Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Вашите очаквания за 2009 година
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
Rolf
Може да е малко рано за такава тема, но пък вече е ясно какво ще излиза тази година и какво - следващата. Е, заглавието казва всичко. Аз чакам албуми на следните групи:

Kreator
Primal Fear
Delain
Gorgoroth
Eluveitie
Dark Funeral
Skyfire
Adagio
Diablo Swing Orchestra
Kamelot (да се надяваме)
the_mess
Kreator, Megadeth, Heaven and Hell
ludspamer
Kreator, евентуално Grave Digger и Sodom, надявам се и на нов Warbringer bowdown.gif
prayer4eto
Цитат(Rolf @ Oct 1 2008, 03:24 PM) *
Kamelot (да се надяваме)

80% сигурно е за мене. Но ще е сигурно есента или зимата, а издаването му може да го отложат и за началото на 2010-а. Но не по-късно от средата на Февруари.
Warrior Of Ice
Със сигурност ще пропусна доста неща, но ето тези, за които се сещам в момента:

Wintersun
Rhapsody Of Fire / Luca Turilli / Dreamquest
Kreator
Eternal Tears Of Sorrow
Wuthering Heights
Suidakra
Vader
Dark Moor
Delain
HammerFall
Sirenia
Primal Fear
Amorphis
Dark Funeral
Bloodbound
Timeless Miracle
Sinergy (крайно време е!)
sharon
Within Temptation
HammerFall
Primal Fear
Blind Guardian
Delain
Amberian Dawn
Heaven And Hell
Amorphis

Timeless Miracle, който май така и няма да се появи тази година
Vader
Angtoria
, живот и здраве
Dark Moor
The Sins Of Thy Beloved
Elis
Sirenia
Thaurorod
Thunderstone
!!!
Lunatica
Xandria
Visions Of Atlantis
Кипелов
lodborg
Най-много Wintersun. Всичко останало е едва ли не без значение.

Иначе към вече изброените по-горе трябва да се добави и предстоящият Insomnium.
scion_of_storm
Fuck Jari, майка му недоклатена. Пикселчетата му се напукаха сигурно, че да не го издаде, нали?


Dark Tranquillity
In Flames (възможно е, надявам се)
Unearth
NiN, знам че го могат, Трент изкарва винаги материал начесто и с хубаво качество.
Гардиън...може би им е време вече, да.
Hammerfall ако ще продължават Трешхолд нишката да не ми се вясват въобще.
Grave Digger ще ми е интересно какво ще направят.

И още има.
In Death's Embrace
Katatonia .
conguestadors
Що пък да няма и нов SABATON?
lodborg
Ще има, само че ще е DVD.
Mort
Присъединявам се към всички изброени от Ицо, Дил и Венци, като и аз очаквам в най-голяма степен Wintersun, тъй като именно от Яри очаквам най-доброто за 2009та. Иначе специално за Thunderstone съм много любопитен какво ще сътворят, въпреки че засега съм негативно настроен спрямо новия им вокалист.
Dagon
Най-очакваните от мен нови албуми за догодина са:

Heaven and Hell
Iron Maiden
Queensryche
Kreator
Grave Digger
Sodom
Nevermore
Slayer
Megadeth
Morbid Angel
Candlemass
Anvil
Masterplan
Warrior Of Ice
Цитат(Dagon @ Oct 2 2008, 11:56 AM) *
Iron Maiden
Nevermore

Дано!
Dreamtale
Stratovarius, Sonata Arctica, Powerwolf, Timeless Miracle, HammerFall...
abductor
Queensryche
Kreator
Sodom
Slayer
Megadeth
Morbid Angel
Candlemass

и най-вече NEVERMORE, естествено (то има и други, но може ли човек да се сети за всичко?!?).
abydos
Какви са ти очакванията за Queensryche? Бита карта са.
Аз очаквам Nevermore да ме размажат, но и да покажат нещо ново в звученето си (да вземат малко поука от Дейн и соловия м албум). Също така O.S.I. Надявам се и Fates Warning след headliner-ството си на ProgPower да влезнат и те в студио. Dream Theater за пореден път вече ще издадат дежурния боклук, за тях очаквам това :д.
Също така се надявам Shadow Gallery да успеят да напишат и запишат достатъчно материал за албум. Гари от някой месец се труди над това, но с тях нищо не е ясно.
abductor
Цитат(abydos @ Oct 2 2008, 06:05 PM) *
Аз очаквам Nevermore да ме размажат, но и да покажат нещо ново в звученето си (да вземат малко поука от Дейн и соловия м албум).

Чак пък да се поучат smile.gif Албумът на Дейн не е лош, но едва ли може да се сравнява с който и било албум на Nevermore (всъщност, като сравнявам соловите албуми на Лоръл Дейн и Джеф Лумис, установявам, че този на Лумис ми харесва в пъти повече).
abydos
Като музика и песни може да не ти допада, но какво ще кажеш за стила му на пеене? Определено според мен малко повече трябва да се инкорпорира в музиката им. Особено бавните моменти... един вид оперно го докарва на моменти, макар че това сравнение е доста неточно.
Иначе за мен соловия на Дейн >> всичко на Nevermore освен Dead Heart... и This Godless Endeavor (като цели албуми). Zero Order Phase не съм го слушал. Инструментални албуми ми привличат вниманието.
lodborg
Цитат(abductor @ Oct 2 2008, 07:29 PM) *
всъщност, като сравнявам соловите албуми на Лоръл Дейн и Джеф Лумис, установявам, че този на Лумис ми харесва в пъти повече

