Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ballbreaking?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Чупитопки
Седя и си мисля, мисля си и седя... за какво се регистрирах въобще?


Мне, слушам си метъл бе, хора! От industrial (Ministry, Rammstein) до thrash (Metallica ftw!) и folk (In Extremo). Ама не очаквайте в мен да видите "закоравелия метълист" или "пълното трю"... ще ви поплювам отвреме на време в темите за блека (не го понасям, ма споко), че си защитавам ню-метъла ако трябва. И, о, небеса, ма аз въобще не слушам само метъл. Не, не че слушам още 2-3 артиста. Минавал съм от Рок до Ска, Даркуейв, Маршов Индъстриъл, Псайтранс, Олдскуул Хаус (Тиесто - на сапун, тоя не е хаус) и всекакви още изчанчении.

Ся, малко за мен. Аз съм едно меломанче, ма бая голямо, обичам да филосовствам, но често го правя дървено. Чувството ми за хумор може да бъде разбрано само от Бъртрам Устър. Обичам... Англия? Да, споменах го. Но не харесвам всичката британска музика. Всъщност харесвам една част от нея, ама минах поп-музиката им.

Аз съм от хората, които като порастнат няма да станат полицаи и лекари, а велики. Целия свят ще ме запомни, ще направя нещо незабравимо. По-лошото е, че си го вярвам.

Също така имам доказана параноя, това вече не е шега, не се чудете ако съм подозрителен.

Допълнителни факти? Ми от Русе съм, знаят ме като Генов (егати), с първо име (тука повечето хора запецват) Пешо. Уча в МГ, 10 клас съм, Скорпион (!) съм. Повечето хора ме мразят - ми да ме мразят. Това, че съм мъж, не означава, че обичам основна част от мъжкия свят около мен, и това на свой ред не означава, че съм някакво чувствително гейче или тем подобни - просто ми е писнало от суперсериозните безчувствени индивиди, за които светът е по-страшен отколкото за напушен дуум метълист. Вярвам в някои неща (обич, достойнство, доброта), не вярвам в други (любов, чест, мир), макар, че са супер близки като понятия.

Това ми е... ъъъ.... не знам си кой форум, тъй че ако изчезна яко дим, може и да не се върна, може и след година да се върна, бе ясна е картинката.

Айде сега, спамете с по едно здрасти, наздраве drinks_drunk.gif и както казва чичко Ал: "You are worthless!" biggrin.gif Постарайте се да ме разубедите.

ПП:
Като казах меломания: http://www.last.fm/user/WerBack


ЕДИТ: Ако нещо ви тревожи, задайте въпроси да се опознаем. biggrin.gif
MadHatter
Зачетох се като никога...Е, има какво да се желае, но поне на теб ще кажа "велцоме" от всичките нови гъби тук. Оправдай ми само доброто впечатление biggrin.gif Четеш ли книжки?
SharondenAdel
Сънувам ли о.0 или май се познавамe XD drinks_drunk.gif
Чупитопки
Чета книжки, ясно е! За любима имам поредицата (добре де, от 4-те съм чел само 3, 4-тата я няма на български още -.-... но пък и третата не струва толкова, първите две са великите) Хиперион на Дан Симънс, но също съм и голям фен на Удхаус (хъ, то си пролича - Бъртрам Устър... егати). И на Д. Адамс! biggrin.gif

Не съм чел Пратчет, честно си го казвам, а Толкин... велик е, но не е точно моя вкус.


@SharondenAdel - да, айде на по бира. biggrin.gif Аз съм Пешооо, Пешооо сърцето - задник на демон! ;D
SharondenAdel
Знаех си!

Пешооооо openwidehug.gif openwidehug.gif openwidehug.gif


Хайде на по бира и с мен да поснимам! smile.gif
Чупитопки
/офф/ докато не е станал егати оффа, само да спомена, че имам да пиша есе на звучната тема "Ако доброто е неопределимо, на какво може да разчитаме, когато дебатираме неговата природа?", тъй че днес няма май да стане. sad.gif ПП: ако искаш си дай скайпа на ЛС, че ти го нямам май, да се уговаряме там smile.gif /край на оффа/
LordZombie
Welcome
noel_f
Цитат(Чупитопки! @ Sep 28 2008, 03:07 PM) *
"Ако доброто е неопределимо, на какво може да разчитаме, когато дебатираме неговата природа?"

offt.gif Божичко по какво е това есе? w00t.gif И кой е формулирал заглавието? ohmy.gif

Добре дошъл, иначе! bye.gif
Aglarana
Скорпион звучи хубаво, но пък в музикално отношение - нищо общо. Поздрави!
Чупитопки
Your musical compatibility with WickedWitches is Very Low

Music you have in common includes Helloween, Iron Maiden, Pink Floyd, Rammstein and Judas Priest.

