Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ой!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Soldier.Of.Fortune
Здравейте!Кфо стаа??? drinks_drunk.gif
Таа към тфа бе... темата!
Ей само да предопредя,че ми е малко притеснено,щото много се притеснявам, понеже ми е притеснено, за пръв път правя тема за себе си, човечеее... no.gif

Таа казвам се Анита,накрадко Ани.От гр.Видин съм,така наречения Chalga Town, много малко от нащта партия има там! На 15 години съм. Слушам метъл и рок icon_headbang[1].gif ... Любимите ми групи са MANOWAR,Whitesnake & Deep Purple... имам и други любими, ама не ми се изрежда,щото са бая много... така де... Таа кфо друго за мене... Емии в свободното време скитам по центъра и се занимавам с глупости... абе като малките деца...
Обичам да къркам биричка и мастичка... е*ати добротоо!
Мениджър съм на Фен Клуба на Тома Здравков в България... аааамм друго не се сещам...
ааа скайпа ми е candice_michele ако ви трябвам ме търсете там!
Еми това от мен!

Айде Зи Хайл! icon_headbang[1].gif
zelatorr
Хелоооуу врачанскоо чадоо. Днес се псувах с едни колеги от там. Дано и с теб да се запсуваме някой ден. Койе Рома Здравков?

Приятно писанееее в нашият мил и скромен форум.

И по-полека с алкохола. НЕ си преебавай черния дроб още на 15, което ме съмнява да пиеш 500гр мастика.

Айй със здраве!
Soldier.Of.Fortune
10х drinks_drunk.gif Може да се попсуваме някой път! rolleyes.gif
Atrocity
Хах здравей! Joey DeMayo е ебаси дебила. Много ме кефи. Само се чудя как мацките все още го харесват след онази реч за жените по време на концерта, ама айде. Поне на мен ми беше забавно (не съм сексист). rolleyes.gif
the_mess
Бряяя ми требе да си малко или мноо горда че си една от малкото значи...инак тоо шибаяк има Клуб?!ДАМН!
azoteccccc
Само като видях че темата се казва "Ой!" се сетих за Видин...Къде учиш ве,Ани,може да те познавам.
Видин не е чалга таун!Има С.М.Р.Т!Тея дека не слушат С.М.Р.Т. че ги забодем на прът!
Soldier.Of.Fortune
Азотец,мился,че те имам в скайпа,но не съм сигурна.... suicide.gif
Уча в "Шестото"
azoteccccc
Сетих се коя си!
Soldier.Of.Fortune
Ааа хубаво!И ти ли си от Видин???...
azoteccccc
Е неее...
Видин Ist Krieg icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
SharondenAdel
Цитат(Soldier.Of.Fortune @ Sep 26 2008, 11:51 PM) *
... Любимите ми групи са MANOWAR,Whitesnake & Deep Purple...

Тааа така като гледам и чета .. с теб девойче ще си допаднем smile.gif Та добре дошла smile.gif и приятно прекарване из страниците на форума smile.gif
Soldier.Of.Fortune
10x...
Оф,сега немога да се сетя Азотеца кой от Вд е biggrin.gif
azoteccccc
Ами аз съм юндерграунд, не си ме виждала на палатата, или по повечето концерти... 100% си ме виждала, ама не се сещаш кой съм.
Soldier.Of.Fortune
Ахам!Щото ако си от тези на Съдебната,трябва да те знам!Може да съм те виждала!Ддз! smile.gif
lodborg
Цитат(Soldier.Of.Fortune @ Sep 26 2008, 10:51 PM) *
Мениджър съм на Фен Клуба на Тома Здравков в България

В какво точно се състои менажирането на този фенклуб?
LordZombie
(Добре) Дошла спамерке
onnellinen
Цитат
24. Наркотици (да, не):
Само Амфет и Коз

Вече знам откъде е този друсалски начин на изразяване... А може би и правописните грешки smile.gif
Atrocity
"Soldier.Of.Spam" laugh.gif
LordZombie
Spam of Fortune
Atrocity
Spam Is Fortune bounce8.gif
SharondenAdel
Хайде стига сте гаврили момичето.... mad.gif dry.gif
noel_f
Доколкото знам не Видин, а Димитровград е известен с прозвището chalga town.

Добре дошла иначе! bye.gif
gadabout
Цитат
16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго):
Сатанист от 2 години!

18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300):
Нацист!АТАКА!

19. Астрологически знак (европейски, китайски):
Телец/Петел

24. Наркотици (да, не):
Само Амфет и Коз

37. Въпросът, който най - често околните ви задават:
"Девствена ли си???"

