Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Nine Inch Nails
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
scion_of_storm
Нещо търсачката не ми се кефеше и не намери тема за Трент и гения му, та си викам да сътворя едничка.

Освен батко Шляши (Year zero, eh? tongue.gif), други фенове има ли тук?

Пак се скъса(ха) от творене, два албума тази година. Има доста силни моменти, и, както винаги, шизо параметъра е на ниво.

I need your discipline...

Иначе [ With Teeth ] ми е любимец може би. Направо лъха на ментално друсане от този албум. Включваш си го и все едно венозно са ти наблъскали две-три херци и си доволен.

С една еволюция Every day is exactly the same - The hand that feeds - Right where it belongs човек може направо да се побърка. Звученето, лириките, посланието зад тях - супер реализирани. Каквото и да си говорим, комерсиално или не, NIИ = невероятно явление.

The four of us are dying...
wqwrrr
Харесвам отделни песни, но каквото и да си говорим - Reznor е невероятен композитор с много усет към звучене и въздействие. Ритмите и синтовете му винаги са ме вдъхновявали. Та, любимите песни са Closer; Deep; Just Like You Imagined; The Great Below; Hurt, а "Year Zero" като цяло много ми допадна и бая го циклих.
Албумите от тази година не съм ги слушал все още, но, благодаря, Сашо, темата ти ми напомня, че е време да обърна внимание. Видя ли си поздрава с неговата песен ти, м? tongue.gif

Pyjamka
Музика страхотна и непоносима. Имаше момент, в който слушах само това. Повече от година не съм си пускала NIN и съм назад с материала за двата албума. Всъщност последният, който чух, беше Year zero и не ми хареса.
По-старите неща сякаш ми въздействат повече.
scion_of_storm
Пф, чувам приказки, че името на поредния им тур е името на последния техен - NIN waves goodbye 1989 - 2009.

Знае май кога трябва да приключи...макар че сигурно има още какво да даде.

sad.gif sad.gif
Vikernes
Цитат(scion_of_storm @ Sep 25 2008, 06:54 PM) *
Нещо търсачката не ми се кефеше и не намери тема за Трент и гения му, та си викам да сътворя едничка.

Освен батко Шляши (Year zero, eh? tongue.gif), други фенове има ли тук?

Пак се скъса(ха) от творене, два албума тази година. Има доста силни моменти, и, както винаги, шизо параметъра е на ниво.

I need your discipline...

Иначе [ With Teeth ] ми е любимец може би. Направо лъха на ментално друсане от този албум. Включваш си го и все едно венозно са ти наблъскали две-три херци и си доволен.

С една еволюция Every day is exactly the same - The hand that feeds - Right where it belongs човек може направо да се побърка. Звученето, лириките, посланието зад тях - супер реализирани. Каквото и да си говорим, комерсиално или не, NIИ = невероятно явление.

The four of us are dying...

Харесвам само Every day is exactly the same. Въобще като цяло стила много много не ми допада, има други, които повече помагат при здухвейшън
Twilightfall
Единственият цял албум, дето съм си пускал беше "Ghosts I–IV" - много як.

Ще чуя и останалите работи, като му дойде времето. ;р
Neurosis
е бате Трент е изрод няма спор, любимата ми песен е Starfuckers inc., в момента NIN водят битка с лейбълите whistle.gif ,но мисля че Трент няма да разпусне групата, дори на последният албум фенът сам определя каква сума да плати за да си го купи, както направиха Radiohead.
Twilightfall
К'ви лейбъли, тоя Резнър не направи ли NIN "свободен агент"?
Neurosis
под битка имам предвид, че Трент мрази лейбълите и за тва ги плюе, иначе си прав NIN са си свободни, е то нормално след като се нагрухаха с кинти, и аз бих си махнал бандата от някой лейбъл.
gadabout
^Ама дали не ги въртя в Прагата НИН-овете, ня?
Neurosis
е ти си Бог панда smile.gif smile.gif smile.gif връткаш ги яко, бате Трент ако дойде и него ще го врътнеме заедно tongue.gif tongue.gif tongue.gif

п.п. NIN ще ходят в гърция, не знам точната дата smile.gif просто сега се сетих от една приятелка ше взема да проверя кога са smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.