Благодаря за това изречение! Наистина. Крайно време беше някой по света да забележи това! Лумис е направил наистина нещо страхотно.
Revenant
де да знам... кво стана с Морбид Ейнджъл, и Имортал
хаха Яри да или пък Синерджи biggrin.gif ще остарея
Eddie_The_Beast
Т'фа което ще се чака :
Wolfchant ;
Primal Fear ;
Dark Moor ;
Deathstars(!) ;
The 69 Eyes (!) ;

иии ест Kamelot, но за тях е доста рано да говорим...
Fish
Най-силно очаквам новите неща на Nevermore, Queensryche, Adagio, Heaven and Hell, живот и здраве Maiden...
The wise
Чакам нов Cannibal, живот и здраве и Slayer.
Megadeth
Megadeth
Blind Guardian
Rhapsody of fire...
Сашка Васева
Kamelot
Serj Tankian
Sonata maybe...
Queensryche
Vlad
Cannibal Corpse и Brutal Truth guitar.gif Бих се зарадвал и на нов Haemorrhage и Dying Fetus
SepulTeraHead
Очаквам избори и ново правителство.

Иначе - Lamb of God!
Danny47
Цитат(blood @ Oct 5 2008, 04:18 PM) *
Megadeth
Blind Guardian
Rhapsody of fire...
Сашка Васева
Kamelot
Serj Tankian
Sonata maybe...
Queensryche

whistle.gif
gadabout
Айде все пак да се разпиша.

Към момента очакванията ми са за нова Katalepsy-я, Avulsed, Autopsy, Skinless, Visceral Bleeding, ако закъснеят с малко, ще дойдат догодина. На нов Aborym също няма да се нацупя, нито на дългосвирещ Sanguis Imperem. Крайно време е за нов Sceptic, а ще бъде прекрасно, ако и Decapitation се съживят... Абе много неща ми се искат, ама ще видим ще се види ли.
winterstorms
Wintersun преди всичко останало. Това трябва да е някакъв извънземен албум! Освен него Nevermore, Cannibal Corpse, EToS, Kreator, Sinergy... Ще е чудесно и Immortal да запишат нещо, но засега само мълчат.
Airin Of Ancelot
Rhapsody, Wintersun, Within Temptation, Kreator, Exodus, Eternal Tears Of Sorrow, HammerFall, Angtoria, Nevermore (?), Cannibal Corpse и още доста други...
LordZombie
Мейдън и Соната,другото квото дойде
Jesus Goat
Чакам нов Immortal. Другото е второстепенно.
sharon
^ Аз по-скоро залагам на Demonaz, по-точно Perfect Visions.
Heidevolk
Надявам се Финтрол да пуснат нов албум. За сега никъде нищо не пише, но ако имат намерение да пускат сигурно пазят новините за последния момент. rolleyes.gif

П.С. Айде по-бързо да идва 22.10., че искам да чуя "Hels Vite".
Twilightfall
^ ахахаха, отдавна го има в интернет.
Heidevolk
Да, има едни демота, които се оказаха с отвратително качество, нищо, че бяха по 20 МБ всяко. Аз ще си изчакам датата на официалното пускане, тогава ще се появи и официален релийз на албума.
blue_eyes_
Kreator
Dark Moor
HammerFall
Bloodbound
Wintersun
Suidakra
Blind Guardian
Sirenia
Grave Digger
Sodom
Rhapsody
Slayer
Megadeth

Twilightfall
ахах, караш ме да ровя за глупости... :Д
на -> http://rapidshare.com/files/148721442/Thyr...Circle.rar.html
Heidevolk
Цитат(Stormrider @ Oct 10 2008, 11:43 PM) *
ахах, караш ме да ровя за глупости... :Д
на -> http://rapidshare.com/files/148721442/Thyr...Circle.rar.html

Цитат(RapidShare @ Oct 11 2008, 00:38)
Error
This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible.
Twilightfall
О.О

Когато го пробвах работеше, сериозно.

Hetfield
Имам очаквания за нов Down! icon_headbang[1].gif
Kent
За Blind Guardian, Kamelot, Sonata Arctica и Avantasia се ослушвам най-много. smile.gif
Braindead
Най-много очаквам Megadeth, соловия албум на Jeff Young, Cannibal Corpse, на Guardian-че няма да се разсърдя, Digger. За тези се сетих първо.
ZerraX
Ем 100% догодина ще има много стойностни неща.
С нетърпение очаквам новите албуми на Ektomorf, Wolfchant, Wulfgar и още много други.
Nikola Bathory
Цитат(Rolf @ Oct 1 2008, 02:24 PM) *
Gorgoroth

коя от двете групи Gorgoroth или и двете? хахах Това е много яко, ще получиш не 1, а 2 албума за една година!
Jesus Goat
Не се съмнявам, че Gaahl и King ще ни пометат. Другата версия не ме интересува.
Nikola Bathory
Цитат(Airin Of Ancelot @ Oct 8 2008, 03:47 PM) *
Angtoria

Не мисля, че ще има нов албум на Angtoria следващата година. Не че не искам, де. bowdown.gif
sharon
Томи и Дейв бяха казали преди дооооста време, че се канят да записват нов албум, но после нещата се протакаха лошо - още повече, че Дейв и Сара участват в турнетата на Cradle. Иначе да, нека издадат... wub.gif wub.gif wub.gif
King_Nothing
очаквам страхотни албуми от:
Megadeth bowdown.gif
Annihilator bowdown.gif
Arch Enemy bowdown.gif
Black Label Society bowdown.gif
Lamb of God bowdown.gif
Helloween bowdown.gif
Blind Guardian bowdown.gif
Gamma Ray bowdown.gif
Thunderstone bowdown.gif
Kamelot bowdown.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.