39. Последната книга, която прочетохте:
"Сатанинска Библия"

16. Сатанист! О... Предполагам, че не бива да се закачам с теб.
А тоя сатанизъм откъде го прихвана? От МлекОваР? Или от Дийп Пърпъл?

18. Нацист?! АТАКА?!?!?!?!?! Обясни ми връзката, моля. А след това ми кажи защо, пак моля.

19. И аз така. Има 'леб в теб значи, ама рогата имат и по-полезна употреба.

24. Истински ми е жал за децата по някои градове (вкл и София де), затова защото в един момент са толкова изгубени, че не се притесняват да заявят в даден форум, че ползват "амфет"... Много се надявам да се осъзнаеш в най-скоро време. И да, аз съм баба ти, от няколко дни имам нет.

37. Недевствена ли си или не си девствена? Ето, друг въпрос.

39. Чудесна книга! Кой ти е любимият цитат?

Инак, добре дошла.
love_hunter
openwidehug.gif

Здрассти, здрастии!
Atrocity
^ От два опита да напишеш здрасти, и двата си го написала грешно. 503.gif laugh.gif
Eddie_The_Beast
laugh.gif Здравей
noel_f
Цитат(Atrocity @ Sep 27 2008, 10:47 PM) *
^ От два опита да напишеш здрасти, и двата си го написала грешно. 503.gif laugh.gif

^ Тя обаче не рискува ... laugh.gif
Megadeth
Aз пък си мисля, че повече ти харесва мисълта, да си "Метъл човек" от колкото самата музика. Лично мнение.
love_hunter
Цитат(Atrocity @ Sep 27 2008, 09:47 PM) *
^ От два опита да напишеш здрасти, и двата си го написала грешно. 503.gif laugh.gif

Мм, е и? laugh.gif
/пък и не е да не съм забелязала.. sp_ike.gif /

-----

Бряя, и азе съм теле! Кога си ти? tongue.gif
the_mess
Цитат(blood @ Sep 28 2008, 03:17 AM) *
Aз пък си мисля, че повече ти харесва мисълта, да си "Метъл човек" от колкото самата музика. Лично мнение.

А доброутро!
gadabout
И аз съм телье, пък!

13 май.
Вие?
Айде да правим парти! drinks_drunk.gif
Zara
Аз съм рак!7 юли! brickwall.gif Нема парти за мене с телците!
Не бе,ще има Ани е на 14 май drinks_drunk.gif пак съм се уредила drinks_drunk.gif
onnellinen
Рак и Телец са като дупе и гащи. Факт.
love_hunter
^ Дам. (:

4-ти съм аз. biggrin.gif *партии*
gadabout
Нъ, козирог и телец. Факт.
За раците не съм сигурен, имам само едно предположение, в сми един приятел, ама той е чак в Чили, та не мога да се убедя.
love_hunter
^ Така, е, така е. ;] rolleyes.gif
onnellinen
Аз досега почти не съм видяла рак без телец и обратно.
А телец и козирог никога не съм виждала smile.gif
gadabout
Аз и приятелката ми - заедно сме от близо 2 години без нито едно късане или голям скандал. Най-добрият ми приятел (един от тримата, пхах) - същото, само че от 5 години.

Оспамихме на девойката темата.
Край от мен.
Zara
И аз съм виждала примери Козирог-Телец и все едно са един и същ човек,братле!Харесват един и същи неща!Направо се учудвам,като ги гледам.
onnellinen
Телецът е скрита злоба, може да те заяде за най-малкото нещо, ако си го науми. Козирогът ще направи номер и ще се постарае да разбереш, че той е авторът и да схванеш, че с него не трябва да се ебаваш.
In Death's Embrace
Водолеите сме най-велики laugh.gif . Факт!
LordZombie
Спамерите са най - велики.Факт !
Atrocity
Зодиите съкс. Айде пак да си поговорим за бляк метъл. Какво мислите за Токио Хотел? blackmetal.gif (а иначе аз съм рак whistle.gif)
LordZombie
Мисля си,че след Роси Кирилова - Блек Метъла никога повече няма да е същия ! crying.gif
azoteccccc
Цици icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
love_hunter
Цитат(Atrocity @ Sep 29 2008, 09:04 PM) *
Зодиите съкс. Айде пак да си поговорим за бляк метъл. Какво мислите за Токио Хотел? blackmetal.gif (а иначе аз съм рак whistle.gif)

Телците най-добре се разбирали с раци.. whistle.gif biggrin.gif
LordZombie
Не променяйте сериозната тема за Блек Метъла след Роси Кирилова
инак аз съм скорпион - the best sign
onnellinen
Раци... Любимите ми wub.gif
След козирозите, разбира се cool.gif
gadabout
Има само две зодии:
Скорпион и ужилен от скорпион.
Megadeth
цици ли дочух?
Къде?!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.