцалите devil.gif
когато имаш свой форум, тогава можеш да се разпореждаш и да се изживяваш като админ.
abydos
Защо пред запетая няма интервал, а пред удивителен има?
Ta' Zhal
shagrathkz
Тва е тема за Manowar не за чалгар като Ta' Zhal.
По темата една от 3 групи които слушам извън блек метала smile.gif .
Добри са няма спор smile.gif .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.