мда...

Благодаря за топлото посрещане. smile.gif
gadabout
Интересен човек ще да си, макар че прекаляваш с оригиналниченето. Възможно е и да искаш да си по-интересен, отколкото се чувстваш, ама да не го знаеш, и затова да го правиш толкова изкуствено. Но нейсе, не ми обръщай внимание...

Добре дошъл и приятно прекарване.
Чупитопки
eeee, най-накрая някой да го каже! biggrin.gif не, споко, не съм от типа хора "вижтеме", просто, както казах, см дървен философ с голяма уста. smile.gif Мисля, че по-късно ще разбереш.

Благодаря де. smile.gif
Twilightfall
No banitzah for you.


Здравей, инак.
Забавлявай се.
Megadeth
Your musical compatibility with WerBack is Very Low, ах.. така вече си избирам приятелите.
Чупитопки
т.е. които са с нисък или с висок ги избираш за приятели? biggrin.gif
Lanfear
Здравей и от мен biggrin.gif
Ласт.фм-а казва Лоу но аз пък виждам Гънс Ен Роузес, че си послушвал drinks_drunk.gif
stage
Music you have in common includes Nirvana, Guns N' Roses, Leningrad, Tool and Pearl Jam. <3
enough

И Привет от мен. Да се наредя и аз покрай девойките.
love_hunter
Your musical compatibility with WerBack is Low

Music you have in common includes Metallica, Rob Zombie, Alice in Chains, Queen and Guns N' Roses. laugh.gif


гррр, здрасти biggrin.gif
Чупитопки
пхахаха, благодаря, и да кажа, че едва ли ще има такава музикална свиня като мен тука, с която да бъда на super или very high - не го очаквам. rolleyes.gif Нямам чак толкова... метъл. Пък и той се свежда до по-неизвестни (или по-неслушани) групи като In Extremo и Ministy.
In Death's Embrace
Ето какво казва ластО

Your musical compatibility with WerBack is Very Low
Music you have in common includes Pink Floyd, Alice in Chains, In Extremo, Iron Maiden and Johnny Cash.

Привет!
scion_of_storm
Добре дошъл да си ;]
хубаво попълнение.
Чупитопки
Цитат(scion_of_storm @ Oct 1 2008, 08:08 PM) *
хубаво попълнение.

bowdown.gif Малее, вече очаквах тука да съм се отказал да пиша в тоя форум, наплют за това, че слушам SOAD и Ill Nino, а вие ми изкарвате това!


Цитат(Чупитопки! @ Sep 28 2008, 02:30 PM) *
...и както казва чичко Ал: "You are worthless!" Постарайте се да ме разубедите.

направихте го. biggrin.gif
Atrocity
Цитат(Чупитопки! @ Oct 1 2008, 06:10 PM) *
... метъл. Пък и той се свежда до по-неизвестни (или по-неслушани) групи като In Extremo и Ministy.

Що бе, на 12-ти залата беше пълна и се размазахме. А и аз тогава имах рд. Ебаси якото беше! whistle.gif
Чупитопки
Никога няма да си простя, че не бях там. Никога.

ПП: Както и на баща ми де.
Magistra
Здравей, Чупитопки, новобранците ти казват "аве". Апелът ти, или каквото там може да се дефинира, е впечатляващ. Задръж си светогледа, маменце, щото на тези(твоите) години се мисли най-трезво и се коват изводи. Приветствия и любим цитат от любимия нам ПиДжи(Удхаус):

- Не го е направил от непосредствен зор, сър.(Отговор на въпроса защо "спасителният пояс" на Бърти Устър е говорил за тритони пред Хонория Глосъп, която Бърти се е опитвал да уреди с него, та да избяга от настойчивото й внимание, пък човекът просто си имал ферма за тритони и не се сетил за какво друго да се намери на приказкаsmile.gif)
Despair
Ама то тук интересно разговорче се получило.

Your musical compatibility with WerBack is Low
Music you have in common includes Rammstein, Metallica, Ministry, Rage Against the Machine and Disturbed.


Че какво им е на Ill Niño, доста ми се искаше да отида на концерта им. А за двата на Laibach как не ми се говори... brickwall.gif
Като стана въпрос, и SOAD си имам в профила, и In Extremo, и им се радвам.
Уелкъм от мен.
Slash
bye.gif

Your musical compatibility with WerBack is Low
Music you have in common includes Alice in Chains, Metallica, Rammstein, Tool and Katatonia.
Jerry_92
drinks_drunk.gif Еми Здрасти .... whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.