Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Amoral
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Twilightfall
Искате мелодичен дет -> на ви мелодичен дет! :Р
Изроди са тези финландски техничари, остава само да си намерят вокалист (макар че Niko Kalliojдrvi ми харесваше).

Не мога да определя кой албум ми е любим, може би "Decrowning" е с една идея по-напред от другите. Мисля обаче днес да си кача "Reptile Ride", че да има какво да слушам на работа.

Вие? :Р
Megadeth
Ми ние не.
lodborg
Изключително здрава банда. Има нещо в тях, което подсказва за произхода им, но за сметка на това не звучат напълно по финландски, така че да отегчат заклетите бруталяги. Една страшно приятна комбинация някъде по средата на вкусовете, която би се понравила на много хора. Любим ми е миналогодишният "Reptile Ride".

Между другото, страшно много си падам по налагащия се в последните години финландски т.нар. "дет/траш", който е много мелодичен и в същото време страшно техничен, бърз и агресивен. Доста групи започнаха да свирят подобно нещо за кратко време - De Lirium's Order, The Scourger, Hateform...
LordZombie
дай линк да ги чуем
Blashyrkh
нямаше ли едни българи кораджии с това име?
love_hunter
^ Дам, аз за тях мислех, че е темата дори. ;д
Но те са A-moral. smile.gif

Иначе ние май не сме ги слушали. :д
Twilightfall
Decrowning (2005) -> албумът, който препоръчвам да чуете.
Reptile Ride (2007)
Wound Creations (2004)

Сваляйте и слушайте.
LordZombie
Хм,добро добро

I say that I understand
but I'm not sure that I do
If I only could have those few minutes back...
sharon
Не, не, може ли новият албум да е толкова потресаващо зле? То бива гейско звучене, но не чак толкова. Чакам да мине последната песен, за да го изтрия, не съм очаквала такова падение, честно казано. Чуйте "Sex & Satan" & co и ще схванете за какво иде реч; за мелодичен дет вече хич и не може дума да става, но това си беше ясно. dry.gif
scion_of_storm
За Аморъл се каза още при известието кой ще е новия вокалист "r.i.p."

съвсем правилно.
winterstorms
Трагедия... censored2.gif Като музика не е толкова зле, но щом тоя си отвори устата, всичко отива на кино.
Twilightfall
Изтрийте я тази тема, ако е възможно.
Airin Of Ancelot
Абе музиката хич не е зле всъщност, само че не е това стилът на Amoral.
lodborg
Както сам можеш да си го набуташ, така никой не може да ти го набута. Докато Ари е в тая банда, май само ще си губим времето - те да записват, ние да им го слушаме... Айде у лево.
Twilightfall
Цитат(lodborg @ Mar 31 2009, 12:18 PM) *
Както сам можеш да си го набуташ, така никой не може да ти го набута.

Много, ама много точно казано.

Този израз все едно за Amoral е измислен. :Д

ПП: ще те помоля, ако можеш да разкараш тая противна снимка от първия пост (в която приличат на колежански баскетболен отбор от САЩ).
Warrior Of Ice
Клипът на "Year Of The Suckerpunch" - тук.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.