Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте и от мен
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
StianThornsen
Аз съм Лъчо, от София на 16 години. За сега любимите ми групи са Dimmu Borgir, Cradle of Filth, Rammstein. Слушам метъл от близо година и нещо. Не се правя на разбирач, защото и не съм. Бил съм само на концертите на Металика и на Cradle of Filth. Регистрирам се във форума за да се запозная с интересни хора и да намеря още някоя интересна група. Това е за мен, ако има нещо пишете ЛС.
Megadeth
Здравей от мен.
Ако искаш да си ми приятел, спри да слушаш тия типове и мини на класическия Heavy smile.gif ако искаш да си приятел на другите, те ще ти кажат кво да слушаш. Ако искаш да си приятел на някои по-специални личности, говорим за смяна на сексуалността smile.gif
Warrior Of Ice
Добре дошъл и приятно прекарване тук. happy.gif
azoteccccc
Здраво.
zelatorr
А Добър вечер. smile.gif
gadabout
ohmy.gif

Най-накрая някой, на когото да няма за какво да се заям при представянето!
Е, групите са малко гадни, но... Времето учи.

Здрасти, приятел, приятно прекарване тук! bye.gif
ludspamer
Здрасти icon_headbang[1].gif
MadHatter
Здрасти, Лъчо bye.gif Добре си дошъл, дано ти е приятно прекарването!
edit: И ти скорпион? Браво, бравоо... beer.gif


Цитат(blood @ Sep 17 2008, 11:03 PM) *
ако искаш да си приятел на другите, те ще ти кажат кво да слушаш. Ако искаш да си приятел на някои по-специални личности, говорим за смяна на сексуалността smile.gif

Грубо..кефи ме laugh.gif
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване тук. Със сигурност много ще научиш и доста ще харесаш drinks_drunk.gif
SharondenAdel
Привет и от мен smile.gif Тук ще ти хареса.. и със сигурност ще намериш по-хубави групи smile.gif
LordZombie
Добре
Дошъл
в наш'то малко селце наречено
Metal World
Night
Здрасти и приятно прекарване... виждам че си фен на Dimmu, съветвам те да започнеш да набиваш Arcturus, In the woods..., след тях Opeth и Orphaned Land, ако ти харесат минавай на друг advanced stuff wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.