Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Fuck It All!!!
Здравейте, Метъли !!!

Ами няма кой знай какво да кажа за мен. Момче съм , казвам се Йордан на 16 год. от град Свищов. Няма кой знай какво да кажа за мен. Метъл съм от около 4-5 год. Мразя емота, фешънчета, цигани, турци, чалгари, хомосексуалисти (спазвам цензура!) и хората на които никимената завършват на cHeNcEtYyYy. Харесвам метъли, метълки wub.gif , да слъшам музика, да ходя на планиа на чист въздук, хитлер (icon_headbang[1].gif), газови камери laugh.gif и наскоро доста гледам South Park.

Слушам траш, готик, пауър, фолк и малко нео метъл. Групи неми се изреждат, но наскоро слушам доста Blind Guardian. Групата която може би най-много съм слушал и от която почнах е Disturbed.

Малко да ви кажа за Свищов. Ако мислите да идвате на разходка или поради каквато и да е била причина по-добре недейте. Мога да пиша до утре за това какви са хората, но мнението което ще искажа е строго против правилата, затова ще ви кажа само, че 98% от "момчетата" носят розови тениски и фешънски чантички. Металите сме само 2 ма crying.gif , наскоро няк'ви лапета има с метъл тениски, които разбира се незнаят какво пише на тях, но това не е важно. Посотяно ми задават въпроси от рода на "Как може да слушаш метъл?", "Как може да това-онова?" и на всички съм и отговорил с доста богатия ми речник от около 2000 - 3000 псувни!!!

А да незабравя брат ми е ПЕ***АС!!! ( слуща чалга и лобимата му певица е Азис + това ме дразни, че сме се разбрали когато сме в 1 стая да не се пуска нито метъл, нито чалга )
gadabout
Здрасти, типичен шестнайсетгодишни момко.
Надявам се тук да пораснеш малко, вследтсвие на необузданата хейтърщина, която ще те залива (вкл от моя страна).
scion_of_storm
Бий ги тез гадни чалгари, врагове на човечеството, галактиките, черните дупки, ЦЕРН, и прочее метАлни институции-проституции, бой връз главите им!!!

Йеах, добре дошъл. Ще ти мине smile.gif
azoteccccc
ZIP FAIL!ZIP FAIL!
Braindead
И обичта към Хитлер е така безбрежна, че е удостоен с честта името му да е с малка буква.

И толкова удивителни знаци за сметка на правописа, тея нерви и тоя метъл ще те изядат, човече!!!!!!!!
gadabout
Ако не друго, поне може да сме сигурни, че вече това момче няма да пише тук. bg.gif
LordZombie
Ха добре дошъл,ела у нас ... wub.gif










...да ти покажа газовата камера devilsmiley.gif
ludspamer
Здрасти.Кажи малко за траша smile.gif

А гледал ли си South Park-The Movie?

sgoh
Цитат(Fuck It All!!! @ Sep 16 2008, 10:55 PM) *
Малко да ви кажа за Свищов. Металите сме само 2 ма crying.gif

Toва е много жалко. Къде са ви металите? Да не ви е сполетяла съдбата на село Манастирище (Врачанско)? Там преди няколко години се засели един Юсеин от Белене с цялата си фамилия. За няколко месеца всички ценни и не толкова ценни метали започнаха да изчезват. Дори селската духова музика прекрати съществуването си, понеже им изчезнаха тромпета и флигорната.
Fuck It All!!!
Хехе... мерси много!

За правописа колкото толкова учителката ми по БЕЛ е крава и не съм се учил много.

ludspamer - ем много ясно че съм го гледал филма laugh.gif (там е истината). Също така и слушам 4-5 техни песни освен метъла. И какво да ти кажа за траша?

sgoh - може да се каже имаше метъли преди
Twilightfall
Е, как бе, преди време имаше няк'ви свищовски детаджии, ама не помня как се казваха ...
Може и още да ги има, не знам.

Добре дошЕл, инак.
Fuck It All!!!
Аха имаше 1 групичка от 3-4 пича ма наскоро ги гледам са някви фешъни. Също така от време на врема гледам 1 пич с гаджето си ма несъм сигурен дали са от Свищов ( мисля че са студенти ).
scion_of_storm
Ма се не сещаш, че да си метъл може и да не включва да си с мешака, кубинаците и всичко коз?

Цакам с вале пика!
Fuck It All!!!
Аз под фешън ти приказвам баш фешън - с браснати крака, с оскубани вежди и т.н.т.
А тези 2-мата дето не съм сигурен дали са от Свищов са си нормални. ( просто ни липсват нормални хора )
Megadeth
По-модерно е да мразиш всичко, което мразят останалите. На тях краката са им бръснати, на теб мозъчето.
Добре дошъл и полека с флууда.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.